320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mikupoiss Vaata postitust
    hernes ja rooney ründes, seda partnershipi ma olen kaua oodanud jälle näha
    Tõesti dünaamiline ekipaaž....eesel ja kass on ka algrivistuses?
    How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

    Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

    Kommentaar


      ja tuligi ühelt assist ja teiselt värav

      Kommentaar


        Poolaja parim - Rafael

        Kommentaar


          Nii palju valesööte Rooneylt 1 poolaja kohta ei mäletagi nagu.

          Kommentaar


            Algselt postitas Chemic Vaata postitust
            Poolaja parim - Rafael
            Rafael on kahel korral uinuva kaunitarina suluseisu ära võtnud, et ma siiski päris kullaga teda üle ei valaks veel.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Rafael on kahel korral uinuva kaunitarina suluseisu ära võtnud, et ma siiski päris kullaga teda üle ei valaks veel.
              Mu striim jooksis mõnikord kinni ja neid olukordi ei näinud, aga kokkuvõttes võib öelda, et sul oli õigus.

              Kommentaar


                Mõnusalt madal lend!
                gloory gloory gloory....a vabandust, kaotusaite ju Old Traffordil
                FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                sigpic

                Kommentaar


                  Kiida veel Rafaeli Kolmas Bilbao värav ikka täielikult tema kala.
                  Üldiselt suht masendav kui alla inglise liiga tase võrreldes lõunamaade liigadega on jäänud. Kui kodus niimoodi lüpsti, siis mis võõral väljakul veel saab?
                  Väga halb mäng punaste poolt, aga edasipääsulootus püsib.

                  Kommentaar


                    Vaatame asja positiivselt - Evansilt jällegi väga ilus mäng minu arvates.
                    Jones keskele väga ei sobi ja kõik tema run'id lõppevad sellega, et viimane puude läheb liiga pikaks.

                    Aga muidu jah....oeh...

                    Kommentaar


                      Rafaeli kottide sügamine 3nda värava ajal võtab päris hästi kokku ManU senise tahtmise Euroopa liigas. Olgugi, et tegu on teise kategooria võistlusega, aga kodus Old Traffordil kaotada Ajaxile ja Athleticule, Tere hommikust.

                      De Gea ka terve mäng karjus, mida kuradit ta kaitseliin seal korraldab. Ainus positiivne noot mängust oligi tema esitus, väga häid tõrjeid tegi. Giggs mängis ka oma koha välja.

                      Kommentaar


                        Evans on tõesti hästi mänginud see hooaeg. Stabiilne.

                        Kommentaar


                          nojah, evens out, need kohtunike flopid siis.
                          samas vaadates, mis kuradi keskpoolikuga alustati, siis enne kui kärrik sinna korda looma toodi, ei olndki ju midagi tahta. siit ka palve - lõpetagem see jonesi vägistamine seal kaitsvaspoolikus.
                          see 3-1 värav oli ere näide brasiilia udupäisusest, sekka näpuotsaga laiskust või kurat teab mida. vastu pead neile.
                          loomulikult mängis AB retsilt ja kui hispaaniasse minnakse, siis on neil mitte-murukarva särgid seljas, seega peaks ka veidi pimedamad mängijad neid märkama. ainus hea asi selle kodus saadud väljavõtungi juures on väike šoki-element ja safi poolt jagatab pool-profülaktiline föön. sai selgeks ta tõsiasi, et youngi sinna paremale enam väga ei tahaks ja valencia-puudus lõi kõvasti välja.
                          aa. ja igasugused de gea vihkamised võib peale tänast mängu - või üldse viimaseid mänge - kuskile korstna siseküljele või veel päiksevaesemasse kohta läkitada.

                          edit: mai tea miks, aga mu feissbuk pakub mulle manu uudiste puhul ka tõlget ja no bläääd...stiilinäide:
                          United 2-3 Athletic Bilbao. The Reds have it all to do in Spain next week...
                          Ameerika 2-3 Athletic Bilbao. Et Yankees on see kõik ei Hispaanias järgmisel nädalal... (Tõlgitud Bing abil)

                          chandler bing, sina vä?
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            kolmas värav võtab hästi kokku - sügame end niisama ja loodame, et äkki juhtub midagi. seekord õnne karvane käsi päästis veel mingigi võimaluse, aga teiste osalevate meeskondade suhtes oleks ausam, kui siit välja kukutaks.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Kas sellest neljanda kohtuniku tabloo kukkumisest SAFi jalale pole GIFi juba?

                              Kommentaar


                                Loodetavasti saab saf oma ktkise jala kiiresti nätsuga kokku seotud ja ka evra-masuurikale pisut purejenkkit laenata,et see oma saapaid ära ei kaotaks ilma peale.muidu aga mõttetu liiga enivei-võib lubada.
                                How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                                Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                                Kommentaar

                                Working...
                                X