320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    +1 ....
    Oled muidu võrrelnud manu ja city viimase 10 vooru mänge?

    Ei näe sealt küll, et City saaks ropult võimalust tagasi võtta, aga muidugi, you never know
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
      Mälu järgi pakun, et jutt oli Andersonist. Võin ka eksida.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        mul selle mäluga nii hästi ilmselgelt pole. persse.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          kuna eelmine sama meest puudutav uudis osutus sõnnikuks, siis lakke veel ei julge hüpata, aga...

          Pogba agrees United deal
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
            Lahkute ka sealt varem kui arvate.
            kuna vahe on ainult 1p, siis piisab üllatuskaotusest Wolverhamptonis,
            et konkurent K21.03 chelski vastu viigistades tabelis mööduks -

            kuidas see "veel varem" juhtuda saab, on arusaamatu konstruktsioon


            Algselt postitas NOT Vaata postitust
            "Pogba thinks he'll play more frequently in Juve"
            vaevalt, et ka eelmised uudised tõest väga kaugel olid,
            niikaua kui noormees oma tulevikku kuskil mujal nägi, ei lubatud varumeeste pingilegi,
            pärast WBA vastu platsile saamist võis juba ilma igasugu pressiteatetagi eeldada, et üht-teist on muutunud
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              dracula läheb lõpuks minema
              ★★★★★★

              Kommentaar


                hris Smalling is only fit enough to make the bench and, with Phil Jones not travelling, Sir Alex has revealed Ferdinand and Jonny Evans will form the heart of the defence. Rafael is set to start at right-back.

                Jones has 'flu while Anderson also faces a spell on the sidelines after picking up a fresh injury soon after returning to action.

                "Jones went down with 'flu yesterday," said Sir Alex. "Ando could be out for four or five weeks due to his hamstring. Some hamstrings are relatively straightforward but we have to wait and see how he is in the next week or so to get a better idea of where we stand with him [in terms of recovery]."
                tulevad ja lähevad
                Algselt postitas Tofoa
                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                  kuningas dimitar läheb lõpuks minema


                  paar tõsiasja enne homset mängu: valencia on pingil ja ka pogbale otsutati euroopat näidata. aina enam märke sellest, et äkki läheb õnneks (ja saab ta 25sena 30milli eest reali müüa, sest ega ta mingi die hard manku fänn nkn ei ole).
                  lisaks - manu pole euroopa knock-outidest kunagi esimeses ringis kodus peksa saanuna edasi saanud, aga samas on bilbao vorm sama ebastabiilne kui mõne roma fänni närvikava, nii et pauku võib tulla igasugustest püssidest.
                  tehkem ajalugu, poisid!
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Dimitariga on nii, et ma ei tea, kas ma seda juba pärast eelmise hooaja lõppu ütlesin, aga ükskõik kui väga mulle endalegi meeldib ta kunstniku puuteid ja tegutsemisi näha, siis ta töö sai justkui eelmise aastaga tehtud.

                    Kommentaar


                      Berbaga seoses midagi ilusat säutsukeskkonnast @BeardedGenius poolt
                      20 LEGEND

                      Kommentaar


                        United: De Gea; Rafael, Evans, Ferdinand, Evra; Park, Carrick, Cleverley, Giggs, Young; Rooney.
                        Subs: Amos, Fabio, Smalling, Pogba, Scholes, Hernandez, Welbeck

                        Kommentaar


                          Aaaah.. järjekodne võõrsil-euromäng 4-5-1 formatsioonis... can hardly wait...
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ShatAp Vaata postitust
                            United: De Gea; Rafael, Evans, Ferdinand, Evra; Park, Carrick, Cleverley, Giggs, Young; Rooney.
                            Subs: Amos, Fabio, Smalling, Pogba, Scholes, Hernandez, Welbeck
                            Suht huvitav minu jaoks, et nii Hernes kui ka Welbeck on mõlemad pingil

                            Kommentaar


                              4-5-1....
                              ohjah, selle formatsiooniga eriti palju head meelde ei tule, aga loodame täna vastupidist raisk.

                              Kommentaar


                                samas võib ka olla 4-4-1-1 või 4-4-2 Young saab ka mängida alumise ründajana/teise ründajana. Vist oli Baseliga mingi mäng kus oli sama positsioon.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X