320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
    Ma ei saaks öelda, et parem meeskond võitis. Aga ilmselgelt kehvem meeskond kaotas.
    arusaadav
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
      Ma arvan et Bilbao on parem kui Liverpool
      Üks ühele võib olla, aga Liverpool suudab sellist tempot mõnevõrra pikema pingiga paremini üleval hoida, kui seda Bilbao suudaks. Ehk liigas on väga oluline meeskonna suurus. Bilbaol pole meeskonnas väga palju tipptasemel mehi. Ehk algkoosseis on super, pingil ka natuke ja selline meeskond ongi üliohtlik just karikasarjades. Motiveeritud, ühtne löögirusikas, aga liigas peab hakkama sisse tooma puhkuse jaoks teisi mehi, kes enam seda kvaliteeti välja ei vea, sest Bilbaol pole mitmeidkümneid miljoneid lollidele briti joodikutele maha laristada.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        tegelikult ei juhtu ka midagi hullu, kui Euroopasse saamine näiteks Bilbaole ühel aastal vahele jääks. Inglismaal peavad tipud võitlema meeleheitlikult kohtade eest, sest Euroopast eemale jäämine oleks katastroof ja Meistrite liigast eemale jäämine suisa viimnepäev. Ehk Euroopas üritatakse läbi saada natuke lõdvemalt. See ei tähenda, et minnakse kaotama, aga liigas on konkurents muutunud nii tihedaks, et seal ei lubata ühtegi libastumist.
        sorri kui nüüd vähe lõikan sul teksti, kuid ma miskipärast ei usu, et Hispaanias oleks Inglismaaga võrreldes suvam see Euroopasse ja CL-i pääsemine. Inglismaal liigub liigas kindlasti rohkem raha kui Hispaanias ja seetõttu pakuks et ükskõik millisele Hispaania klubile oleks hoopis raskem Euroopast välja jääda. Kui nüüd rääkida näiteks kulutustest mängijatele, siis on sul muidugi õigus et Inglismaal teenitakse kindlasti rohkem kui Hispaanias ja seega klubidel suuremad finantsvajadused.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          City mäng tõstab küll tuju kõvasti

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Bilbaol pole meeskonnas väga palju tipptasemel mehi. Ehk algkoosseis on super, pingil ka natuke ja selline meeskond ongi üliohtlik just karikasarjades. Motiveeritud, ühtne löögirusikas, aga liigas peab hakkama sisse tooma puhkuse jaoks teisi mehi, kes enam seda kvaliteeti välja ei vea, sest Bilbaol pole mitmeidkümneid miljoneid lollidele briti joodikutele maha laristada.
            sa jutegelt tead väga hästi Athleticu-teemat Muide klubi peaks üks rikkamaid olema hetkel La Ligas
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vaatan siin highlighte ja...päris sitt esitus ikka.
              Häbi häbi.
              Algselt postitas Plechazunga
              Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

              Hmm, that didn't really work.

              Kommentaar


                Algselt postitas MESSI. Vaata postitust
                Mis näitab seda, et Premier võib ju ühtlasema tasemega olla võrreldes La Liga'ga, aga see ei tähenda, et hispaanlaste üleüldine tase oleks pasam. Nagu me nägime.. kui vaja, siis suudetakse ka Inglismaa tippudele koht kätte näidata.
                Ei saaks Unitedi välja langemises süüdistada kahte sitta päeva Bilbao vastu, pigem sitta hooaega. Aga kui Premier suudetakse võita, siis.. asi seegi.
                Kordan veelkord, et see polnud Bilbao teenitud võit, vaid pigem Manu ei viitsinud enam selles mõttetus turniiris edasi mängida. Ma olen kindel, et Manul ei tekkiks probleeme, kui see oleks 1/8 finaal CLis.

                Kommentaar


                  kui ei taha, pole vaja. aus värk.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                    Kordan veelkord, et see polnud Bilbao teenitud võit, vaid pigem Manu ei viitsinud enam selles mõttetus turniiris edasi mängida. Ma olen kindel, et Manul ei tekkiks probleeme, kui see oleks 1/8 finaal CLis.
                    Sa oled ikka päris hull arvaja. Kaldud juba Roma avatariga poiste poole oma radikaalsusega.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Sa oled ikka päris hull arvaja. Kaldud juba Roma avatariga poiste poole oma radikaalsusega.
                      Ära nüüd Chelsea poisse sedasi ka solva.

                      E: kui Rooma poisse mõtlesid, siis ikkagi ära neid ka nii solva. Lukaku on next level.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Kuna kogu Manchester keskendub nüüd ainult liigale, siis eriti nunnu oleks näha kuidas näiteks spurs teile mõlemale pähe laseks ja selle kompoti ise kinni paneks.
                        How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                        Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PendliFelix Vaata postitust
                          Kuna kogu Manchester keskendub nüüd ainult liigale, siis eriti nunnu oleks näha kuidas näiteks spurs teile mõlemale pähe laseks ja selle kompoti ise kinni paneks.
                          ära nüüd liiga ulmeliseks ka mine
                          Algselt postitas Tofoa
                          Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PendliFelix Vaata postitust
                            Kuna kogu Manchester keskendub nüüd ainult liigale, siis eriti nunnu oleks näha kuidas näiteks spurs teile mõlemale pähe laseks ja selle kompoti ise kinni paneks.
                            Äkki hoopis Arsenal
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              või näiteks Blackburn kui juba lahmimiseks läks??

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PendliFelix Vaata postitust
                                Kuna kogu Manchester keskendub nüüd ainult liigale, siis eriti nunnu oleks näha kuidas näiteks spurs teile mõlemale pähe laseks ja selle kompoti ise kinni paneks.

                                'see oht' vahepeal oli, aga peale paari kuue-punkti-mängu ja muu olulise kohtumise kaotamist
                                on vahe liidritega juba 13-14p, jälitajad aga kuklasse hingamas, nii et küllalt tegemist top4 kohta säilitamisega, milles ka juba mõned kahtlevad
                                GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                                GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                                (Seinfeld, The Pitch)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X