320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kympa10 Vaata postitust
    Ehk siis kui tahta minna 15. aprillil Villa mängule, siis tuleks osta membership (20 naela) ning mängupilet (kõige odavam pilet täiskasvanutele tundus praegu 34 naela), kokku 54 naela.
    Läheks nagu EMile Portugal-Holland vaatama
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas mikupoiss Vaata postitust
      Kas Nani on matchfit?
      Ei tohiks olla, nädala pärast heal juhul.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        United: De Gea; Rafael, Evans, Ferdinand, Evra; Valencia, Carrick, Giggs, Young; Rooney, Welbeck. Subs: Amos, Jones, Berbatov, Smalling, Hernandez, Scholes, Cleverley.
        #Manchester United
        #Juventus

        Kommentaar


          täiesti kohutav mäng ju!!! valdasid palli küll, aga mitte sittagi ei teinud sellega. nii palju söödu ja tavalsit praaki libisemiste ja asajde näol ja oli vaid õnne, et ruuni selle kolli ära kobistas ja lõpus ühte tagasi ei löödud... jumala oli täna küll punane ja karmavõlg jääb alles. teenimatud 3p. RÕVE LIHSALT

          Kommentaar


            Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
            täiesti kohutav mäng ju!!! valdasid palli küll, aga mitte sittagi ei teinud sellega. nii palju söödu ja tavalsit praaki libisemiste ja asajde näol ja oli vaid õnne, et ruuni selle kolli ära kobistas ja lõpus ühte tagasi ei löödud... jumala oli täna küll punane ja karmavõlg jääb alles. teenimatud 3p. RÕVE LIHSALT
            Muidugi ei saa Fulham tagasi lüüa kui kõige parema võimaluse selleks jätab kohtunik(meelega) andmata.
            Adiós amigos

            Kommentaar


              Ja mis see Fulham siis teie arvates oli, et nii õudsalt punkti vääris ? Kohati oli seda üksteisele palli veeretamist frustreeriv vaadata küll ManU poolt, aga noh standard seilame ökonoomselt 1:0 sadamasse ja nii ka tehti. Kõik korras.

              Kommentaar


                Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
                Muidugi ei saa Fulham tagasi lüüa kui kõige parema võimaluse selleks jätab kohtunik(meelega) andmata.
                eks kohtunikul oli raske otsustada, sest hui sa seal näed, kelle jalg on sentimeeter siin või seal - sellises olukorras tuleb kaitsjat säästa. mitte, et pennu poleks olnud, aga nonde naiste pärast pole vaja head kohtuniku Hadese juurde saata.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Pennut ei olnud.
                  Mäng oli kohutav.
                  Giggs will tear you appart.

                  Kommentaar


                    Kui Berbatov on kehvemas vormis kui Welbeck ja Hernandez, siis on mul küll temast kahju.

                    See mäng muidu tuletas mulle meelde, miks jalgpalli vaatamine võib vahel aja raiskamisena tunduda.

                    Aga 3 punkti, +1 väravate vahele juurde - päeva lõpuks loevad need asjad.

                    Kommentaar


                      Johnny B-d võiks ikka ju kiita ja tähele panna - tõmbas kirillitsale mütsi pähe. Valencia oli ka mudu äge, aga see on tema puhul veits tavaline.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                        Kui Berbatov on kehvemas vormis kui Welbeck ja Hernandez, siis on mul küll temast kahju.
                        alex kuskil rääkis, et tahab utd mängu kiiremaks muuta ja no eks berba tõmba seda alla veidi
                        Algselt postitas Tofoa
                        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                        Kommentaar


                          võtame positiivselt - Evans ja Rafael olid jälle suurepärased.

                          muud möga nagu väga ei tahaks kommenteerida.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            6 viimast mängu võidetud

                            Kommentaar


                              Young, Valencia, Rafael ja Evans olid klassist (isegi puhas kuld) ja puha, aga...aga-aga. Kuidas saab nii, et Evra lekib kaitses nagu vana puuämber, Valencia isegi kordagi ei taha puudutada palli vasakuga ning Giggs mingeid olematuid sööte löögikohtadest otsib?
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Reintz Vaata postitust
                                Valencia isegi kordagi ei taha puudutada palli vasakuga
                                Hmmh, ma olen just vaadanud viimasel ajal, et ta on oluliselt rohkem hakanud sisse lõikama. Okei, lööki ega söötu ta vasakuga väga ei otsi, aga vähemalt ei ole enam ainult paremale jalale-kaks sammu-tsenderdus skeem lahenduseks. Samas toitis Antonio juba niimoodigi igast asendist, nii et kurta ei saa kuidagi.
                                20 LEGEND

                                Kommentaar

                                Working...
                                X