320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rooney07 Vaata postitust
    Viimase lootuse veast oled midagi kuulnud? Kui ei ole, siis seda see täpselt oli! See ei loe, et kaitsjad seal kõrval samal liinil olid, aga reaalselt ilma veata, oleks üksühele olnud ja see võrdub punasena. Reeglid on sellised! Aga ma ei viici siin täristada! Kokkuvõttes oli see otsus enivei vale!
    See ei olnud isegi viga, vaid sitane dive.

    Kommentaar


      Algselt postitas rooney07 Vaata postitust
      Viimase lootuse veast oled midagi kuulnud? Kui ei ole, siis seda see täpselt oli! See ei loe, et kaitsjad seal kõrval samal liinil olid, aga reaalselt ilma veata, oleks üksühele olnud ja see võrdub punasena. Reeglid on sellised! Aga ma ei viici siin täristada! Kokkuvõttes oli see otsus enivei vale!
      viimase lootuse daiv pigem?
      Algselt postitas JT8055
      Olge aktiivsemad!

      Kommentaar


        Ma ei saa küll aru, mida teie siin häbenete kõik. Häbilugu on, et kingitust kogu täiega vastu ei võetud ja veel kolme-nelja kotti ärr ei löödud.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Ma ei saa küll aru, mida teie siin häbenete kõik. Häbilugu on, et kingitust kogu täiega vastu ei võetud ja veel kolme-nelja kotti ärr ei löödud.
          Korralik sitamaik jääb sellele tiitlile külge kui united selle võitma peaks. Päris suure hulga punkte on united võitnud tänu kohtunike tegevusele.

          Kommentaar


            Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
            Korralik sitamaik jääb sellele tiitlile külge kui united selle võitma peaks. Päris suure hulga punkte on united võitnud tänu kohtunike tegevusele.
            Eksid, kõige suurem sitamaik jääb City fännidel.

            Kommentaar


              Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
              Korralik sitamaik jääb sellele tiitlile külge kui united selle võitma peaks. Päris suure hulga punkte on united võitnud tänu kohtunike tegevusele.
              ära hädalda
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                Korralik sitamaik jääb sellele tiitlile külge kui united selle võitma peaks. Päris suure hulga punkte on united võitnud tänu kohtunike tegevusele.
                Nalja teed või? Täna olid QPR muidu tõesti täielik meistriklass eksju? Keegi ei saa täpselt öelda, kas United oleks ilma kohtunike jandita selle võidu niisamuti võtnud või siis oleks punkte kaotatud. Ma saan aru, kui see situatsioon oleks aset leidnud 90+6. minutil, siis oleks siin võimalik kingitud punktidest kobiseda. Mis puutub Fulhamisse, siis vastu kohe Newcastle kodus, kus need samad punktid Unitedilt täpselt sama lollisti ära võeti. Nagu ma siin sadu kordi olen üritanud selgitada, siis pigem kipuvad kõik kohtuniku kalad enam-vähem hooaja peale ikkagi õiglaselt ära jaguma, nii et olge mehed ja tulge võtke see tiitel mängides ära, mitte ärge süüdistage viis punkti tabelis maas olles kohtunike selles, et nemad Unitedile tiitli kingivad. Rant over.
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Algselt postitas vtp Vaata postitust
                  a, mitte ärge süüdistage viis punkti tabelis maas olles kohtunike selles, et nemad Unitedile tiitli kingivad. Rant over.
                  8 )))

                  Kommentaar


                    Paul Scholes!

                    ma vist jäängi berbat taga nutma, aga persse, need kaks noort ulukt on praegu ju suhteliselt tagasihoidlikus vormis, miks ei võiks dr.Dimitarile võimalus anda. türa küll, saf.
                    muidu ilus. oleks võinud rohkem taguda.

                    Paul faking Scholes!
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      +8 poisid +8 hakkab tulema

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                        Korralik sitamaik jääb sellele tiitlile külge kui united selle võitma peaks. Päris suure hulga punkte on united võitnud tänu kohtunike tegevusele.
                        võta vanad roomlased kaasa ja minge nutke jõgi.
                        ning tegelikult ei ole ju hullu, lükkate aga sada miljonit jälle alla ja küll järgmisel hooajal tiitel tuleb.

                        asjast rääkides, sekundeerin Murdockile. las teeb väikse lõppakordi, suits hambus.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                          Korralik sitamaik jääb sellele tiitlile külge kui united selle võitma peaks. Päris suure hulga punkte on united võitnud tänu kohtunike tegevusele.
                          Mõned xp törtsud veel ja oled saavutanud imbetsilli leveli oma väljaütlemistega.

                          Kohtunike partii oli tõesti noh jah...
                          Aga suur tänu Gooneritele ja vaikselt-vaikselt mõlguvad mõtted sõna "Champ20ns" ümber.
                          Algselt postitas Plechazunga
                          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                          Hmm, that didn't really work.

                          Kommentaar


                            Võib lisada, et päev on korda läinud +8 olemas aga mängukohta nii palju et meeskond töötab säästurešiimil midagi nagu toimub aga väravasse oli suht raske seda palli saada..Aga shity tolgused peaksid ikka ronaldo v messi või mõlemad ära ostma, muidu neid tiitleid ei tule
                            "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                              Korralik sitamaik jääb sellele tiitlile külge kui united selle võitma peaks. Päris suure hulga punkte on united võitnud tänu kohtunike tegevusele.
                              +1
                              Kui kohtunikud oleksid enam-vähem õiglased olnud, oleks hetkel City esimesel kohal olnud..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROMELU LUKAKU Vaata postitust
                                +1
                                Kui kohtunikud oleksid enam-vähem õiglased olnud, oleks hetkel City esimesel kohal olnud..
                                täiesti teadlikult praegu trollin ise trolli, aga lihtsalt puht huvi pärast tahaks vastust näha.

                                et kui vs Fulham ja QPR oleks teisiti vilistatud, siis järelikult oleksid mängud jäänud 1:1 ja 0:0, eks?
                                ehk et võtame kaks ja kaks punkti Unitedilt ära, kokku neli.
                                ehk et vahe oleks praegu olnud pluss neli Unitedile?
                                jah, ei?
                                või need punktid oleks siis Cityle antud hoopis?
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X