320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sest otsused olid nende meeskonnale kasulikud. Loogish oli kõik kohtunike poolt tehtu õige.

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      Chelsea lõi eile kaks väravat sulust. Imelik, aga selle klubi teemas ei unda ükski lukaku ega ren vandenõust.
      Chelsea mängu ma ei näinud ei ei oska ka siin kaasa rääkida. Kui oli siis on see sel hooajal ka ainuke näide. Palju aga ManU kasuks on eksitud? Eilne eksimus + Fulhamile jäeti penalti andmata + meenub ka veel, et ManU kasuks vilistati ka sel hooajal üks olematu penalti. Seega on kohtunikud ManU kasuks tunduvalt rohkem eksinud.

      Kommentaar


        Hellboy, vaata Inglise jalgpalli üldteemasse ja loe sinna seoses kohtunike eksimuste ja penaltitega postitatud artikkel läbi mõttega ja proovi uuesti.

        Kommentaar


          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Chelsea lõi eile kaks väravat sulust. Imelik, aga selle klubi teemas ei unda ükski lukaku ega ren vandenõust.
          Ma saan aru, et see pidev inisemine käib pinda, a ära samale tasemele ikka kuku. As in chelsea lõi minu teada sulust ainult ühe vàrava eile also sa ju ei küsinud just tõsimeeli, et miks romelu senssi ei meiki?
          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

          Kommentaar


            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
            As in chelsea lõi minu teada sulust ainult ühe vàrava eile
            Vaata üle. Mõlemad.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              safi mängujärgne intekas. vana ütleb väga õigest, et enne punast kaarti mängiti paremini, aga nii kui punane ja juhtvärav saadi, muututi liiga casualiks.

              lisaks - suht huumor on lugeda, kuidas kõiksugu noored ja vähem noored trollid eelistamisest jauravad, kui enda lemmikmansade puhul täpselt sama pull käib: ühed löövad sulust väravaid ja teisel puhul vajutab neegerkloun palli poole vaatamata tald eest korraliku kondimurdja kombel vastasele põlve. vähemalt pole topeltstandardeid, hõissa. aga noh, eks see inin tuleb tavaliselt ikka ainult ühest iq-spektrist. häirib see ilmselt kõiki, ka sittadest kohtunikest kasusaajaid, aga ülejäänud kaader võtab seda jalgpalli ilu ja valuna.

              järgmiseks sats, keda peaks igati liigast väljakukkumisel abistama - wigan. berba mängu ja suitsule tuld!
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Ei oska öelda mis see Chelsea saldo on. Esimeses mängus pani mänku neile 2tk sulust. Teises olnud penaltid olid reeglite järgi vilistatud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Vaata üle. Mõlemad.
                  Okei. Torrese löögi ajal oli jaa. Tundus nagu Wigani mees sai jala vahele, vb sellepärast ei tehtud kära (as in Eesti teine võõrsil Piirlaste vastu)? A vb lihtsalt joppas. Anywho, see on OT (haha sort of), mind väga ei liiguta see 'omg united saab lihtsaid pendlaid' totrus (va siis, kui nad teinekord saavad ).

                  Kui United suudab kõigest hoolimata (vigased mehed, asenduspensionärid ja mis iganes veel) nii palju voore enne lõppu *põhimõtteliselt* tiitli kindlustada, siis au teile
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    Vaata üle. Mõlemad.
                    keda kotib see.. Teie pidite meie vastu kaotama 2 mängu sellel hooajal. Esimene mäng 2 suluseisust 100% + veel kahtlaselt palju vigu kohtuniku poolt ManU kasuks.. Teisest mängust ma pigem ei räägi

                    Kommentaar


                      http://www.debatabledecisions.com/ - ei püri absoluutse tõe poole, aga parem ikka kui suvaline lahmimine stiilis "meil oli nii, teil oli naa ... ükskord ... võib-olla".
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Natuke teemasse ka aga minu arust on just lukaku see mees kellele võiks vahelduva eduga pendlaid taguda lihtsalt igaksjuhuks.
                        "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Katk Vaata postitust
                          Näidake palun videot kus olemas hea nurk Youngi pendla olukorrast.
                          Need mida mina siiamaani näinud olen näitavad kõik, et Young dive'is. Siin ma loen aga välja, et teiste arust oli see viga seal olemas.
                          Viga oli Youngi võimas pantrihõpe hosrisontaali. Aga ei märgatud seda nalja ega sulgu.

                          Kommentaar


                            statistikamaniakkidele midagi. #stabiilsus.

                            Michael Carrick:

                            Average passing completion: 90.35%

                            - most interceptions (49)
                            - averages more interceptions per game than any other United player (3.06)
                            - makes an interception more frequently than any other United player (every 27.8 minutes)
                            - made more clearances than any other United player (35) – excludes defenders*
                            - averages more clearances per game than any other United player (2.18) – excludes defenders*
                            - makes a clearance more frequently than any other United player (every 39 minutes) – excludes defenders*
                            - only Jonny Evans has made more blocks than Carrick (19 for Evans, 10 for Carrick)
                            - only Jonny Evans makes more interceptions per game than Carrick (1.1 for Evans, 0.63 for Carrick)
                            - only Jonny Evans makes a block more frequently than Carrick (every 76 minutes for Evans, every 136.5 minutes for Carrick)
                            - Carrick averages more passes per game than any other United player (61.9 per game)


                            Michael Carrick has played 23 games this season. He has attempted and completed more passes than any other player on the pitch in 14 of these games (61%). However, if you discount the games when he played as a central defender (2), the games where he did played 90 minutes as he was subbed on or off (4), that means out of the 17 games when he played the entire game in the centre of midfield, he attempted and completed more passes than any player on the pitch in 14 of them (78%).

                            In 2 of those games, he completed more passes, even though he didn’t attempt as many, meaning he completed more passes than any other player on the pitch in 16 of the 17 games where he played 90 minutes in midfield (89%).

                            In 1 of those games, only one player completed more passes, which was Faurlin of QPR. This means in 18 of the 18 games where he played 90 minutes in midfield, he attempted and completed more passes than any other United player and in 17 out of the 18 games he completed more passes than any player on the pitch.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              päris fenomenaalne on jaa, et kaks vana luuda - maikel ja riooooo -, keda eelmise hooaja seisuga väga algkoosseisus näha ei tahtnud, on sel enda vaa, et kõrgeimal tasemel. stabiilsuse puhul muidugi eos, aga kohati näidatakse siukest kvaliteeti, et hoia mütsi kinni.
                              trellidrestekpah!
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Siit loetelust on puudu veel vaid üks asi, nimelt kui palju nendest söötudest ei läinud lapiti-põigiti-tagasi-küljesuunas. Reeglina pallivaldamist domineeriva satsi mängu ülesehitaja riskivabade söötude arv ja õnnestumise protsent on ju teadagi niigi väga kõrge. Vaheltlõigete ja blokeerimiste näitajate osas muidugi retsept. Selles vallas teiste poolikutega kuskilt võrdlusmaterjali ka leiab?
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X