320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas tänasest reservide mängust live ülekannet ka näitab?
    "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

    Kommentaar


      Algselt postitas EII Vaata postitust
      Kas tänasest reservide mängust live ülekannet ka näitab?
      hilja küll, aga http://www.coolsport.tv/stream2.php (kui ei lähe käima, siis refresh).

      korralik laamendamine käib, 15 minutit veel minna ja seis 5:3. seejuures tuldi 0:3 pealt tagasi, Will on vajutanud koguni neli tükki ja Petrucci ühe. comeback kings.

      Team: Johnstone, Vermijl, De Laet, Thorpe, M. Keane, Fryers, Tunnicliffe, Pogba, W. Keane, Petrucci, Lingard

      Subs: Coll, Fornasier, Giverin, Blackett, Cole


      edit: 6:3 de Laetilt, kes muide mängis täna ootamatult ründajana ja seejuures väga hästi mängis.

      Põhjapoolne reserviliiga ühtlasi nüüd võidetud, ehkki endal veel tervelt neli mängu pidada. Lõunapoolse võitjana tuleb vastu Villa, finaal Old Traffordil.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        wiziwigis on ka üks flash olemas, kas ka töötab, ei oska öelda.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          W.Keane on see hooaeg ikka päris head minekut näidanud ning ma isiklikult loodan, et talle antakse järgmine hooaeg esindusmeeskonnas ka minuteid või siis saadetakse kuhugi laenule.

          Kommentaar


            Will peab kindlasti välja minema. Kolm esiründajat on selged ja nende sabas mingite minutite noppimine jääb talle imho pisut mõttetuks, seda võib näiteks Cofie või Lingard ka sama hästi teha. Korralik laen arendaks teda palju rohkem.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Korralik laen arendaks teda palju rohkem.
              Jah, küsige või Kikolt..
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Jah, muidugi. Sellepärast ma ju ei kirjutanudki, et korralik laen.

                Küsida võib muidu ka Welbeckilt, Evansilt, Cleverleylt.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Nojah, paraku on selle laenuga nagu kepiga, seda, kas oli korralik või mitte, saab öelda alles pärast. Tead ju isegi?
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Andy Gray has defended Ashley Young over accusations the Manchester United winger is a 'cheat'. Gray said the ref's decision to award a penalty in last weeke...
                    You need people who score goals, that's how you win games.

                    Kommentaar


                      bebe treenib paari sõbraga teistest eraldi.
                      ütleks omapoolse arvamuse sellest pseudokodutust poolahvist: kui sa oled täiesti suvaline tolbajoob, kes peale aastat ipodiga mängimist manchesteris läheb laenule, saad 6 kuulise vigastuse - enda tõestamis- ja arendamiseaken jääb üpris väikseks -, aga terveks saades teed ikka mingeid idiootsuseid edasi, siis anna andeks, aga roni enda kuradi pappkarpi tagasi, sest sa oled peast ikka täielik ravel morrison.

                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Gill's 'interesting' summer

                        When quizzed on whether it will be another busy summer in terms of any deals and contracts, he stressed: "We're looking at all that. The work goes on all year round but obviously intensifies as we come to the end of the season in terms of players.

                        "There's various contracts we've got to do, we'll look at some acquisitions and there will be some players who will leave. It's an interesting time."
                        .....
                        Algselt postitas Tofoa
                        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                        Kommentaar


                          millepärast?
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            "There's various contracts we've got to do, we'll look at some acquisitions and there will be some players who will leave. It's an interesting time."
                            Kellel üldse leping läbi saamas on? Ei leidnud kiiruga otsides ühtegi nimekirja, aga mehi peaks ju olema. Poolakas näiteks on üsna kindlalt minemas. Berba lepingut küll vist juba pikendati, aga ka selleks, et ta suvel maha parseldada. Mickey arvelt tehakse ehk tribüünil ruumi juurde, vaatamata uuele lootusele on temast sel hooajal veel vähem märku olnud. Ja siis on vist veel De Laet, jäi mul keegi vahele? No okei, Scholes on ka praegu veel lahtine, aga küll sinna allkiri alla saadakse.
                            20 LEGEND

                            Kommentaar


                              Scholes, Owen, Kuszczak, Berbatov, De Laet ja Amos, kui lugeda neid, kes vanuse poolest järgmisel hooajal 25 mehe hulka peaksid mahtuma.

                              Scholes ma usun et paneb ühe aasta veel. Kuszczak ja Berbatov on ilmselgelt minemas (viimase +1 klauslit ei ole vist ikka veel aktiveeritud, aga noh tehnilised pisiasjad). De Laet ja Owen ka nahui, sest ruumi ei jagu.

                              Ja ega siin midagi väga maletada ei olegi, sest paras hetk 25 mehe nimekirja vaadata ja see teeb asjad suht selgeks. Juhul, kui läheb nii, nagu eelmises lõigus pakutud, on praeguses listis koos 19 matsi (Fletcheri arvestasin sisse). Kuid, 21-aastaste joone alt ronib seekord välja koguni kuus härrat - Amos, Fabio, Rafael, Bebe, de Gea ja Welbeck. Kuna obvious clown is obvious, jääb alles viis jalgpallurit, neist Fabioga viimaste uudiste põhjal ei pea ilmselt arvestama. Amos usutavasti saab ka jätkata, teiste osas pole muidugi üldse küsimustki. Kokku seega lihtne matemaatika, et 23 taati peaks järgmise hooaja 25st juba praegu olemas olema. Mingid jutud siin veel käisid, et Gaitan oleks justkui ka kotis, siis jääkski ainult üks auk alles.

                              Oweni peale pole seega ühte kahest vabast kohast nagu väga mõtet raisata, aga noh kui näiteks Fletcheril tervis ikkagi ei luba jätkata ja Scholes ka rohkem ei viitsi vms ettenägematud asjaolud, siis äkki visatakse Mikeyle pikendus ka, palka tuleb talle ju niikuinii maksimaalselt umbes viis korda aastas maksta. Ilmselt on aga tupsudaadaa mõlemale veteranründajale.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                kurat, üks veteranründaja võiks ju olla, peaks lausa. iseasi, kas diBer oleks maikelouenlikult nõus enamus osa aastast kodus golfi ja hobuste võiduajamist vaatama, sest üle carlingu ja a la 5 liigamängu talle justkui garanteerida ei saa. samas kui noored ässad järgmine hooaeg stabiilselt deliverima ei hakka...peavad hakkama. a no kolme ründajaga ju ka ei lähe.
                                berbale leping!
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X