320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Jopega mehele võid SAFi näo ise monteerida

    Edt: mis on härra eesnimi, kes täna värava lõi @ iroonia.
    sa suudad endast foorumis ikka tõesti täieliku idioodi mulje jätta, millest on iseenesest väga kahju.

    käsi südamel, selle gifi postitamine ei olnud mõeldud trollimisena. mind ajas lihtsalt muigama arseeni vehklemine ja fännide reaktsioon. kindlasti ilmub ka siia teemasse nüüd mõni pilt fergie vs mancini sõimust, nagu loogiline olekski. samas ei näe mingit põhjust seda südamesse võtta.

    aga täna õhtul ona terviseks. mis parata, kui mõne mehe elu säravaim karikas on see, et keegi teine vahel kaotab.


    mängust rääkides, siis elagu vincent tõepoolest. viis lööki ja ümmargune null raami on piisavalt kõnekas ning ennekõike peab vana ise peeglisse vaatama, Giggsi äärele panek ennast ei õigustanud ja kaks viimast vahetust jäid jälle liiga hiljaks. kiitus Cityle, kes suutis asja kenasti lukku keerata. samas kestab liiga siiski 38 mängu ja eks me veel näe.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Ehhheee, ärritusid, järelikult läheb sulle minu arvamus korda
      Kui nüüd natuke tõsisemalt rääkida, siis ei olnud täna City poolt, vaid Unitedi vastu. Kaks vooru on ees ja kõik on veel võimalik. Kahes sitast peab ju üks võitma ja kui lõpuni aus olla, siis ei tahaks kumbagi meeskonna liigavõitu. Kiusu pärast võiks ju United võita, Nasrile ja Clichyle oleks see paras. Ma olen ju tuntd kiusupunn
      Peace, nigga ja ära pikka viha pea.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        vihast ja ärritumisest on asi kaugel, lihtsalt ei viitsi keerutada.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          mis parata, kui mõne mehe elu säravaim karikas on see, et keegi teine vahel kaotab.
          Heh, päris kenasti öeldud.

          Ma päris kogu kupatust ei näinud aga ??? miks nii kaua Park sees oli. Welbecki sissetulekuga läks asi nagu korra teravamaks ja hakati veeretama, aga siis kadus jälle särts kuhugile ära. 2 vooru veel teha ja ehk läheb karikas see aasta väravate vahe peale? Millal viimati selline asi juhtus üldse?
          Algselt postitas zip
          Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            mis parata, kui mõne mehe elu säravaim karikas on see, et keegi teine vahel kaotab.

            Arsenali fänni puhul suhteliselt loogiline ka ju.
            Aga jah, tagantjärele on siin jälle nüüd hea 4-5-1 - taktika -sakib laulu laulda. Iseenest võibolla ei oleksi see kõige halvem, kui keskvälja mehed oleksid eelnevatel nädalatel mitu head mängu koos mänginud, mida aga tänane koosseis kohe kindlasti polnud. Lisaks saab homme tõenäoliselt Manu kodukalt lugeda tavapärast "we will bounce back" -tüüpi väljaütlemisi. Newcastle peale pärast sellist hambutut esitust ka väga ei tahaks lootma jääda, kuigi neil on arvatavasti CL-i koht mängus tol hetkel, ning kodus on nad head.

            Kommentaar


              Ei tasu unustada, et 4 päeva enne City mängu on harakatel mäng Chelseaga. Mingita allahindlust neil sealt loota ei maksa.
              Lisaks on naiivsed vennad, kes arvavad, et Sunderland viimases voorus on õhtune jalutuskäik 15 aastase vene tüdrukuga Stroomi rannas.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Manchester United - Swansea 10-0 (mõte RC-st).
                Welbeck on nagu Bambi jääl (kah mõte RC-st).
                Algselt postitas Plechazunga
                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                Hmm, that didn't really work.

                Kommentaar


                  Oijah, kahju vaadata teid, mõttetu klubi toetajaid, see on veits naljakas, kuidas pärast ühte kaotust hakkate rääkima kui mõttetu klubi manu on ja ei vääri tiitlit, õiged fännid, HURRAA!! Sellegi poolest, alati on hea üle tulla city poolele, me suudame vähemalt võita meeskondi, mitte ei pea blackburnilt peksa saama Glory glory etihaaaaaaad!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                    Oijah, kahju vaadata teid, mõttetu klubi toetajaid, see on veits naljakas, kuidas pärast ühte kaotust hakkate rääkima kui mõttetu klubi manu on ja ei vääri tiitlit, õiged fännid, HURRAA!! Sellegi poolest, alati on hea üle tulla city poolele, me suudame vähemalt võita meeskondi, mitte ei pea blackburnilt peksa saama Glory glory etihaaaaaaad!!
                    palun siirduge istmikusse

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Tofoa
                      Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                      Kommentaar


                        Kõige parem saab see olema, et suvel öeldakse no value ja meil on nagunii Park, Anderson, Owen, Fletcher ja siis Pogba ja Cleverley kelle asemel lükatakse ikka 40-aastased 90ks minutiks sisse.

                        ganja ja vanja ühesõnaga
                        .

                        Kommentaar


                          mis seisus see Pogba Juve vs Mänju on?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            mis seisus see Pogba Juve vs Mänju on?
                            viimati teatas Sky Italia eile, et ta on nõustunud Juvega liituma. kuna nad on täpselt sama juba umbes neli korda varem ka öelnud ja Pogba ilmutas ennast koos ülejäänud meeskonnaga Etihadil, siis võib järeldada, et tegelikult ei tea keegi endiselt mitte halligi.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              After sending Danny Welbeck for a scan on Tuesday morning, United’s medical staff have told the player that the injury extends to heavy bruising, which could still force him to miss the club’s final two league games against Swansea City and Sunderland.

                              The positive outcome of Welbeck’s scan and news that he did not suffer a break will boost England manager Roy Hodgson’s Euro 2012 plans.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                20. tiitel kaotati siis, kui lasti Evertonil viimase 10 mindiga 2 kolli taguda! Ma küll ei julge loota pelgalt Newcastle võidu peale. Ja väga haige on ka kaotada tiitel samade punnide juures ainult väravate vahega :-(
                                Manchester United Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X