320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Parki osas mine jätkuvalt perse. See, et ta kunagi mingi ühe mängu hästi mängis, ei tähenda, et ta viimased 7 aastat poleks mõttetu tolvan olnud. Mine müü oma särke staadioni väravas!
    Kõik su argumendid on viimaste aastate jooksul täpselt sellega ("mingi ühe mängu mängis") ka piirdunud. Imelikul kombel oli Fergie jätkuvalt loll ja toppis teda aastaid suurtes mängudes koosseisus, kus ta siis ka sageli hästi tegutses. Aga noh jumal sellega, igal inimesel peab oma lõbu olema. Ilmselt ta läheb sinu rõõmuks niikuinii suvel minema ka.

    Mis neid A-Z liste puudutab, siis mulle jäi mulje, et sa ristisid paljud mehed parandamatuks teisejärguliseks kräpiks. Mitte ainult lõppenud hooaja lõikes. Andeks, kui valesti aru sain.

    Ning erinevalt sinust olen ma kindel, et praeguses meeskonnas on olemas paar venda, kes ühel päeval sinna selgroo moodustajate hulka ja unsellable kasti kuuluvad. Kes täpselt ja kui kaua selleks kulub - aeg näitab.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Ning erinevalt sinust olen ma kindel, et praeguses meeskonnas on olemas paar venda, kes ühel päeval sinna selgroo moodustajate hulka ja unsellable kasti kuuluvad. Kes täpselt ja kui kaua selleks kulub - aeg näitab.
      Kes siis? Welbeck, möönan, on ilmselt päris arenguvõimeline. Kes veel? Smalling? Jones? Cleverley? Lootust on, aga oma piirangud paistavad olevat neil kõigil. Ja kelle kräpiks nimetamine su tundeid nii kangesti riivas - noh, peale Parki, muidugi? Ando? Ando võiks olla maailmaklassi mängija. VÕIKS. Aga Moskva pisaraid ei usu, nagu ka tippjalgpallis ei saa panna lootusi kroonilistele vigastele.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Njaa, Manku teema korüfeed on väikest viisi sae käima tõmmanud. Nii hoida! Aga minu jaoks paistab siiski väike ebakõla kuskil sees olevat, kui ühe maailmaklassi (Vidic katki, onju) ning posu A, B ja X kategooria mängijate toel edestati liigas kolmandat 19 punktiga ning konkureeriti viimase vooruni vaid £££ listi kuuluvaid pallureid omanud meeskonnaga. Aga sellest hoolimata on ideaalis vaja 7 uut nime juurde. Ainus, mis näitab, et kuskil võib midagi mureneda, on masendav esinemine Euroopas. Mis puudutab ajalugu ja sitta keskvälja, siis siin loetletud aastate jooksul on võidetud mitte just vähe ning kahte CL finaalikaotust ideaaljalgpalli näidanud Barcale ei saa kohe kindlasti puudunud Fletcheri või ühe üksiku liini kaela ajada.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
          Mis puudutab ajalugu ja sitta keskvälja, siis siin loetletud aastate jooksul on võidetud mitte just vähe ning kahte CL finaalikaotust ideaaljalgpalli näidanud Barcale ei saa kohe kindlasti puudunud Fletcheri või ühe üksiku liini kaela ajada.
          Rumalatele foorumikasutajatele seletan selle ajaloo ja keskvälja postituse lahti. Seal on nii, et on kõigepealt aastanumber, eks, siis foorumist pärit postitustest nopitud kokkuvõte keskvälja olukorra kohta sellel aastal ja siis mööndus, et manku hooaja lõpuks kas võitis liiga või vähemalt peaaegu. Ma mõtlesin, et see ei ole väga keeruline kontseptsioon. Või mida kuradit sa öelda tahtsid?
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            fitti ja vincent tunduvad rämedad jalkafännid olevat, ma rookie´na ei julge nüüd küll oma arvamust edaspidi kirja pannagi!
            btw: olin ka ikka eile üli närvis kui nägin qpr mängu 92.-94.-ndat minutit, naine mõtles et tulen talle kallale ja puges wc´sse peitu ning mu hääl hakkab juba tagasi tulema! aga olen nüüd juba rahunenud ja ootan CL finaali sel laupäeval, kus hoian pöialt Bayernile!
            Manchester United Forever

            Kommentaar


              Vaadates viimaseid postitusi tekib kadedus, et meie klubide kohta sellist arutelu mängijate taseme kohta kuskilt ei leia. Meie fännid räägivad ainult sellest, mida meil pole või napib, ehk siis õlu, pv ja püro.

              Kommentaar


                Ma ei sa aru miks Valencia't kõik nii halvasti hindavad, hooaja parim parem äär ikkagi(vähemalt liigas). Mulle igatahes alati müstiline vaadata millise pühendusega ta mängib. Ja selle A-klassi mängijate kohta, Evans, Smalling, Jones - vähemalt üks neist peaks sinna 'maailmaklassi' ka jõudma. Eks ka Rafael jõuab kunagi sinna mature tasemini, da Silvad on ikkagi veel täitsa noored.

                E: Valencia't - mitte halvasti hindavad, vaid liiga madalalt.
                You need people who score goals, that's how you win games.

                Kommentaar


                  Minu muppet dream näeks välja selline:
                  1 Fullback, kes suudaks mängida mõlemal ääre (Clyne !?)
                  1 noor DM, kes vajadusel annaks Carrickule puhkus (M'Vila?)
                  1 Playmaker, kes suudaks täita Scholesi rolli. (Modric?!)

                  Kagawa poleks ka paha ost, aga ma lihtsalt ei kujuta ette, kuhu ta sinna platsile mahuks. Igasugused Hazardid ja Gaitanid on välistatud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas karausser Vaata postitust
                    fitti ja vincent tunduvad rämedad jalkafännid olevat, ma rookie´na ei julge nüüd küll oma arvamust edaspidi kirja pannagi!
                    Kirjutatagu julgelt. Mina vähemasti olen täiesti rahulik, lahkarvamused käivad asja juurde. Kui mõni sõna tundub terav, siis lihtsalt stiil on selline. Teiste osapoolte eest ei oska muidugi rääkida.

                    Kui aga siiski laskuda nüüd korraks jälle "juba-kodus-panen-kuuli-rauda" stiili juurde:

                    joppantoonio. Ütleme siis, et mitte kräpiks, vaid selleks squad playeriks just eeskätt. Või noh, ehk meil on ka erinevad arusaamad viimase termini tähendusest - et kas näiteks Johnnyboy oli squad player või meeskonna selgroog, eks ole. Eks see ongi jälle vaatepunkti küsimus, et kes näeb lootust, kes näeb piiranguid. Omal ajal oli Ronaldo ka isekas jõnglane, kes lasi vaid stepovereid. See on nüüd muidugi lihtsalt suvaline näide, ei maksa kinni hakata. Ja tunded on, muide, täiesti riivamata.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Kui juba Evansi paigutamiseks kuhugi läks, siis oli see ju SAF ise, kes ütles et Johnny is the best defender in the country või midagi sellist. Kes oleme meie, et temaga vaielda? Muidugi igal ühel võib oma arvamus olla, aga raske on Evansi rolli alahinnata, eriti hooaja teisel poolel. Jään huviga ootama, kuidas nad Vidiciga kokku mängima hakkavad.

                      Kommentaar


                        Sir Alex has confirmed that Paul Scholes will stay at Manchester United for the 2012/2013 campaign.
                        Algselt postitas Tofoa
                        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas NOT Vaata postitust
                          Sir Alex has confirmed that Paul Scholes will stay at Manchester United for the 2012/2013 campaign.
                          võimas.
                          How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                          Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                          Kommentaar


                            ● Sir Matt Busby Player of the Season - Antonio Valencia
                            ● Players' Player of the Year - Antonio Valencia
                            ● Goal of the Season - Valencia vs Blackburn
                            ● Denzil Haroun Player of the Year (Reserves) - Michael Keane (nominated - Larnell Cole, Jesse Lingard)
                            ● Jimmy Murphy Young Player of the Year (Academy) - Mats Dæhli (nominated - Jack Barmby, Luke McCullough)
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Ka mina hääletasin selle värava poolt! Kõik ülejäänud olid ka väga kenad kollid!
                              Manchester United Forever

                              Kommentaar


                                Algselt postitas karausser Vaata postitust
                                aga olen nüüd juba rahunenud ja ootan CL finaali sel laupäeval, kus hoian pöialt Bayernile!
                                Too jääb vist minule küll igaveseks müsteeriumiks, kuidas saab manku toetaja finaalis "bayern-chelsea" olla esimeste poolt.
                                Algselt postitas Stok
                                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X