320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    Jah, sest Abramovichi naftabande on tunduvalt parem valik onju.
    Trr - teemaks ei ole manku toetajana praegu, et chelsea selle võidaks vaid, et igipõline rivaal saksamaalt (saksamaalt!!!) seda jumala eest EI võidaks. Btw, naftabande hakkab oma naftamainet vaikselt kaotama niikuinii, sest helesinised on tolle üle võtnud.
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      off-topic: ise olen ka bayerni poolt. oleks äge kui edukalt majandatud klubi nii kõva kaliibriga kannu kaminasimsile saaks. pluss ei oleks ka üldse khuul kui chelski potentsiaalse võidu korral tottsi (või kes iganes seal 4ndal kohal parasjagu olnud oleks) CLst välja trügiks.



      topic: omadest postest on koondises jones, young, roo ja d-wel. jääb vaid loota, et glen johnson esimese mängu 8ndal minutil viga ei saa ja väikest phil'i ruunama ei hakata. teiste meeste mänguaeg peaks suhteliselt etteaimatav olema.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Algselt postitas Reintz Vaata postitust
        Trr - teemaks ei ole manku toetajana praegu, et chelsea selle võidaks vaid, et igipõline rivaal saksamaalt (saksamaalt!!!) seda jumala eest EI võidaks. Btw, naftabande hakkab oma naftamainet vaikselt kaotama niikuinii, sest helesinised on tolle üle võtnud.
        Minu jaoks on teemaks see, et naftabandest rivaal Inglismaalt seda ei võidaks.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          No problem. "On a footballing basis, I wanted people like (Phil) Jones in the squad because he helps balance out for me at right-back in the absence of Kyle Walker"
          .

          Kommentaar


            Ruumoreid:
            Kagawa on done deal.
            Kuid Lewandowski vaid meediaplära.

            Kommentaar


              "I have loved every minute of
              the three years I have spent at
              such a fantastic club. I would
              like to thank the players, staff
              and fans for their support and
              wish them well for the future." – Michael Owen
              Algselt postitas Tofoa
              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

              Kommentaar


                Vägagi sümpaatne vana ja loodan, et leiab omale klubi, kus on suuremad võimalused veel mänguaega saada.

                Kommentaar


                  Edu talle! Mingu NYRB
                  Juki ootab.

                  Kommentaar


                    Hüvasti, Miki! Jääd alatiseks minu särgile!
                    kaks firmatorti, kast pepsit!

                    Kommentaar


                      Ajad ei ole roosilised. Mis sellest börsile minekust saanud on?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zelee Vaata postitust
                        Ajad ei ole roosilised. Mis sellest börsile minekust saanud on?
                        Asjad on nii nagu olema peavad.

                        The slight increase in net debt is precisely due to the large amount of cash (£64m net) that has been spent on players and capital expenditure in the last nine months

                        Kommentaar


                          vähemalt mingil tasandil suudeti sel hooajal Cityle põske anda.

                          ehk siis Manchester Youth Cup, 2:0, väravad lõid Will Keane ja Giverin. tegelt oleks võind ka teisiti minna, sest mingil täiesti müstilisel kombel jäid Brady ja eriti Tunnicliffe ilma punaseta.

                          küll aga väärib märkimist veel see, et platsil müttas usinalt ka keegi vigastusest paranenud kodanik Pogba. should he stay or should he go... ausalt, juba on täiesti ükskõik, müüge maha, pohui, aga võiks ära otsustada ükskord. kaua see Raiola keerutab oma möla meedias.

                          ja kes ütles, et karikateta hooaeg.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Stok
                            Community Shield meelest maas juba?
                            Ma just paar päeva tagasi pingsalt mõtlesin, kes selle võitis. Ei tulnudki meelde.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Kui ma täna panustaksin €1000 selle peale, et Ole Gunnar Solskjaerist saab järgmine Manchester Unitedi peatreener, siis kui palju raha ma võidaksin?
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Kui ma täna panustaksin €1000 selle peale, et Ole Gunnar Solskjaerist saab järgmine Manchester Unitedi peatreener, siis kui palju raha ma võidaksin?
                                http://www.oddschecker.com/football/...n-utd-specials

                                Kommentaar

                                Working...
                                X