320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    #mankulveabalatiloosiga
    mingid inimesed väidavad, et erand kinnitab reeglit, muah-hah-haaa. just chillin'
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Danny vastas koondise ametliku twitteri vahendusel fännide küsimusele. paar paremat kildu.

      Q: Did you mean to score the backheel?
      A: No, I meant to volley it and score an own goal.

      Q: Did you hear us England fans vs Ukraine chanting "Let's all do the Welbeck", doing your hand pointing celebration?
      A: Yes I did, when I was on the bench I heard it... Joe Hart done it in training today.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Kagawa seals Reds move

        Algselt postitas fitti
        Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi.

        Kommentaar


          7 oleks teemas või on japsil omad soovid.
          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

          Kommentaar


            see hommikumantli riidest särk näeb okeim välja kui eelnevatel promo piltidel, kuid hommikumantli riie sellegi poolest.
            ametlikult tere tulemast, hooaja parim ost!
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Tulevane fännide lemmik ja liiga parimaid poolkaitsjaid.
              Mul pole selles suhtes mingit kahtlust.
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                http://www.goal.com/en-gb/news/2896/...nes-manchester Kagawa, Y U NO choose No7?

                Kommentaar


                  Kui nüüd keegi korralik ka CM'i kohale tuuakse, siis võiks ju öelda, et see aken oleks lausa ideaalne. Ootan juba põnevusega algavat hooaega.

                  Kommentaar


                    Mis positsiooni Kagawa teie arvates järgmine hooaeg mängima hakkab? Kuna SAF mängib edukalt 4-4-2 või 4-4-1-1 (Rooney toetab tipuründajat), kus äärtel on Nani/Valencia/Young, siis Kagawa hakkabki minu meelest CMi mängima.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mikupoiss Vaata postitust
                      Mis positsiooni Kagawa teie arvates järgmine hooaeg mängima hakkab? Kuna SAF mängib edukalt 4-4-2 või 4-4-1-1 (Rooney toetab tipuründajat), kus äärtel on Nani/Valencia/Young, siis Kagawa hakkabki minu meelest CMi mängima.
                      Kagawa hakkab Rooney taga 4-4-1-1s mängima CAMi, Kagawa on ise nii õelnud juba.

                      Kommentaar


                        Kagawa ise ütles, seega kindel värk. Selle positsiooni pärast te muretsema ei pea kutid!
                        Algselt postitas zip
                        Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mikupoiss Vaata postitust
                          Andku siis nr 7 särk Ashley Youngile ning viimase nr 18 tagasi vanameistrile. Kõik rahul.

                          Kommentaar


                            Võib isegi öelda, kahju, et Kagawa seda ise ei tahtnud, usun, et oleks vääriline kandja olnud. Youngile küll ei annaks.

                            Kommentaar


                              võiks ei võiks, mõttetu teema.

                              Manchester United have confirmed the release of four players, as preparation for the 2012/13 season resumes in earnest.

                              Players can officially join or leave clubs from 1 July and the Reds confirmed on Monday morning that first-teamers Tomas Kuszczak and Michael Owen, as well as 18-year-old goalkeepers Liam Jacob and Joe Coll, have been released.
                              Algselt postitas Tofoa
                              Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas NOT Vaata postitust
                                võiks ei võiks, mõttetu teema.
                                Seda unustasid lisada? Brazilian full-back Rafael has signed a new four-year contract at Manchester United to keep him at Old Trafford until the summer of 2016.

                                "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X