320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    hakkan oma sõnu sööma vist...

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Muide, kas keegi teist ostis tükikese enda lemmikklubist?
      Ja kui jah, siis mis arvate sellest, et teile lubati võlavähendust aga osteti raha laekumisel hoopis kallis ja õrn mänguasi?

      Kommentaar


        Algselt postitas rauulo Vaata postitust
        Doctors say it's a back problem which was caused by carrying Arsenal for the past four years.
        Hea (Y)
        Manchester United Forever

        Kommentaar


          No milleks seda nüüd vaja oli...
          Algselt postitas Plechazunga
          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

          Hmm, that didn't really work.

          Kommentaar


            Härra suluseis hakkab kohvreid pakkima v?
            .

            Kommentaar


              Ei usu, Chicha alles hiljuti ütles, et konkurents on ainult teretulnud . Welbeckil ning Chicharitol on ju alati võimalus RVP pingile mängida

              Kommentaar


                Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                No milleks seda nüüd vaja oli...
                Nii ja naa.Maailmaklassiga ründaja toomine klubisse on alati teretatav.Eriti tore on kui ta napsatakse rivaali käest.Mis ei ole antud hetkel tore,on tõsiasi,et vasakkaitse on lappimata ja oleks võib-olla suurem prioriteet.Jah , Evra paneb kõik mängud vabalt ära ,aga kui juhtub midagi mis siis on ? Evans ? Rafael ? Rafaeli puhul siis Valencia/Jones/Smalling(hetkel küll katki) paremal. Mina ei joriseks niipalju , Rooney dropib alla , nagu ta seda ikka teeb ja RVP on tipus, suhteliselt hirmuäratav kombo kui nii võtta.Samas mulle hullult meeldib Welbeck ja eks tema minutid sellega ka kaovad.Samas võib selle signingu panna ka Rooney lepingu taha , kus talle lubati korralikke täiendusi ,olgugi ,et see oli mõni aeg tagasi , arvan ma , et mingi mõju sellel siiski on.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Nojah. Mina isiklikult oleks tahtnud näha pigem noore vasakkaitsja toomist. Võib-olla ei ole ka kõige objektiivsem hindama, kuna RVP on minu silmis cuntikarika kõrgele peakohale tõstnud (püüdes kokku korjata sümpaatiaraasukesi Arsenali suhtes).
                  Algselt postitas Plechazunga
                  Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                  Hmm, that didn't really work.

                  Kommentaar


                    See noor vasakkaitsja liitub hooaja lõpus QPR-ist.
                    .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RVN Vaata postitust
                      See noor vasakkaitsja liitub hooaja lõpus QPR-ist.
                      Kui laenulepingul on sees klausel, mis keset hooaega lubaks ta laenult tagasi kutsuda , siis ei olekski vast kõige hullem seis.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        nii palju siis berbatovist.
                        misiganes rvp ka ei teeks, pasamaik on igalt tema liigutusel (väravatest rääkimata) juures. faking rändom.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Ma vist ainuke, kes rahul selle signinguga on

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                            Ma vist ainuke, kes rahul selle signinguga on
                            Ma eeldan, et sa oleks rahul vist ükskõik mis täiendusega.

                            Tegelikult on nii, nagu Murdock ütles - täiesti rändom noh. Kui Berba minema ei lähe siis on meil kokku viis ründajat + noor W.Keane. Kurvaks teeb kogu selle uudise juures see, et tõenäoliselt teeb Evra jälle 40-50 mängu hooaja peale.

                            Kommentaar


                              Noh, keegi ei saand ju ka alguses aru, milleks Teddy S osteti. Olid küll teised ajad ja teised hinnad, aga siiski, kulus ära. Nagu selgus. Peaasi, et Welbecki ja (eriti) Chicha nüüd külma luti otsa ei satu. Aga ega sa murdock ju ometi varem ei arvanud, et berba jääb? (jah, samas see kiri seinal on juba paar aastat vana ka tegelikult, nii et mine tea)
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Ei noh, Rooney müüakse Citysse ja on jälle kenasti balansis kõik.

                                Ma tõtt-öelda ei mäleta oma jalgpallijälgimise ajaloost küll ligilähedaltki sellist olukorda, kus klubi A annab otsesele (okei, enamvähem otsesele) konkurentklubile B oma kapteni ja viimase hooaja liiga parima väravaküti... mille peale siis enamik klubi A fänne hõiskab, et good riddance, enamik klubi B fänne küsib aga imestunult, et miks kurat meile seda meest veel vaja oli. Ja mõlemal on seejuures igati õigus. Imelikud ajad.

                                Ja siis see, et nüüd oleks manku poolt viisakas otsida härra Dimitar Berbatovile võimalikult hea uus mängupaik. Vähim, mida veel teha annab. Muidu läheb ikka juba täielikuks mõnitamiseks. Kurat võtaks, tegu ei ole ju mingi teveziga ometi.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X