320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Pada sõimab katelt.

    Aside from one chant of “Where’s your Munich song” early in their side’s 2-1 win at Anfield, the Manchester United fans had been on their best behaviour throughout the afternoon.

    However, some time after the final whistle, when most of the Liverpool fans had left, a couple of home supporters ran across the main stand to the far corner, where the visiting contingent remained on police orders, and started making aeroplane signals.

    It was an obvious reference to the Munich air disaster in 1958, in which eight United players were amongst 21 people who lost their lives.

    United fans responded immediately by chanting “Always the Victims” and “Murderers” in a reminder of the Merseyside club’s own recent tragedies - Hillsborough and Heysel.

    Ja Merseyside'i politsei kinnitab, et mängu ajal visati välja mõned Müncheni laulu lõõritajad.
    Mõni üksik fänn käitub idiootselt ja siis terve vastasfännide tribüün langeb sekundiga samale tasemele? Normaalne. Mängule eelnev oli kõik väga väärikas, kurb kuulda kuidas asi lõppes ikkagi nii nagu alati.

    Kommentaar


      Algselt postitas zip Vaata postitust
      Mõni üksik fänn käitub idiootselt ja siis terve vastasfännide tribüün langeb sekundiga samale tasemele? Normaalne. Mängule eelnev oli kõik väga väärikas, kurb kuulda kuidas asi lõppes ikkagi nii nagu alati.
      jah, sest kui oleks vastupidine olukord ja paar-kolm manku särgis idiooti oleks jooksnud provotseerima, siis Liverpooli fännitribüün oleks nad kindlasti lillede ja lipukestega vastu võtnud. ise saad ju ka aru, et jabur jutt.

      mitte kummalgi poolel ei ole siin vähimatki õigust nina püsti ajades moraalijüngrit mängida.

      kuid täna oli pingeline olukord. sellegipoolest püsis 90 minuti jooksul kõik koššer ja jumal tänatud selle eest. samas ei hakka liverpooli ja manku fännid üksteist selle ühe päeva pärast rohkem armastama ega vähem vihkama. nagu on, nii on ja jääb. pole mõtet eeldada ega oodata võimatut.

      (ning mis muidu puudutab always the victim-laulu, siis see sai oma õige hoo sisse pärast suareze saagat ja käib liverpooli fännide üleüldise mentaliteedi pihta. mitte hillsborough. olgu tõe huvides rõhutatud, et keskmine foorumiscouser on siinsetest üldjoontes vägagi täiemõistuslikest inimestest mitukümmend korda paranoilisemate ja lihtsalt lollimate väljaütlemistega, sealt ka niisugune stereotüüp. absoluutselt arusaadav, et tänases kontekstis oleks see laul paratamatult viidanud millelegi hoopis muule ja sel lihtsalt põhjusel seda ka mängu ajal ei kostnud.)
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas zip Vaata postitust
        Mõni üksik fänn käitub idiootselt ja siis terve vastasfännide tribüün langeb sekundiga samale tasemele? Normaalne. Mängule eelnev oli kõik väga väärikas, kurb kuulda kuidas asi lõppes ikkagi nii nagu alati.
        Jah, raske on see Liverpooli fänni elu - kord on kohtunikud süüdi, kord on FA teie vastu, nüüd siis vastasvõistkonna fännid, kes reageerisid olukorrale täiesti arusaadavalt (Võin raha vahele panna, et samas olukorras oleks L'Pooli fännid samamoodi vastanud) teie enda fännide korraldatud pasale.

        Kommentaar


          ähh, vahi aga vahi, kapi 'pooli fännid rsk
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
            siiani löödi need lambipenaltid mööda,
            ei tea mis nüüd juhtus?
            Kaks täiesti erinevat mängu ja olukorda.
            Täna juhtus see, et kuni videokordusteni tundus see ilma küsimusteta penaltina. Ja nüüd mõelgem kothunikele, kellel peale mängu lõppu alles on võimalus korduskaadreid vaadata, mitte siis, kui õige aeg oleks.
            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

            Kommentaar


              Normilt panid ära, kiitus.
              1)esimene postitatud video oli kunagi youtubes näiteks pealkirjaga Juventus diving training, igaüks võib selle pealkirja sinna panna, ilmselgelt see ei ole Unitedi treening.
              2)kas ma pean ka teie esiründajast selliseid videosi youtubest otsima ja siia postitama? ma arvan, et sellel pole mõtet, aga ilmselgelt leiaks neid suht palju.
              Enne kui postitad, vaata peeglisse.

              Kommentaar


                Oleks siis võinud Shreki ka näidata. Mõned klassikud on ka temalt tulnud (mõlema põhja-londoni klubi vastu)

                Kommentaar


                  Asi polnud ära panemises,vaid oligi kerge huumoriga postitatud, aga on vahe kui sellega tegeleb ühe meeskonna pool ründeliini või üks indiviid. Ja muidugi on ManUle penalti määramise protsent vähe kõrgem.
                  This is Anfield,

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                    Normilt panid ära, kiitus.
                    1)esimene postitatud video oli kunagi youtubes näiteks pealkirjaga Juventus diving training, igaüks võib selle pealkirja sinna panna, ilmselgelt see ei ole Unitedi treening.
                    2)kas ma pean ka teie esiründajast selliseid videosi youtubest otsima ja siia postitama? ma arvan, et sellel pole mõtet, aga ilmselgelt leiaks neid suht palju.
                    Enne kui postitad, vaata peeglisse.
                    tõe huvides olgu märgitud, et meie märklaud on sisuliselt oma kolmandast mängust saati (LFC eest) enda käitumist tipa-tapa parandanud. aeg-ajalt esineb äravajumisi, kuid eks võõrutusnähud olegi tõestuseks, et toimub progress.
                    teil käib see asi aga vastupidises suunas. muhahahaa.
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Blackened Vaata postitust
                      Asi polnud ära panemises,vaid oligi kerge huumoriga postitatud, aga on vahe kui sellega tegeleb ühe meeskonna pool ründeliini või üks indiviid. Ja muidugi on ManUle penalti määramise protsent vähe kõrgem.
                      Mis on sinu põhjendatud väide sellele, et miks on penalti määramise protsent kõrgem Manul kui Liverpoolil või ükskõik mis teisel tiimil? Millest see tingitud on? Kas Manu ostab kohtunikke ära? Kas te tõsiselt usute ka seda? Mina ei usu, kuna seda asja ei ole võimalik tõestada. Minu silmis jääb asi juhuslikuks. Arvan, et Manul ei ole mingisugust võimu kohtunike üle. Väitke vastupidist.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Henriolen Vaata postitust
                        Mis on sinu põhjendatud väide sellele, et miks on penalti määramise protsent kõrgem Manul kui Liverpoolil või ükskõik mis teisel tiimil? Millest see tingitud on? Kas Manu ostab kohtunikke ära? Kas te tõsiselt usute ka seda? Mina ei usu, kuna seda asja ei ole võimalik tõestada. Minu silmis jääb asi juhuslikuks. Arvan, et Manul ei ole mingisugust võimu kohtunike üle. Väitke vastupidist.
                        Pigem proovitakse rohkem, kui teised seda teevad.
                        This is Anfield,

                        Kommentaar


                          Eks ikka mõnikord võib proovida, nagu ka eile Valencia proovis, hästi proovis, sest tegelikult ei ole ta just kõige suurem divemeister. Ning pole ka Welbecki palju just näinud sukeldumas. Mängijana tuleb teha kõik, et meeskond võidaks, olgu siis see ka divega saadud penalti. Aga, et korduvalt/iga mäng sukelduda, see on liig. Ning seda vast peale Youngi Manus keegi ei tee, vist? Aaa, Nani ka ikka.

                          Kommentaar


                            Tra saage üle oma kaotusest uskumatu kui kibestunud inimesed võivad olla ikka.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                              Tra saage üle oma kaotusest uskumatu kui kibestunud inimesed võivad olla ikka.
                              Eks see kibestumus võib veel suureneda, kui üks liiga allapoole kukutakse.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X