320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas selle kohta on ka mingit adekvaatset seletust, et millepärast Scholes pingil alustas? Ei olnud 100% fit või SAF arvas, et saab ka temata hakkama või tahtis meile kingitust teha? Kas vanurite mängitamisega on mingi muster tekkinud (kes kui palju, mis mänge mängib)?
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Heh, Rafael valiti fännide poolt mängu parimaks

      Esimesel poolajal ikka mõni apsakas tuli sisse, ise oleksin valinud nende seast:
      Valencia, Lindegaard, Scholes

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Kas selle kohta on ka mingit adekvaatset seletust, et millepärast Scholes pingil alustas? Ei olnud 100% fit või SAF arvas, et saab ka temata hakkama või tahtis meile kingitust teha? Kas vanurite mängitamisega on mingi muster tekkinud (kes kui palju, mis mänge mängib)?

        viimases mängus alustas põhist, kui mälu ei peta. palju vanalt mehelt ikka tahad
        Algselt postitas Tofoa
        Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

        Kommentaar


          Scholes alustas lausa kahte eelmist mängu algkoosseisus. Mis vigu see Rafael siis ikka tegi? Minu arust oleks ta ka ilma mängumuutva väravata olnud üks ManU parima mängija tiitli kandidaat.

          Kommentaar


            Kuuldavasti kaptenihärra lasi põlve opereerida ja nüüd 2 kuud platsile asja pole.
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              nii on, nii on. karm laatsarett ja hooaeg lapsekingades

              Nemanja Vidic has had an operation on his right knee and will be out for 8 weeks.

              Kommentaar


                v*ttu.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  kaua noored ässad phil ja chris veel väljas on?
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Jones mingi oktoobri lõpuni, Smallinguga läheb ehk natuke kiiremini, aga samas ta ei tee veel trennigi ju.

                    üldiselt - Wootton, Keane ja Blackett, vaim valmis panna.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      ... ... ... tra, kas meil reservides muidu on mõni noor keskaitsja kes võiks abiks olla, juhul kui...?
                      "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                      Kommentaar


                        Kui Rio või Evansiga midagi juhtuma peaks, siis saaks häda korral vist Carricku ka keskkaitsesse lükata (on vist ennegi seal natukene mänginud?).

                        Kommentaar


                          Carrick on tõesti üks optsioon, aga ei ole ta seal keskkaitses just kõige kindlam.Viimati kärises tema pealt korralikult ikka.
                          Annaks jumal, et hetkel mängivad keskkaitsjad terved püsiksid.

                          Kommentaar


                            Fletcher on ka võimalus Kunagi oli vist küll paremkaitses

                            Kommentaar


                              Krt mulle meenub selline lugu, nagu Carrick ja Fletcher oleks olnud keskkaitses koos mingi 2010-2011 hooaeg äkki?
                              "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

                              Kommentaar


                                Need on sellised hädavariandid.Lihtsam on nii,et Rio ja Evans on terved ja kui vaja siis Carrickut võib vast hädapärast ka kasutada, aga samas peale hooaja alguses mängitud mänge keskkaitses olid tal esimesed 2 mängu poolikud jälle väga võõrad.Küll noored akadeemia kutid toidavad kui vaja, lootma peab.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X