320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
    Welbeck võiks hakata väravaid lööma
    Võiks jah kaua ta mul fantasys statisti rolli mängib.

    Kommentaar


      Kagawa võiks juba kohaneda Inglismaaga. Hetkel suht suur pettumus olnud.


      Aga muidu oli koos Järvela kommentaaridega oli väga võimas õhtu

      Ja Welbeck meeldis mulle väga

      Kommentaar


        Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
        Unitedil ka 12. mees, et võrdne oleks
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Igav jah, Unitedi mängjaid ju retrospektiivne bännimisoht küünarnukkide eest ka ei ähvarda niiet mis seal enam
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
            Ja Welbeck meeldis mulle väga
            Siin ootaks mingit pädevat põhjendust. Ma tean, et tuleb kohe Vince ja ütleb bow-wow-wow!-welbeck-on-täkk-anyway, aga oleme ausad, eilse mängu põhjal ei leiaks talle enam üldse kooseisus kohta. Ründajana on ta lootusetu, ta ei skooriks litsimajaski, nagu öeldakse, kolm kotti oleks võinud eile lüüa, aga nagu olete ilmselt kuulnud, ei löönud ühtki. Äärel on ta ka lootusetu, ta ei oska tsenderdada ja kas koperdab palli otsas, kuni kaotab selle või lõikab sisse kõige suuremasse meestesumma ja, obv, kaotab palli. Jah, tal on hea töövõime, jookseb ja rahmeldab lõpuvileni (või kuni välja vahetatakse), aga kui see ei ole suuremas jaos mõtestatud tegevus, siis kas see on ikka diplomit väärt?
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Ma tean, et tuleb kohe Vince
              voila!

              Welbecki eilset ja tegelikult umbes viimase poole hooaja mängu iseloomustab kõige paremini see olukord, kus ta Harperilt kenasti palli ära võttis ja selle siis kinnisilmi kuskile värava poole lahmas. Püüab ja pingutab, aga rünnakute lõpetamise oskus on tal täielikult kuskile ära kadunud, mida lähemale kastile, seda rohkem rabistama hakkab ja tulemuseks on rumalad lahendused. Link-up-play on tal väga hea, töövõime on väga hea, suhtumine on õige, aga ründajale ainult sellest ei piisa. Mingi äär pole ta kunagi olnud, nii et ma ei kritiseeriks ründajat selle eest, kui ta ei suuda positsioonist väljas mängides mingeid selle positsiooni asju teha. Kõik ei ole Wayne Rooneyd, et mängin sundimatu kergusega kas või vasakkaitsjat, kui tahan.

              Samas olen ma üldjoontes ikkagi seda usku, et Welbeck vajab ülima tõenäosusega paari järjestikust väravat ja siis klikib. Mõni nimetab seda suhtumist kindlasti bow-wow-naiivsuseks ja ütleb, et noort mängijat ei saa nagu sitta pilpa peal hoida - minugi poolest, arvamusi on ju erinevaid. Ma jällegi leian, et Welbecki "usalduskrediit" ei ole veel kaugeltki täis ja usun, et ta on võimeline olema ka hea rünnakute lõpetaja, lihtsalt ta ei ole oma arengus veel selleni jõudnud. Ilmselgelt teda päästab praegu see, et ta rahmeldab seal ees ringi ja paneb vastase kaitseliini hästi surve alla, mis loomulikult on ka igati positiivne omadus, sest kui ka löömine välja ei tule, siis vähemalt 100% saad endast alati platsil anda. Aga selge on, et ainult selle najal pikalt ei sõida.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Meeldiski see, kuidas ta suudab endale võimalusi välja võluda

                Kommentaar


                  Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                  Meeldiski see, kuidas ta suudab endale võimalusi välja võluda
                  Nojah, tubli on. Tuletaks siiski meelde, et coitus interruptus ei ole usaldusväärne rasestumisvastane vahend ja on ka muid ning meeldivamaid võimalusi.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    veel paar lõbusamat momenti eilsest.



                    (carricktroll taustal)



                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Päris head

                      Kommentaar


                        Algselt postitas torumees Vaata postitust
                        Tervist, ma tean et seda küsimust on juba mitmeid kordi küsitud, aga küsiks ühe korra veel, et kust oleks odav ja turvaline osta Unitedi kodumängule pileteid?
                        Kuna elan nüüd ise Manchesteris, siis Thomas Cooki võib välistada ja manutd kodulehe ka,sest seal saavad minu arust ainult klubi memberid pileteid osta.
                        Hetkel peaks kodulehelt saama osta West Hami mänguks pileteid, kui sul veel on huvi ja soovi.Piisab kui oled lihtsalt registreeritud kasutaja.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          panustan ka enda kolm senti danielsani teemasse. kuigi ägestusin tema peale mängu jooksul korduvalt - kolm korda -, siis ei hakka siinkohal puid panema, et ta ääres michaelballackuid sakib, sest siga pole kala pole kukk. tegelikult ongi tema puhul veits see keiss, et loll/mitte tippvormis pea on jalgadele nuhtluseks, aga samas on hea näha, et jalad ja torso on piisavalt palju tööd saanud, et igasugused markwilliamsonid saavad jooksu pealt reeglitepärastelt keha ning küll ühel ilusal päevalt hakkab ka regulaarne kirss tordile minema. kõik taandubki mänguajale ja sellega on teadupärast täpselt nii nagu ta on. ma ka veeeel usun on minupoolne seisukoht.

                          mäng üldiselt oli kobe arvestades seda kokkupakitud formatsiooni. wayno on rets, lihtsalt rets. esile tõstaks ka kärriku, rafaeli ja clevsi (värava). keskkaitse kohapealt tegelt ju möliseda ei tohiks, sest taga null, aga veits palju said need mustad mehed paugutada ja nende heal päeval oleks võinud päris käredaks minna. a muidu nägi isegi evra esimest korda sel hooajal kaitsja moodi välja. hakkab vaikselt looma.

                          ps. mis värk sellega on, et rvp nufci mängijatega paugub? ma mõtsin, et eelmine aasta oli mingi ühekordne üritus, aga nüüdki - ainus asi, millega ta paskolemise kõrvalt hakkama sai - käis ja täristas nagu keskmine gunner muiste. võiks mingi kergema trahvi/bani saada küll, äkki lööb selle fallose sealt kahe kõrva vahelt välja.
                          buy the ticket, take the ride.

                          Kommentaar


                            U21 kutid lasid põhimõtteliselt viimasel sekundil Southamptoni noortel värava lüüa ning 3-3 oli tõsiasi. Polnud üldse meeldiv. Ise suudeti 1-2 kaotusseisus 89. minutiks 3-2 juhtseisuks muuta

                            Kommentaar


                              Silvestre: Why I'm back at United


                              Mikael Silvestre has revealed the motive behind his return to training at Manchester United - his aim to sign for another Barclays Premier League club.

                              JE
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                tony adams is my hero.

                                juua täis peaga, hea töö. järgmine andekas vend, kes üritab karjääri maha mängida.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X