320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Mis moodi see välja peaks nägema?

    guardian: Ferguson is considering whether to utilise a new-found diamond formation.
    /../van Persie, who with Rooney can switch between the lone striker position and the No10 role, and Kagawa, who is also flexible in his ability to move across the line./../In the last couple of games he has played middle to right.
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      Algselt postitas Montag Vaata postitust
      Taaskord mängu alguses kaotusseisus, Ferguson ilmselt keeb vihast.
      0:2 juba. Too Alan võiks hat-tricki ka teha. Head 1:6 aastapäeva.
      Adiós amigos

      Kommentaar


        Tra panusta veel Manu peale :S :S

        Kommentaar


          [QUOTE=jalkamatuu-;1454490]Tra panusta veel Manu peale :S :S[/

          2,5+ tundub suht safe bet olevat viimasel ajal.

          Kommentaar


            Kui kellegil mingihea striim on, siis jagage.

            Kommentaar


              Algselt postitas tempo Vaata postitust
              Kui kellegil mingihea striim on, siis jagage.
              Wiziwig, the new MyP2P. Wiziwig.tv brings to you live sports on your PC for free. Live football , Live MLB and NBA. Just for free tv on your pc. Wiziwig.tv brings you also the best P2P programs guides.

              Kommentaar


                Ma ei oleks küsinud, kui seal oleks midagi mõistlikku olnud.

                Kommentaar


                  Oleks vaja siiski ka wingereid...

                  Aajaa M007le teadmiseks, et avavärava juures magas mängija siiski maha Büttner (ise muidugi teda ei süüdistaks, äga raske on takistada sellist selga hüppavat koljatit). Teine värav oli aga väga koomiline

                  Mõni väike kala tuli ka kohtunikul muidugi sisse...

                  Kommentaar


                    Äärekaitse ei jõua tagasi, mis tõttu peab tihti keskkaitse äärde minema ja no sealt saadaksegi kohvile. Neville analüüsist tuli ka imo välja, et ääred peaks kiiremini tagasi jõudma ning keskkaitsepaar ei tohiks enda vahele pikka vahemaad jätta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas tempo Vaata postitust
                      Ma ei oleks küsinud, kui seal oleks midagi mõistlikku olnud.
                      Mida perset? Ma vaatasin vene keelset Sopcasti sealt - suht hea kvaliteet ja mingit probleemi ei olnud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                        Mida perset? Ma vaatasin vene keelset Sopcasti sealt - suht hea kvaliteet ja mingit probleemi ei olnud.
                        Nojah, mul korralik nett ja sopcasti striimid Premmi ajal kunagi ei lagi, aga CL ajal on nüüd täispe**se majas ja tõksub. Vähemalt tuli võit ära ja Chelsea kaotas ka. Lõpp hea, kõik hea.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                          Äärekaitse ei jõua tagasi, mis tõttu peab tihti keskkaitse äärde minema ja no sealt saadaksegi kohvile. Neville analüüsist tuli ka imo välja, et ääred peaks kiiremini tagasi jõudma ning keskkaitsepaar ei tohiks enda vahele pikka vahemaad jätta.
                          Sellise formatsiooniga on raske eeldada, et ääred terve mäng edasi-tagasi lendavad. Ma lihtsalt ei saa aru, miks on vaja toppida see Carrick sinna keskkaitse kohale, kui elu on näidanud, et ta ei saa seal eriti hästi hakkama.

                          Algselt postitas inward
                          Nojah, mul korralik nett ja sopcasti striimid Premmi ajal kunagi ei lagi, aga CL ajal on nüüd täispe**se majas ja tõksub. Vähemalt tuli võit ära ja Chelsea kaotas ka. Lõpp hea, kõik hea.
                          See Sopcasti jama. Mu striimis näitas vahepeal teksti, et osade sopcasti kanalitega mingi probleem (pole muidugi 100% kindel, et see vene keelne tekst seda tähendas - pole kuigi osav vene keelse teksti lugemises)

                          Kommentaar


                            Vene keelne tekst mainis, et sopcasti kanaleid blokeeritakse nii kiiresti kui võimalik, seega pole hea mõte kanalit vahetada...Aga mänguga võib rahule jääda. Algul tuli nutt kurku, kuid lõpp hea kõik hea

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                              Sellise formatsiooniga on raske eeldada, et ääred terve mäng edasi-tagasi lendavad.
                              kui ees kõik keskele kokku on tõmmatud, on äärekaitsjad mõnes mõttes sunnitud edasi-tagasi lendama, sest
                              nad on siis enam-vähem ainukesed, kes äärtel natukenegi teravust loovad

                              Ma lihtsalt ei saa aru, miks on vaja toppida see Carrick sinna keskkaitse kohale, kui elu on näidanud, et ta ei saa seal eriti hästi hakkama.
                              täna ei saanud eriti jah, aga mis teha kui ülejäänud kaitsjad on vigased ja Woottonit ei tahetud (ja veel koos Büttneriga) CLis algkoosseisus platsile lasta
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                                täna ei saanud eriti jah, aga mis teha kui ülejäänud kaitsjad on vigased ja Woottonit ei tahetud (ja veel koos Büttneriga) CLis debüteerida lasta
                                Wootton on juba oma CLi süütuse kaotanud,küll vahetusest. Point oli täna väga lihtne, Ferdinandi taheti hirmasti puhata, kuna nädalavahetusel on ülitähtis mäng Chelsea vastu.Rohkem kogenud keskkaitsjaid ,kes terved on ,hetkel lihtsalt ei ole.

                                No ja Chicha oli muidugi klass omaette.Mitte ainult väravad aga üleüldine mäng.Suhteliselt väikse kuti kohta väga korralikult suudab palli üleval hoida.Liinikohtunikud muidugi tegid talle sutsu liiga ka ,aga mis siin tagantjärele ikka nutta.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X