320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ega väga tore ei ole, teinekord paluks mitte Chelsea vastu minna kahe amatööriga kaitses.

    E: Lihtsalt fact of the day, kolmas aasta järjest kui meid League Cup'is Londoni klubi on välja lülitanud.
    You need people who score goals, that's how you win games.

    Kommentaar


      Anderson super, Powell väga hea. Wootton-Keane said ka ilusti koos hakkama, eks vigu lipsab ikka sisse. Peaasi, et nüüd liialt kõrvade vahele kinni ei jääks. Neetud lugu muidugi, et Rafael pidi enne laupäeva need üleplaanilised 30 minutit tegema.

      Ja noh, Chelsea toob sisse £32M ja £25M ostud, United toob League kahe jorsi ja oma kasvandiku. Viimaseid käis täna muide platsil kuus tükki. Mulle meeldib.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Rio peaks pärast tutistama noori. Kolm väravat oli korralik kaitsebläkk, kogenematus jne. Eks oma vigadest õpitakse kõige paremini. Loodame
        9 väravat, 7 kollast ja 3 penaltit. Tore vaatamine. Nädalavahetusel võiks nüüd vähe rahulikumalt võtta. Õnneks see hooaeg sellist kaitseliini rohkem ei pea nägema.

        Kommentaar


          Kohtunikud ei aita, siis võitu ei tule. Siis võidab parem meeskond.

          Kommentaar


            kurb ei viitsi olla, noored poisid mängisid nii, kuidas nad oskasid. tüüpidele kindlasti vajalik kogemus, seekord läks nii. hea mäng oli.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
              Kohtunikud ei aita, siis võitu ei tule.
              Nolkide vastu saadud hädine võit tõstis kohe nina nii püsti?
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                ei ole siin nutta midagi, tuleb olla uhke omade noorte poiste üle
                Algselt postitas Tofoa
                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                Kommentaar


                  Minu arust mängis United hästi. Nolgid või mitte, aga emotsioon on endal ikka hea kui võit tuleb pärast kahte masendavat kaotust. Pole igat kodaniku ka tähele vaja panna.
                  Algselt postitas zip
                  Tundub, et Kivi77 on Soccerneti ka ülejäänud pereliikmetele tutvustanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kivi77 Vaata postitust
                    Kohtunikud ei aita, siis võitu ei tule. Siis võidab parem meeskond.
                    Vile oli taas unitedi poole, kuid noorukid seda ära kasutada ei suutnud gg

                    Kommentaar


                      De Gea'l on nüüd paariks kuuks immuunsus olemas, sest tolle nurgalöögi olukorra eest, kus Lindegaard jättis võtmed väljapoole, tuleks ta küll kartsa pista.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Noored kuked panid ässalt. Endal pole vähimatki kurbusenooti hinges.
                        Ilus oli kuulata ka away fännide laulu (Stamfordi kohalikke oli üldse?). Ilusasti kõlasid fraasid:"Where's your racist centre half?" ja "We want Clattenburg, we want Clattenburg."

                        "Man Utd have 6 academy players in starting XI & 6 on the bench. Chelsea have 1 academy player in starting XI & 1 on bench."


                        marv3llous ja Kivi77...oh jah
                        Algselt postitas Plechazunga
                        Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                        Hmm, that didn't really work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                          marv3llous ja Kivi77...oh jah


                          Unitedi fännid võivad öelda, et noored tegid kaitses mõned vead aga ... ma ei või? Explain yourself.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Kiitus noortele. Väga hea madina said täna teha, väärt kogemus. Ramirese teenitud penalti oli ehe näide kogemusest ja kogenematusest, aga sellised vitsad peaksidki kõige magusamini peksma vaadates tulevikku. Nani Nani. Ise raputab pead, SAF raputab pead. Mis küll vaevab tema südant? Mitte kuidagi ei taha see hooaeg tal see mäng rööbastesse jooksma hakata.
                            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas marv3llous Vaata postitust


                              Unitedi fännid võivad öelda, et noored tegid kaitses mõned vead aga ... ma ei või? Explain yourself.
                              Lugesin So kirjutist algselt tuhinaga valesti (võib-olla haloefekt?). Minu viga.
                              Võid ikka.
                              Algselt postitas Plechazunga
                              Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                              Hmm, that didn't really work.

                              Kommentaar


                                Jouuuu
                                Ando, Powell,Hernes,Rafael ja Giggs meeldisid.
                                Nani oli nagu ikka , äärmusest äärmusesse.Keskkaitse oli juba paberil selline, et saab väravaid näha ja pehmelt öeldes ei petetud ka ootusi.Aga küll need kogemused ka tulevad ajapikku.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X