320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    head striimi paluks.

    Kommentaar


      Algselt postitas tauri3000 Vaata postitust
      Tarkusehambad võeti välja
      Küll sel vennal ikka on alles põhjused mängust eemale jäämisel. Alles üks aeg käis silmaopil.

      Kommentaar


        Esimest veerand tundi ei näinud, aga just nägin et palli on vallatud 72%, seega peaks keskväli suht hästi ju töötama

        E:
        Kokkutvõttes oli siiski suht nutune mäng taaskord. Peale ühe Giggsi söödu midagi positiivset vist väga polnudki

        Kommentaar


          Kui keegi peaks mainima veel, et Nani on kõige frustreerivam mängija, siis ta ilmselgelt pole näinud Young'i ja selle hooaja Valencia't.

          Kommentaar


            Pigem terve meeskond. Kurat küll.

            Kommentaar


              Suht häbiväärne mäng. Võimalusi suudeti hakata tekitama alles lisaminutitel. Paganama kahju, et ei suudetud Chelsea libastumist ära kasutada
              Olen suht pessimistlik edasise suhtes. Kui jaanuaris keskpoolikusse ja kaitsesse kedagi juurde ei osteta, siis võime tiitlitest ainult unistada

              Man of the Matchiks oli muidugi järjekordne varuründaja Danny Welbeck

              Kommentaar


                Young pangu enda sussidele korgid alla, siis ehk püsib püsti ka vahest. Ääred olid olematud täna, Rafael tundus kõige teravam sealsetest. Kahju veel, et vigadest ei õpita ja lastakse endale koguaeg kolle lüüa. See hooaeg 18'st mängust ainult 3 clean sheeti ja viimane neist Newcastle vastu 7. okt. Norwich vääris võitu ja ManUl on palju tööd teha.

                Kommentaar


                  LOL! Ma olin täiesti kindel, et jälle hakatakse Youngi süüdistama siin. Vend tegi ju oma töö enam-vähem korralikult ära, andis mitu kvaliteetset tsenderdust kasti + ühe väga hea läbisöödu RVP-le. Ega tema süüdi pole, et ründajad ära ei löö.

                  Kommentaar


                    mängu ei kaotanud mänku vaid fergusson. punkt.
                    varupallivarupumpaja

                    Kommentaar


                      Carrick hakkab tõesti vanaks jääma.
                      Jaanuaris PEAB keegi tulema keskväljale

                      Valencia pole mulle absoluutselt frustreeriv olnud.

                      Kommentaar


                        Carrick ja Giggs. Jeesus Kristus noh. Selles mõttes, et see tüüp ilmselt mängiks sandaalides ja rist turjal ka paremini kui need kaks täna. Mille kuradi jaoks sa soojendad neid Andersoni ja Cleverleyt seal pingil, Galatasaray mänguks või?

                        (ja laiemas plaanis Cleverley osas ma ei oskaks paremini öelda kui see. spot on.)

                        Algselt postitas #07
                        Tom must feel like a lot of people in our country right now. Trying to get the job but can't because of lack of 'experience' but can't get the experience he needs cause the Boss won't give him a chance at the job...

                        e: väike positiivsusenoot ka siia lõppu - Rafael. jälle, juba ei tea mitmendat korda sel hooajal. meeldib.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Teisel poolajal hakkasin tõesti esmajoones ootama, et mil Paul ja Danny sisse tulevad, aga et Herne ja Antonio vastu, nujah, pigem tahtnuks näha nende asemel Ryanit ja Ashleyt minemas. Youngi väga ei materdakski, peale vigastust vist kolmas arvestatav mäng alles, mille tõttu seda enam oleks võinud välja vahetada, pole veel niipalju vormigi, et kepsude peal seista. Mis seal ikka, hullu pole, kõik on ilusti kontrolli all alles. Ja ära tulistas meile SAFi heidik.
                          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Planche Vaata postitust
                            LOL! Ma olin täiesti kindel, et jälle hakatakse Youngi süüdistama siin. Vend tegi ju oma töö enam-vähem korralikult ära, andis mitu kvaliteetset tsenderdust kasti + ühe väga hea läbisöödu RVP-le. Ega tema süüdi pole, et ründajad ära ei löö.
                            kvaliteetsed tsenderdused? Millal see oli? Lisaajal?
                            Üldiselt läheb see kaotus SAF'i kapsaaeda. Algkoosseis ja vahetused olid ikka täiesti puusse pandud.

                            Kommentaar


                              Viimased ManU mängud on üldse kuidagi frustreerivad. Kõigutatakse palli, aga teravusteta. Seniks kuni taga null, ollakse kui puujalad. Ärkamine toimub peale kaotusseisu jäämist, täna toimus see alles 80. minutil.

                              Kommentaar


                                Madridi Reali täht Cristiano Ronaldo tunnistas, et ta igatseb Sir Alex Fergusoni, kes on tema jalgpalli-isa.


                                Aww...

                                Ega vanamehele kindlasti tänavuse hooaja algus hästi ei ole mõjunud. Eile oli näha, et föönil patareid juba tühjad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X