320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tegin kõikvõimsa searchi abiga vello toidusedelist väikese ülevaate. hetkel püsib onu Mardi ja mikihiirekarika eest vaid üks kaabu soolas, sest Djemba Djemba vigastustele panustamine tasus end ära. samas jällegi on Tottenhami ja 2060. aastaga seoses vanaduspõlves ninaesine kindlustatud. kuna hetkeseisuga paistab ManU poolfinaalivastaseks tulevat Milan ühes vanataatidega kaitseliinis, siis soovitaks hakata noka peale vaikselt võid määrima...
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      njah, ei meeldi mulle see kui kaheksa-üheksa mängijaga kaitses istutakse......manu mäng eile oli ikka eeskuju et ei hakatud kaitses istuma vaid mängiti endiselt edasi. ühesõnaga pange aga milan kotti et ei tuleks igav poolfinaal ega finaal

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        tegin kõikvõimsa searchi abiga vello toidusedelist väikese ülevaate. hetkel püsib onu Mardi ja mikihiirekarika eest vaid üks kaabu soolas, sest Djemba Djemba vigastustele panustamine tasus end ära. samas jällegi on Tottenhami ja 2060. aastaga seoses vanaduspõlves ninaesine kindlustatud. kuna hetkeseisuga paistab ManU poolfinaalivastaseks tulevat Milan ühes vanataatidega kaitseliinis, siis soovitaks hakata noka peale vaikselt võid määrima...
        taku* sõi oma lubatud kraami ära?
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Algselt postitas ballack Vaata postitust
          njah, ei meeldi mulle see kui kaheksa-üheksa mängijaga kaitses istutakse......manu mäng eile oli ikka eeskuju et ei hakatud kaitses istuma vaid mängiti endiselt edasi. ühesõnaga pange aga milan kotti et ei tuleks igav poolfinaal ega finaal
          eesti koondis sulle siis väga ei istu..

          Kommentaar


            Niisis, kahjuks milan võitis bayernit. Ma arvan, et bayern oleks mugavam vastane olnud-- sarnane mängustiil, aga lissalt nõrgem tiim kui manU (+ei mingit väänelmist ega näitlemist ega mõttetuid pennasi jne.. ja muidugi veits avatum mäng- Roma vastu me nägime mis juhtub kui itaallased ründama peavad)
            Äkki keegi oskab pakkuda statistikat manU-Milan? ntx viimased omavahelised mängud.
            Iseenesest tegelt on milanil suht vanameestest kaitseliin, mis on küll suht kindel ja kokkumängind, aga loodetavasti jääb ronaldo vastu aeglaseks. Pange palun maldini mängu!

            Kommentaar


              Algselt postitas ats-wiking Vaata postitust
              Äkki keegi oskab pakkuda statistikat manU-Milan? ntx viimased omavahelised mängud.
              Iseenesest tegelt on milanil suht vanameestest kaitseliin, mis on küll suht kindel ja kokkumängind, aga loodetavasti jääb ronaldo vastu aeglaseks. Pange palun maldini mängu!
              Manu ja Milan on ainult kaks ametlikku omavahelist kohtumist mänginud, kui mu mälu mind ei peta. Mõlemal korral võitis Milan 1-0 Crespo väravast. Nägite, mis juhtus, kui itaallased ründasid samapalju kui mänjuuu.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Kahe aasta eest ju alles CLis mängiti, kas tõesti juba meelest läinud? Milan võttis kaks 1-0 võitu (no, Roy Carroll, we don't miss you). Lisaks on kaks korda kohtutud viiekümnendate ja kaks korda kuuekümnendate lõpus, nii et hetkeseisuga on Milan kuuest omavahelisest mängust võitnud neli ja ManU kaks. Tagumine aeg see skoor viiki ajada...


                edit: näh, Jasper jõudis ete. kuid minu andmetel mängiti aastatel '58 ja '69 ikka täiesti ametlikud Euroopa karika mängud omavahel.
                edit 2: kaks korda poolfinaalis, mõlemal korral läks Milan edasi. Nii et juba kolmekordne põhjus tagasi teha.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust

                  edit: näh, Jasper jõudis ete. kuid minu andmetel mängiti aastatel '58 ja '69 ikka täiesti ametlikud Euroopa karika mängud omavahel.
                  Sul on arvatavasti(ei viitsi kinnitust otsida, nii kui nii varsti avaldatakse see ametlikul kodukal) õigus. Mul kummitas mälus mingi ütlus, et mõlemad suured Euroopa satsid, aga pole omavahel üldse kokku sattunud. Järelikult mõtlesin selle ise välja.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    kuulujutud reali huvist ronaldo vastu vist ei lõppegi, seekord siis 54 miljonit naela
                    Real Madrid are prepared to offer a staggering £54m for Ronaldo, and they are confident he will leave United for enough cash.

                    Kommentaar


                      Tore on see,et Real on CList väljas, Ronaldo jaoks kindlasti ka oluline see,et tema praegune klubi jõudis kaugemale ning jõuab veelgi kaugemale :P
                      Aga kurat, Real rahunegu maha, ei ole vaja keset hooaega siukest jama kogu aeg ajada.

                      Kommentaar


                        vandenõuteooria

                        Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                        Tore on see,et Real on CList väljas, Ronaldo jaoks kindlasti ka oluline see,et tema praegune klubi jõudis kaugemale ning jõuab veelgi kaugemale :P
                        Aga kurat, Real rahunegu maha, ei ole vaja keset hooaega siukest jama kogu aeg ajada.
                        tegelikult on selle kõige taga ikkagi Roman Abramovitsh, et kindlustada meistritiitlit ja ka CLi võitu

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                          Tore on see,et Real on CList väljas, Ronaldo jaoks kindlasti ka oluline see,et tema praegune klubi jõudis kaugemale ning jõuab veelgi kaugemale :P
                          Ronaldo Luis Nazário de Lima.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            Kahe aasta eest ju alles CLis mängiti, kas tõesti juba meelest läinud?
                            Ml kahjuks pole skooride peale absoluutselt mälu. Ma mäletasin küll, et hiljuti kohtusid (ja oli aimdus, et see läks pahasti meil), aga netist otsida ei viitsinud, mõtlesin et keegi siin ikka teab peast.
                            eriti halb on ml mälu halbade tulemuste peale. ntx ml ple aimugi kuda manU eelmine aasta välja langes, aga samas treble on ml suht meeles ikka, kuigi olin siis veel väga väike.
                            Selle aasta treble jääb ka kindlasti meelde.

                            Glory, glory ManUnited!

                            Kommentaar


                              Take it easy, pöial-liisi!
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Sama info ka siis manutd.comis üleval, juhei ütleks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X