320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Andersonil hamstring ja "out for a few weeks."
    Kuradi klaasmees... Nii kindel olin, et nüüd kui ta on tippvormis, peaks ka kohe-kohe vigastus tulema, mis ta mängu jälle rööpast välja viib. Kurb.

    Kommentaar


      Jube palju sahistamist, et Lewandovski on done deal. Seniks küll veel sahinad ,aga juhul kui peaks tõeks osutama siis no milleks teda vaja oleks ?

      e. Sky Deutschlandi uskudes liituks hooaja lõpus, hinnaks ca 12 milkut.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Ei andnud Fergie'ile patsu ja jalutas mossitades pingile, kui välja vahetati. Isegi jopet ei lasknud selga panna, see tuli talle pähe visata. (hea gifi materjal)

        Kommentaar


          Huvitaval kombel mäletan mingeid sarnaseid lauseid suvel ühe halliks mineva hollandlase kohta. Ei kuule, et nüüd väga keegi viriseks, et miks kurat ta seal väljakul peab olema.

          Ma ei saa aru kas selline viril toon uute kvaliteetsete mängijate suhtes on lihtsalt poos või reaalselt ongi mankud nii hellitatud?
          Victoria Concordia Crescit

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            Huvitaval kombel mäletan mingeid sarnaseid lauseid suvel ühe halliks mineva hollandlase kohta. Ei kuule, et nüüd väga keegi viriseks, et miks kurat ta seal väljakul peab olema.

            Ma ei saa aru kas selline viril toon uute kvaliteetsete mängijate suhtes on lihtsalt poos või reaalselt ongi mankud nii hellitatud?
            Arvatavasti pidas härra silmas, et selles sektsioonis erilist puudust ei kurdeta hetkel. Teisest küljest raudselt oled sinagi mingi hetk irvitand, et hõhõ kas city tahab kõik maailma ründajad kokku osta vä. Kumb on siis?
            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

            Kommentaar


              Hernes, Welbeck,Rooney, RVP . Ses suhtes ,et enne vaataks pigem sinna keskvälja poole , arvestades Giggsi ja Scholesi vanust ja tõenäoliselt viimast hooaega.Samas kui nüüd Rooneyle on ette nähtudki asjapulkade poolt keskpooliku mängimist siis jah. Probleem ei ole selles, et ei tahaks Lewandowskit Manus näha , pigem isegi tahaks, aga minu meelest on squadis teisi positsioone , mis vajaksid ennekõike täiendamist.
              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

              Kommentaar


                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                Arvatavasti pidas härra silmas, et selles sektsioonis erilist puudust ei kurdeta hetkel. Teisest küljest raudselt oled sinagi mingi hetk irvitand, et hõhõ kas city tahab kõik maailma ründajad kokku osta vä. Kumb on siis?
                Üks asi on lihtsalt nalja visata, teine asi on seda päriselt mõelda. Ma olen mitu korda tegelikult ka Chelsea teemas imestanud, kui seal Falcaod ei taheta.
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                  Üks asi on lihtsalt nalja visata, teine asi on seda päriselt mõelda. Ma olen mitu korda tegelikult ka Chelsea teemas imestanud, kui seal Falcaod ei taheta.
                  Fair enough. Ja noh, kui Falcao juba särk näpus pilti teeks, ei tuleks sealt ka enam mitte üks piuks
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    manul ründajaid vähe või? nii ahneks ei tasu ka minna nüüd ning rahalised seisud pole ka muidugi väga kiita. nii, et targem oleks ettevaatlik olla selle arutu kulutamisega.

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Lewandowski tulek oleks küll pigem positiivne...Welbeckist kindlasti parema klassiga mängija ja ründeliin oleks väga hea, kui veel Lewandowski seal ees oleks. Lewandowski-RVP ründepaar. (Y) Aga need siiski sahinad hetkel, loodetavasti saab hiljem selgust asjale.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas tartanjan96 Vaata postitust
                          manul ründajaid vähe või? nii ahneks ei tasu ka minna nüüd ning rahalised seisud pole ka muidugi väga kiita. nii, et targem oleks ettevaatlik olla selle arutu kulutamisega.
                          oh seda irooniat, city fänn arutust kulutamisest.....

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Üks asi on lihtsalt nalja visata, teine asi on seda päriselt mõelda. Ma olen mitu korda tegelikult ka Chelsea teemas imestanud, kui seal Falcaod ei taheta.
                            Poolteist ründajat vs neli kvaliteetründajat hetkel meeskonnas. Ei ole nagu võrreldavad olukorrad. Mulle ka meeldiks näha Lewandowskit, tippklassi ründaja ju, aga täitsa siiralt ütlen, et mitte siis, kui see takistab Hernandezi ja eriti Welbecki (personaalne kiiks, üks isiklikke lemmikuid) arengut. Tõesti ei tahaks päris City sarnaseks muutuda, et ostame ainult valmis mängijaid suure raha eest kokku.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Tõesti ei tahaks päris City sarnaseks muutuda, et ostame ainult valmis mängijaid suure raha eest kokku.
                              alatu laim

                              Kommentaar


                                U-21 mängis täna Sotoniga ja suudeti 0-1 kaotusseisust välja võluda viik. Värava lõi Macheda ning Johnstone võttis kuskil 80ndatel minutitel penalti ära. Lingard sai punase käega mängimise eest kastijoonel. Nii palju kui nägin siis Angelo Henriquezel oli 1. poolaja lõpus võimalus koll ära lüüa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X