320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    SAF võiks pulli teha ja nt. Powelli mängu panna.

    Kommentaar


      Peaasi, et Clevz mängib.

      Kommentaar


        Esimest korda ajaloos on vist mul hea meel, et ma mängu ei näe.
        Algselt postitas Stok
        Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

        Kommentaar


          Cleverley imeline paranemine, on siis järelikult piisavalt terve, et olla meeskonnas.

          United: De Gea, Rafael, Evra, Ferdinand, Evans, Valencia, Rooney, Carrick, Young, RVP, Cleverley

          City :Hart, Zabaleta, Kompany (c), Nastasic, Clichy, Yaya Toure, Barry, Nasri, Silva, Aguero, Balotelli
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Valencia, tegelt ka või ? See mulle meeldib, sisuliselt ideaalne koosseis. Keskkaitse, seal võib huumorit saama hakata ainult. Pane mind mu sõnu sööma Johnyboy!

            Kommentaar


              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
              Cleverley imeline paranemine, on siis järelikult piisavalt terve, et olla meeskonnas.

              United: De Gea, Rafael, Evra, Ferdinand, Evans, Valencia, Rooney, Carrick, Young, RVP, Cleverley

              City :Hart, Zabaleta, Kompany (c), Nastasic, Clichy, Yaya Toure, Barry, Nasri, Silva, Aguero, Balotelli
              Võimas!
              Annab lootust küll!

              Kommentaar


                Arvestades, et SAF sellise jutuga lagedale tuli:"We’re not really short in midfield," asserted the boss. "We’ve got Darren Fletcher, Michael Carrick, Ryan Giggs and Paul Scholes. It’s not too bad. I can play Wayne Rooney in there," olen ma positiivselt üllatunud koosseisu vaadates.
                Algselt postitas Stok
                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                Kommentaar


                  pink: Johnstone, Jones, Giggs, Smalling, Hernandez, Welbeck, Scholes
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Rooney ja RVP ründes ja korralikud wingerid toetamas, keskväljal pole ei Scholesi ega Giggsi. Peab meeldima!

                    Kommentaar


                      Väga hästi kompaktselt kaitses ja kiiretega nõelama. Nii peabki, emotsioon on laes hetkel (loodan, et ei pea pettuma).

                      PS. Young on justkui ümbersündinud. Nii hea praegu.
                      Algselt postitas Plechazunga
                      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                      Hmm, that didn't really work.

                      Kommentaar


                        Teise poolaja esimsed 15 minuti on tavaliselt see koht, kus sisse imetakse. Loodame, et seekord läheb kõik õnneks.

                        Kommentaar


                          Kui ma enne mängu olin veidi ja pärast 10.minutit juba väga pessimistlik, siis nüüd ootaks suurt kättemaksu 6:1 eest. Mäng on täielikult meie käes. Youngi eeltöö esimesele väravale oli tõesti võimas.
                          Kindlalt selle hooaja parim poolaeg. Cleverley oli võibolla ainus pettumus minu jaoks

                          Kui me selle mängu võidame, lõhnab juba väga meistritiitli järele.

                          Kommentaar


                            SAFil õigus, et kohtunikud Cityt eelistavad, Young oli ju selgelt onside

                            Kommentaar


                              Väga napp olukord, eks neid olukordi läheb nii ühele kui ka teisele poole. Ridamisi oli siin keerulisi otsuseid, mida kohtunik õigesti vilistama pidi. Mõttetu mingist eelistamisest rääkida.

                              Kommentaar


                                No minu arust oli selgelt onside, aga mõlemale poole läinud kahtlaseid otsuseid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X