320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ette ära:

    Algselt postitas NOT Vaata postitust
    lugesin kuskilt sellist fakti, et Manchester United is the only team in whole of Europe to not receive a single red card in 2012. #DISCIPLINE
    #kohtunikevandenõu #FergieAssociation
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      midagi hingele.





      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Väga ilusad gifid.
        Joshua King tõmbas ka siis leegid, õigesti tegi ka, arvestades ründevalikut Unitedis + veel mingid imelikud kõlakad seoses Lewandowskiga. Võimatu ju niimoodi ennast tõestada kah ja Blackburn pole üldse paha variant tema jaoks ma arvan.

        Kommentaar


          Algselt postitas NOT Vaata postitust
          lugesin kuskilt sellist fakti, et Manchester United is the only team in whole of Europe to not receive a single red card in 2012. #DISCIPLINE
          Mul on meeles, nagu oleks justkui sama fakti kuskilt lugenud, aint et seal oli ka Bayern sama asjaga ära märgitud. Kuna mu kokkupuude võrratu internetimaailmaga toimib siin nädala sees üksnes telefoni teel, siis ma ei hakka kinnitust otsima, aga nii ta minu mälu järgi igastahes oli. Noh, päris kõige puhtamad hinged ei ole, aga suht nummid ikka. Kuigi ma tahaks näha, mis mega databaasi põhjal nad sellise väitega lagedale tulla said.

          Head uut!
          20 LEGEND

          Kommentaar


            Algselt postitas vtp Vaata postitust
            Mul on meeles, nagu oleks justkui sama fakti kuskilt lugenud, aint et seal oli ka Bayern sama asjaga ära märgitud. Kuna mu kokkupuude võrratu internetimaailmaga toimib siin nädala sees üksnes telefoni teel, siis ma ei hakka kinnitust otsima, aga nii ta minu mälu järgi igastahes oli. Noh, päris kõige puhtamad hinged ei ole, aga suht nummid ikka. Kuigi ma tahaks näha, mis mega databaasi põhjal nad sellise väitega lagedale tulla said.

            Head uut!
            Bayernist on käesoleval hooajal saanud punase Jerome Boateng (05.12 vs BATE) ja Ribery (18.12 vs Augsburg). Eelmist hooaega (kevadet) ei hakanud kontrollima.
            http://soccernet.espn.go.com/team/sq...munich?cc=5739

            ManU viimane punane kaart pärineb 23.10.2011 bussiistmesse kraabitud 6-1 lõppskooriga mängust City vastu (Evans).

            Kommentaar


              Palju õnne Jonny Evans! 25 aastat täis.
              Aasta põhikeskkaitsjana on arengule nähtavalt mõjunud.
              16609_10151231999432746_1815030462_n.jpg

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                Bayernist on käesoleval hooajal saanud punase Jerome Boateng (05.12 vs BATE) ja Ribery (18.12 vs Augsburg). Eelmist hooaega (kevadet) ei hakanud kontrollima.
                http://soccernet.espn.go.com/team/sq...munich?cc=5739

                ManU viimane punane kaart pärineb 23.10.2011 bussiistmesse kraabitud 6-1 lõppskooriga mängust City vastu (Evans).
                No vot, mis trikke mõistus teeb. Tänan info eest!
                20 LEGEND

                Kommentaar


                  Ben Amose laen ei kujunenud nõnda edukaks ja on nüüd Unitedis tagasi.Samamoodi Jesse Lingard.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Wayne Rooney is set to miss Manchester United's FA Cup tie at West Ham this weekend - and the home league clash with Liverpool next Sunday - after Sir Alex Ferguson announced a longer than anticipated absence.

                    The better team news from the boss included Nani being "expected to start training today" and Phil Jones being available for the Saturday tea-time trip to Upton Park. Darren Fletcher's inclusion, meanwhile, could depend on the state of West Ham's pitch.
                    Kogu jutt

                    Kommentaar


                      U-18 mängib miniturniiril Saksamaal
                      Alagruppe ja mängudekava saab siit vaadata:http://mercedes-benz-junior-cup.de/S...nier.29.0.html
                      Striim:http://mercedes-benz-junior-cup.de/L...am.106.0.html?

                      E:ManU koosseis:Joel Pereira, Jonny Sutherland; Tyler Blackett, Liam Grimshaw, Donald Love; Mats Daehli, Charni Ekangamene, Ben Pearson, James Weir; Jack Barmby, Tom Lawrence, James Wilson

                      E2:Hernandez valiti muideks Mehhiko aasta sportlaseks

                      Kommentaar


                        Viimases voorus hävisime 0:4 Stuttgartile ning jääme turniiril suure tõenäosusega viimaseks, kui just Kopenhaagen viimases voorus ei kaota Schalkele 5 väravaga.

                        Ainsa punkti teenisimegi 1:1 viigiga Kopenhaageni vastu.

                        Kommentaar


                          Sattusin vaatama mängijate lepingute lõppemise tähtaegu (ei hõlma hetkel laenul olevaid mängijaid):

                          2013
                          Ferdinand (vanus 34)
                          Scholes (38)
                          Giggs (39)

                          2014
                          Carrick (31)
                          Evra (31)
                          Vidic (31)
                          Nani (26)
                          Macheda (21)

                          2015
                          Rooney (27)
                          Fletcher (28)
                          Anderson (24)
                          Valencia (27)
                          Cleverly (23)

                          Ehk päris huvitav võiks ju olla kuidas kujunevad läbirääkimised nt Carricku, Evra ja Vidiciga, kes kõik on vähemasti hetkel põhikoosseisu mängijad ja järgmine aasta 32-33. aastased.

                          Kommentaar


                            Cleverley*

                            On ju teadatuntud värk, et vanematele mängijatele hakatakse mingist ajahetkest pakkuma üheaastaseid lepinguid.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                              Cleverley*

                              On ju teadatuntud värk, et vanematele mängijatele hakatakse mingist ajahetkest pakkuma üheaastaseid lepinguid.
                              See ma arvan saabki huvitav näha olema, kuidas põlvkondade vahetus toimub ja millal. Iseenesest on ju nooremad antud (kaitsvatele) kohtadele olemas, ainult et kas nad on piisavalt head, ka treeneri arvates.

                              Kommentaar


                                mu arust on kõigi kolmega suhteliselt kerge.

                                * asendaja jätkuvalt puudub, makstagu julgelt kõik, mida saada tahab, seda pole niikuinii üle mõistuse palju.
                                * naine kuskile keldrisse luku taha, siis kiirelt leping lauale ja olemas.
                                * kuni oma plaadikogu kellelegi teisele edasi pole pärandanud, ei või kuhugi minna. lisaks on konkurents (loe: ora p..ses) ülipositiivselt mõjunud, seega tuleb igal aastal üks vasakkaitsja juurde tuua ja mure murtud.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X