320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ütleks et Unitedi 4-4-2 pole just tingimata klassikaline 4-4-2. Rooney või Kagawa koos tipuründajaga tähendab tihti 4-4-1-1. Mängu ajal võivad need positsioonid väga muutuda, kui Rooney käb väga sügaval palli küsimas, võib formatsioon muutuda 4-3-3ks.

    Kommentaar


      Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
      härjaila
      väga huvitav, kuidas te unustate igasuguse paindlikkuse ega adu seda, et nii kolme kui ka nelja kaitsjaga mängides rünnatakse vastavalt vajadusele täpselt sama suurte jõududega. see ei ole mingi kuradi lauajalgpall, kus mängijad on liinidena kinniseotud. formatsioone kirjutatakse üles numbrite ja sidekriipsude abil ning näidatakse televiisori vahendusel graafiliselt lihtsalt selleks, et pealtvaatajal oleks natukenegi lihtsam mängu jälgida.
      Algselt postitas rainis007
      Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

      Kommentaar


        Sky Sports understands Manchester United youngster Robbie Brady is undergoing a medical at Hull City ahead of a permanent move to the KC Stadium. Hull agreed a fee in the region of £2million for Brady over the weekend and the Republic of Ireland international has now been given permission to hold talks and undergo a medical.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          See oleks üsna ideaalne koosseis tõepoolest. Vincent - miks 442?
          Kui ma ei eksi, siis on mitmed Inglismaal ilma teinud välistreenerid (Mou, Arsene) rääkinud/kurtunud, et Inglismaa noored suurt taktikatrenni ei saa ja inglasi teisiti kui 442 mängitada on pigem keeruline. Ehk kui Itaalias on noortetrenn 2 tundi tahvlil erinevat mänguteooriat ja 2 tundi mängimist, siis Inglismaal 4 tundi palliga mängimist. Selle loogika alusel võrduks Evansi ja Jonesi ja Rio kolmemehelises kaitseliinis mängitamine enesetapuga.

          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
          sellised 3 keskkaitsja süsteemid olid rohkem '86MMi teema,
          United mängisa ammu 442, kui 90te lõpul ka 'pool, chelski, arse sellele üle läksid-
          praegu on jällegi selline 4231 vaimustus
          See 4231 vaimustus on muidugi suhteline. Hetke trendilooja Barcelona/Hispaania lähenemine mängule on kaudselt suund kolmemehelise kaitseliini suunas (äärekaitsjad sisuliselt ainuisikuliselt katavad ääred ja Buskets ründemängus toimib sisuliselt kolmanda (kesk)kaitsjana). Ja Itaalia viimase 1,5a ainuvalitseja Juventus mängib ka kolmemehelise kaitseliiniga (352). Et 86MM maiäss.

          Kommentaar


            Tofoa, su jutt on muidu ilus, aga ei anna vastust peamisele küsimusele: mida täpselt selline asetus selle konkreetse klubi puhul siis paremaks teeks ja juurde annaks? Väide, et "352 taktika on suurte ja tugevate tiimide vastu suhteliselt letaalne" ei ole argument iseenesest, mida üksikutelt mängudelt üldistusena üle kanda saaks. Mõtle kas või lähiminevikku, kui Inglismaa klubid CL-s domineerisid. Lisaks on sinu hinnangul praegu "mitmed mängijad oma naturaalsest positsioonist väljas". Samas sa näiteid ja põhjendusi ei too, vaid keskendud olemasoleva koosseisu sobitamisele oma formatsiooni.

            Mis puudutab Inglismaa noortetööd, siis seal on puudusi terve trobikond, millest üks olulisemaid on just vähene tundide arv palliga töötamisel. Sellel vanusel on tehnilise pagasi paikasaamine siiski prioriteet number üks ja ei usu mina, et tehniliselt kompetentne tipptasemel kaitsja ei ole võimeline erinvates asetustes mängima. Briti süsteem paraku selliseid muidugi eriti tootnud ei ole.
            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

            Kommentaar


              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
              Tofoa, su jutt on muidu ilus, aga ei anna vastust peamisele küsimusele: mida täpselt selline asetus selle konkreetse klubi puhul siis paremaks teeks ja juurde annaks? Väide, et "352 taktika on suurte ja tugevate tiimide vastu suhteliselt letaalne" ei ole argument iseenesest, mida üksikutelt mängudelt üldistusena üle kanda saaks. Mõtle kas või lähiminevikku, kui Inglismaa klubid CL-s domineerisid. Lisaks on sinu hinnangul praegu "mitmed mängijad oma naturaalsest positsioonist väljas". Samas sa näiteid ja põhjendusi ei too, vaid keskendud olemasoleva koosseisu sobitamisele oma formatsiooni.
              Kuigi täna ei ole Manchester United kaotav võistkond, siis oleks rumal väita, et nende mängupilt ideaalne on. Jalgpall on pidevalt arenemas ning ajal, mil Inglismaa klubid lähiminevikus CLis edukad olid, ei kasutanud ka ükski meeskond 352 taktikat. Inglismaa koduses liigas võid ju ka oma 442 taktikaga edu saavutada, kuna seal ei tule ükski teine meeskond sulle 352 taktikaga vastu. Euroopas võib 442 taktikaga 352 vastu minnes raskusi tekkida. Pole ju ManU sel hooajal Euroopas ühtegi korralikku meeskonna vastu mänginud. Ootame need playoffid ära, aga mina arvan, et kui vastu tuleb mõni 352 taktikat mängiv tiim, siis ManU langeb konkurentsist. Kui Arsenal peaks mingi ime läbi Bayerni vastu hakkama saama, siis 352 langetaks ka nemad. Chelseasuguse ime kordumisse mina ei usu.

              Mida 352 taktika ManUle juurde anda võiks? 352 puhul on liinid palju kompaktsemalt koos ning seega jääb vastastele vähem ruumi. Kaitselt rünnakule ümberlülitamine käib väga kiiresti ning selleks ei pea ennast meeletult väsitama. See on ka põhjus, miks Juventus suurema osa mängudest just teisel poolajal enda kasuks väänab - vastased on surnuks jooksutatud. Kui keskväljal on Cleverley sugune mängujuht, siis leiab ta ka need käigud ette poole üles. See taktika ei toimi ainult siis, kui sul pole sobivaid mängumehi või ei ole neil piisavalt ajusid, et aru saada, kuidas selle taktika puhul platsil käituda - selle viimase tõi ka eika välja.

              Kui sa ütled, et ma pole toonud näiteid ManU mängijatest, kes enda positsioonist väljas mängivad, siis võin ennast loomulikult parandada. Lisaks Welbeckile, kelle ma näitena juba eelnevalt välja tõin, võiksin tuua ka Smallingu, või kelle iganes, kes Rafaeli asemel seda paremkaitsja positsiooni mänginud on. Lisaks pole minu hinnangul Rooney täielik potentsiaal praegu kasutuses. Ka Giggsi ja Scholesi positsioon kaheses keskväljapaaris pole just kõige toimivam olnud. Ka siit foorumist olen korduvalt lugenud hädaldamist Giggsi ja Scholesi keskväljal mängimise oskuste kohta. Lisame siia veel kaitsefaasis täielikult oskused kaotanud Evra, ja saamegi hunniku mehi, kes 442 või 4411 puhul kõige paremini ei funktsioneeri.

              See, et ManU praegu võitis oma CLi alagrupi ja juhib ka EPLi, siis see ei tähenda, et nad ei võiks veel paremini mängida. Mina ei usu, et selliste mängumeestega ja olemasoleva taktikaga on võimalik CLi võita. EPL pole maailma tugevaim liiga.
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Kui võtta aluseks MU, siis Tofoa ole hea ja kirjuta 352 nõrkustest erinevate taktikate (nt 442, 433, 4231) ja meeskondade vastu (nt Napoli, Barcelona, Stoke, Ajax, Dortmund).
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  mingi kuradi inin.
                  praegune mängujoonis, olgugi, et miskil kujul 442, on oluliselt erinev sajandivahetuse 442'st. samuti - nagu tabavalt öeldud - ei ole tegemist lauajalkaga, kus mehed konkreetses liinis.
                  rünnaku muututaksegi millekski 352 sarnaseks, kus lisaks keskkaitsjatele jääb taha (aga siiski nõks ette) katma emb-kumb äärekaitsja või kärrik. (nagu, nii vähe kui ma barca mänge näind olen, muutub nende kaitseliin äärekaitsjate rünnakul olles kolmeseks: ideaalis puyol-pique+busquets)
                  arvestades esiteks tõsiasja, et tänases manus pole ühtegi konstantselt ohtlikult tsenderdavat karakterid - mis tähendab, et keegi peab palliga koos väravale võimalikult lähedale jõudma - ja teiseks pole keegi keskaitsjatest (smallingu ja jonesi puhul veel) palliga piisavalt hea, et neid pidevalt nö "kärriku rolli" usaldada, jääbki praegune joonis, kus on mängus neli kaitsjat, neli poolkaitsjat ja kaks ründajat. nani ja youngi sugused "poolkaitsjad" ja roo sugune "ründaja" virrvarritab seda kompotti üksjagu ja seetõttu on SAFil võimalik vastavalt vajadusele kasutada 451e, 352e, 433e jne.
                  mõte on aus, aga you took too much, too much, too much.

                  Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                  EPL pole maailma tugevaim liiga.
                  juba mu eesti keele õpetaja ütles, et kirjand tuleb kuldse mõttega lõpetada.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Fergie to end De Gea's spell at United

                    Sir Alex Feguson is ready to end David De Gea's career at Old Trafford as he seeks a new goalkeeper in the January transfer window."
                    Eurosport, delfi, dailymail, bbc.sport kõik räägivad umbes sarnast teksti. Minu jaoks ootamatu, aga eks ma saan aru, et ebakindlus/-stabiilsus kastis kindlasti ei sobi premier league'i. Samas potentsiaali on ta näidanud tohutult, eriti reaktsioonitõrjetes. Asenduseks on pakutud Reinat ja Stoke City Begovici. Mis arvate sellisest otsusest?
                    Mina allikate usaldusväärsusest muidugi suurt midagi ei tea....
                    //usaldusväärsed allikad kajastavad seda temaatikat ka, aga loobuvad vastutuse võtmisest, kui refereerivad a'la nii "ajakirjanduses spekuleeritakse"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas emline Vaata postitust
                      Reinat
                      Palun Fergie..

                      Spekuleeritakse Tunnicliffe laenule minemisa Championshipi. Isiklikult oleks oodanud teda juba põhimeeskonna pingi äärele. Robbie Brady on ka lõplikult Hull Citysse jäämas. Veetnud seal viimased poolteist aastat

                      Kommentaar


                        Algselt postitas emline Vaata postitust
                        Eurosport, delfi, dailymail, bbc.sport kõik räägivad umbes sarnast teksti. Minu jaoks ootamatu, aga eks ma saan aru, et ebakindlus/-stabiilsus kastis kindlasti ei sobi premier league'i. Samas potentsiaali on ta näidanud tohutult, eriti reaktsioonitõrjetes. Asenduseks on pakutud Reinat ja Stoke City Begovici. Mis arvate sellisest otsusest?
                        Mina allikate usaldusväärsusest muidugi suurt midagi ei tea....
                        Eks see järjekordne daily mirrori soperdis ole.

                        Kommentaar


                          Noo see peab küll mingi halb nali olema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Noo see peab küll mingi halb nali olema.
                            See rumour ületas ManU kodulehel isegi uudisekünnise, ma ei ole kursis kas nad teevad seda kõigi kuulujuttudega, kuid seekord jah on see isegi kodukal kirjas neil: http://www.manutd.com/en/News-And-Fe...epe-reina.aspx

                            Kommentaar


                              Ei taha uskuda, et see tõsi on. Nii lühikese aja järel ei näe mõtet sellisel asjal. Noor kutt, potentsiaali tohutult, paar hooaega veel ja on üks parimaid maailmas.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas idikas Vaata postitust
                                See rumour ületas ManU kodulehel isegi uudisekünnise, ma ei ole kursis kas nad teevad seda kõigi kuulujuttudega, kuid seekord jah on see isegi kodukal kirjas neil: http://www.manutd.com/en/News-And-Fe...epe-reina.aspx
                                'What the papers say' osakonda ei tohiks eriti tõsiselt võtta, seal kajastuvad igasugused imelikud liikumised nagu Schweinsteiger->United.
                                You need people who score goals, that's how you win games.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X