320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Paistab, et abitu Real on vaja kuidagi teisiti mängu aidata.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas Herr Vaata postitust
      seltsimees kohtunik , LAPPA KOTTE!
      mis sellise kung-fu eest siis anda 6ige punane,ferg nägu oli ka sama värvi mis nani kaart.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
        Paistab, et abitu Real on vaja kuidagi teisiti mängu aidata.
        l66me k6ik kung fuu stiilis vigaseks ve.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Modrits on kunn,milline löök
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Ohh Nani.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              teist mängu järjest realiga on kohtunik täielik idioot. well payed!
              Algselt postitas rainis007
              Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

              Kommentaar


                Õelge tänud Nanile mitte ärge s6imake kohtuniku.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  mäng läkski selle punase pärast persse. puhast maiku sellele mängule ei jää.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
                    teist mängu järjest realiga on kohtunik täielik idioot. well payed!
                    Sõidan sul korgid ees roietesse ja pärast teen näo et k6ik oli reeglite pärane ve.
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      Õelge tänud Nanile mitte ärge s6imake kohtuniku.
                      see, et sa samasugune idioot-kohtunik oled, ei tähenda, et me türklasele puid alla ei võiks panna. olgem ausad, ootamatu oli selline lahendus kohtuniku poolt kindlasti!
                      Algselt postitas rainis007
                      Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                      Kommentaar


                        Kurat, miks siis niimoodi nüüd

                        Kommentaar


                          kuule kaitz, mine oma karjamaale ja seleta seal.

                          Kommentaar


                            Ma tean, et ma Reali prillidega, aga ei ütleks, et vale otsus oli punane anda. Munadega kohtunik oli ja andis ära, oleks kollase andnud, siis oleks olnud boleemika, et kohtunikul pole mune ja kindel punane, w/e.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                              Ma tean, et ma Reali prillidega, aga ei ütleks, et vale otsus oli punane anda. Munadega kohtunik oli ja andis ära, oleks kollase andnud, siis oleks olnud boleemika, et kohtunikul pole mune ja kindel punane, w/e.
                              Eluilmaski poleks mingit skandaali kollase andmisest tulnud. Peale mängu poleks seda olukorda 99% tõenäosusega keegi enam mäletanudki. Samas nüüd on kindel, et sellise jama pärast on jutuainet väga pikaks ajaks

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                                Ma tean, et ma Reali prillidega, aga ei ütleks, et vale otsus oli punane anda. Munadega kohtunik oli ja andis ära, oleks kollase andnud, siis oleks olnud boleemika, et kohtunikul pole mune ja kindel punane, w/e.
                                sa tahad öelda, et pärast olukorda sa hakkasid kohe karjuma punane-punane!????????? isiklikult mõtlesin, et hästi läheb, ei tule kaartigi, korduse järgi mõtlesin, et ilmselt ikka kollase annab..
                                Algselt postitas rainis007
                                Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X