320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Herr Vaata postitust
    seltsimees kohtunik , LAPPA KOTTE!
    mis sellise kung-fu eest siis anda 6ige punane,ferg nägu oli ka sama värvi mis nani kaart.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Paistab, et abitu Real on vaja kuidagi teisiti mängu aidata.
      l66me k6ik kung fuu stiilis vigaseks ve.
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Modrits on kunn,milline löök
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Ohh Nani.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            teist mängu järjest realiga on kohtunik täielik idioot. well payed!
            Algselt postitas rainis007
            Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

            Kommentaar


              Õelge tänud Nanile mitte ärge s6imake kohtuniku.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                mäng läkski selle punase pärast persse. puhast maiku sellele mängule ei jää.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
                  teist mängu järjest realiga on kohtunik täielik idioot. well payed!
                  Sõidan sul korgid ees roietesse ja pärast teen näo et k6ik oli reeglite pärane ve.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                    Õelge tänud Nanile mitte ärge s6imake kohtuniku.
                    see, et sa samasugune idioot-kohtunik oled, ei tähenda, et me türklasele puid alla ei võiks panna. olgem ausad, ootamatu oli selline lahendus kohtuniku poolt kindlasti!
                    Algselt postitas rainis007
                    Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                    Kommentaar


                      Kurat, miks siis niimoodi nüüd

                      Kommentaar


                        kuule kaitz, mine oma karjamaale ja seleta seal.

                        Kommentaar


                          Ma tean, et ma Reali prillidega, aga ei ütleks, et vale otsus oli punane anda. Munadega kohtunik oli ja andis ära, oleks kollase andnud, siis oleks olnud boleemika, et kohtunikul pole mune ja kindel punane, w/e.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                            Ma tean, et ma Reali prillidega, aga ei ütleks, et vale otsus oli punane anda. Munadega kohtunik oli ja andis ära, oleks kollase andnud, siis oleks olnud boleemika, et kohtunikul pole mune ja kindel punane, w/e.
                            Eluilmaski poleks mingit skandaali kollase andmisest tulnud. Peale mängu poleks seda olukorda 99% tõenäosusega keegi enam mäletanudki. Samas nüüd on kindel, et sellise jama pärast on jutuainet väga pikaks ajaks

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                              Ma tean, et ma Reali prillidega, aga ei ütleks, et vale otsus oli punane anda. Munadega kohtunik oli ja andis ära, oleks kollase andnud, siis oleks olnud boleemika, et kohtunikul pole mune ja kindel punane, w/e.
                              sa tahad öelda, et pärast olukorda sa hakkasid kohe karjuma punane-punane!????????? isiklikult mõtlesin, et hästi läheb, ei tule kaartigi, korduse järgi mõtlesin, et ilmselt ikka kollase annab..
                              Algselt postitas rainis007
                              Ütleme nii, et kui Tottenham oleks keerulises eas neiu, siis kaaluks ta tõenäoliselt juba enesetappu. Nii paljudelt meestelt on ta juba korvi saanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas martin644 Vaata postitust
                                Eluilmaski poleks mingit skandaali kollase andmisest tulnud. Peale mängu poleks seda olukorda 99% tõenäosusega keegi enam mäletanudki. Samas nüüd on kindel, et sellise jama pärast on jutuainet väga pikaks ajaks
                                Seal pole midagi jutustada kohtunik jälgis perfekselt mängu reeglistiku.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X