320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    Täitsa puhas punane, ainult De Jong oleks ilma punaseta sealt pääsenud

    Kommentaar


      imeline on vaadata kuidas United 10 mehega ründab. diego lopez teeb retsi elumängu.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas aron8888 Vaata postitust
        sa tahad öelda, et pärast olukorda sa hakkasid kohe karjuma punane-punane!????????? isiklikult mõtlesin, et hästi läheb, ei tule kaartigi, korduse järgi mõtlesin, et ilmselt ikka kollase annab..
        Ott Järvela ‏@ottjarvela[kohtunik; mankufan - toim]
        Olles näinud nii üpris mitut UEFA kohtunike õppevideot, siis polnud Nani punane mu jaoks üldse üllatav. Kohtunikelt nõutakse seda.
        Retweeted by Miko Pupart[kohtunik; Eurovisooni fänn - toim]
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          Mis Te sellest punasest jahute. Kogu mäng jääb selle taha, et Inglismaa tugevaimal meeskonnal jätkub enesekindlust väravaid lüüa vaid Norwichi jne vastu. Kahju!

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            imeline on vaadata kuidas United 10 mehega ründab. diego lopez teeb retsi elumängu.
            Polegi teist varjanti ju kaotada pole enam midagi kui siis aint koht järgmises ringis
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Hr Fergusson hakka oma tatti pritsima
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                insert your lament here
                Més que un club

                Kommentaar


                  Olgem ausad, jalgpalliga seda mängu täna täielikult ei otsustatud.

                  Kommentaar


                    poistele ja safile etteheiteid pole. vahel läheb nii. we shall not be moved. järgmise korrani!
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      jalgpall oleks võinud viimase sõna öelda, aga ei, teistel on vaja ka särada ja ennast näidata.

                      Kommentaar


                        manu mäng oli ilusam ja ohtlikum, seega parem tiim kaotas... aga Nani värav, kõrge jalg ribidesse.. kindel punane... UEFA ettekirjutised ütlevad seda ilusti
                        The One and Only

                        Kommentaar


                          Homme uudistes, SAF süüdistab kaotuses kohtuniku.

                          Kommentaar


                            Naljakas on vaadata kuidas Reali võit Bayerni fännid märjaks ajab..... Aga muidu mäng oli normaalne, esimesed 45 minutit läksid nii kiirelt, et arugi polnud saada. Pärast punast kaarti tekkis väike peataolek manul ja real kasutas oskuslikult olukorra ära kuigi jah mänguliselt oli manu täna parem.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas BCfey Vaata postitust
                              Olgem ausad, jalgpalliga seda mängu täna täielikult ei otsustatud.
                              6igus,selle otsustas Nani.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                läks nagu tavaliselt

                                isand Alexander oleks võinud kohe peale punast mõne vahetuse teha, ehk oleks suutnud selle surve paremini ära händlida IMO...

                                aga see selleks

                                saabki premierile keskenduda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X