320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    fuck this. ainult jalad ees.
    buy the ticket, take the ride.

    Kommentaar


      pastakast imetud jutt klikkide tarbeks- ma usun Fergie pensionileminekut alles siis kui ta õng käes jõe ääres istub.

      Kommentaar


        I believe it when i see it.
        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          täisidiootne jutt. saf on sul jah see mees, kes saba jalge vahel raskuste eest minema hiilib.
          Mõte oli selles, et tiitliga on parem lõpetada kui põskevõtuga. Järgmine suur karikas ei pruugi mõne aasta jooksul tulla.

          Kommentaar




            Teine tore lugu mis ringe teeb internetis.
            Victoria Concordia Crescit

            Kommentaar


              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
              Mõte oli selles, et tiitliga on parem lõpetada kui põskevõtuga. Järgmine suur karikas ei pruugi mõne aasta jooksul tulla.
              Ma usun, et meie tiitlid tulevad kindlasti varem kui sinu "lemmari" tiitlid.
              "But you can't write us off. You can never write Manchester United off."

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Manchester United are expected to make a statement to the New York Stock Exchange before it opens at 1430 BST.

                See peaks vist olema 1630 meie aja järgi. Loodame parimat (koleda vapiga meeste jaoks: halvimat)!
                Loodetavasti miski kasumiaruanne või Ronaldo signing. Mina küll Vana Punanina pensileminekut ei taha. Üks suurkuju jalgpallis vähem ei tuleks kellelegi kasuks. Teised ikka võiks enda tugevdamisele mõelda mitte liidrile nõrgenemist soovida.

                Kommentaar


                  ManUtd_PressOffice ‏@ManUtd_PO 2m
                  Sir Alex Ferguson retires. #thankyousiralex


                  Special One is coming to town? Või Moyes siiski?

                  Ferguson "The decision to retire is one that I have thought a great deal about and one that I have not taken lightly. It is the right time"
                  Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                  Kommentaar


                    Ikka veel hästi ei taha uskuda nii head uudist.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      unfreakingbelivable.

                      Kommentaar


                        Good times!
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          holy $hit!

                          Kommentaar


                            Oh sa püha perse küll.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Mõte oli selles, et tiitliga on parem lõpetada kui põskevõtuga. Järgmine suur karikas ei pruugi mõne aasta jooksul tulla.
                              aa, siis küll. pane siis juba valem ka, mille põhjal selle välja kalkuleerisid.

                              ja see ei ole kindlasti põhjus, miks ta just nüüd läks.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Tevez oma plakatiga on vist veel vara? Vaatamata kõigele on tegelikult kahju.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X