320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Klopp - palun ei! Moyes - fine. Mourinho - oleks parem kui Chelseasse minek aga vaevalt.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Ärge unustage, et Mu on Ltd. ja otsus tehakse tõesti Glazer`ite poolt ning nii ruttu kui võimalik, mui aktsionärid keeravad neile taha Moyes - 1, Mour - 2, Giggs -3, Webb - 4.

      Kommentaar


        1498: Games at Manchester United

        Täpselt 1500 pealt minna? Ilus.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Uskumatu, praegu ei teadvustagi endale seda vist selgelt.Kuid eks see aeg hakkas nagunii lähenema ja nagu SAF ütles, et meeskond on praegu selline millega hea uuel mehel edasi minna.Huvitav näha mis edasi saama hakkab.

          Kommentaar


            MAKE US CREAM

            Kommentaar


              oooole gunnar, oooole gunnar!
              ma olen šokis.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                oooole gunnar, oooole gunnar!
                ma olen šokis.
                Oot, oot mida ?

                Goal.com understands that the recently-crowned Premier League champions are set to confirm the Everton boss as the new manager at Old Trafford by the end of the week

                Goal.com küll, aga bookiede koef 1.14 kallutab olukorda siiski ka Moyese poole.

                Kommentaar


                  Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                  oooole gunnar, oooole gunnar!
                  ma olen šokis.
                  tõsiselt või lihtsalt lootus ?

                  Kommentaar


                    Täiesti reaalne variant ju tegelt.
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      Reaalne küll. Ega ma vastupidist väitnud ei olegi ju.

                      Kommentaar


                        olegunnar ja minu šokis olemine on erinevad asjad. mitte, et mul oleks infi, et Ole G treeneriks tuleks ja selles pärast ka see šokk. aga mina hõiskan gunnari poolt igatahes. for teh lulz.



                        moyes. nojah. ette heita poleks talle midagi. juba üle dekaadi sitast sepikut teinud. (äkki tooks baines'i ka kaasa?) samas ei tea keegi kuidas ta sellisel tasemel, sellse rahaga ja selliste ootustega hakkama saab.
                        bottom line on see, et kes iganes pukki astub, tuleb talle aega anda. isegi kui see tähendab manu viimase 26 aasta kõige kuivemat perioodi. peaasi, et ei chelseastutaks, ühesõnaga.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          No Mourinho oleks ilmselgelt kõige lollikindlam variant. Mehel ilmselt oma rännakutest villand saanud ja tahaks kusagil paikseks jääda.

                          Kommentaar


                            Mou on liiga konfliktne isiksus, et kuskil pikalt peatuda.
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Oleks võinud ju Ronaldo ja Beckhami tagasi tuua veel Old Traffordile ja teinud ühe hooaja veel

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Mõte oli selles, et tiitliga on parem lõpetada kui põskevõtuga. Järgmine suur karikas ei pruugi mõne aasta jooksul tulla.
                                Algselt postitas EII Vaata postitust
                                Ma usun, et meie tiitlid tulevad kindlasti varem kui sinu "lemmari" tiitlid.
                                Roma järgmine karikas võib tulla vähem kui pool kuu pärast juba näiteks.
                                -----------------------------------------------------------------------------------------------------


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Mõte oli selles, et tiitliga on parem lõpetada kui põskevõtuga. Järgmine suur karikas ei pruugi mõne aasta jooksul tulla.
                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                aa, siis küll. pane siis juba valem ka, mille põhjal selle välja kalkuleerisid.
                                Esimene lause (tiitliga on parem lõpetada kui põskevõtuga) on pihtalt minu hinnang. Võib-olla mõnele meeldib kaotusega lõpetada.
                                Teine lause (Järgmine suur karikas ei pruugi mõne aasta jooksul tulla.) on tõenäosusteeooria ja ka näiteks kihlveokontorite hinnang. Täpse valemi jään kahjuks võlgu hetkel.



                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                ja see ei ole kindlasti põhjus, miks ta just nüüd läks.
                                Eks seda teab vana ise miks ta lahkus, teised saavad vaid spekuleerida

                                Kommentaar

                                Working...
                                X