320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Shock of my life. Nutu äärel ei olnud, sest see uudis tuli sisuliselt päeva pealt, aga juba 10 aastat tagasi ringlesid ju jutud lõpetamisest, niiet oli ka aeg. Peale esimest uudist mõtlesin, et asi on selles puusaoperatsioonis.
    Saab olema muidugi huvitav vaadata, kas mees Busby kombel tuleb millalgi tulevikus veel üheks hooajaks tagasi

    Kommentaar


      Algselt postitas N4pster Vaata postitust
      Oleks võinud ju Ronaldo ja Beckhami tagasi tuua veel Old Traffordile ja teinud ühe hooaja veel
      Mis sa arvad mida see Mourinho teeb siis?

      Kommentaar


        Algselt postitas Redman Vaata postitust
        Vana on üks peamisi põhjusi miks ma kuskil 10 aastat tagasi Liverpooli toetama hakkasin.
        Et nüüd siis Unitedi fänniks?

        Ütleme nii, et antud uudis andis suurema laksu, kui hommikune üldnarkoos. Väga imelik saab olema näha kedagi teist seda meeskonda juhendamas..

        Kommentaar


          Triobeti koefid siia ka:

          Next Manchester United Manager

          David Moyes 1.08
          Jose Mourinho 6.50
          Ole Gunnar Solskjær 25.00
          Jurgen Klopp 30.00
          Brendan Rodgers 50.00
          Rafael Benitez 50.00
          Gary Neville 50.00
          Mike Phelan 50.00
          Ryan Giggs 50.00
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Ikka veel hästi ei taha uskuda nii head uudist.
            Eks ta jah ole täitsa uskumatu, sest no kus nüüd küll hakkab alles tiitleid Liverpooli tulema! Kohe nagu koorem oleks turjalt ära võetud ja suur ebaõiglus lõpuks otsas, saab tagasi OMA õrre peale ükskord ometigi. Väikese inimese väikesed rõõmud, ütleks muidugi mõni, aga ei mina sellist kurja juttu usu - see ju ikka lausa poole suurem õnn, kui teistel midagi viltu läheb. Ilmad ka ilusad ja kevad kohe südames, saab terve foorumi ja fb kõik niimoodi täis kilgata et.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Eks ta jah ole täitsa uskumatu, sest no kus nüüd küll hakkab alles tiitleid Liverpooli tulema! Kohe nagu koorem oleks turjalt ära võetud ja suur ebaõiglus lõpuks otsas, saab tagasi OMA õrre peale ükskord ometigi. Väikese inimese väikesed rõõmud, ütleks muidugi mõni, aga ei mina sellist kurja juttu usu - see ju ikka lausa poole suurem õnn, kui teistel midagi viltu läheb. Ilmad ka ilusad ja kevad kohe südames, saab terve foorumi ja fb kõik niimoodi täis kilgata et.
              + 1
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Kurb. See, mida Ferguson selle klubiga tegi on ikka midagi imelist. Öeldakse, et ta on üks parimatest, minu silmis ta ongi parim. Nii pikk aeg ja pühendumus klubile. Loodame, et uus tegelane saab sama hästi hakkama ja jääb pikkadeks aastateks klubile truuks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Eks ta jah ole täitsa uskumatu, sest no kus nüüd küll hakkab alles tiitleid Liverpooli tulema! Kohe nagu koorem oleks turjalt ära võetud ja suur ebaõiglus lõpuks otsas, saab tagasi OMA õrre peale ükskord ometigi. Väikese inimese väikesed rõõmud, ütleks muidugi mõni, aga ei mina sellist kurja juttu usu - see ju ikka lausa poole suurem õnn, kui teistel midagi viltu läheb. Ilmad ka ilusad ja kevad kohe südames, saab terve foorumi ja fb kõik niimoodi täis kilgata et.
                  Miks üldse nii palju tähelepanu anda sellisele postitusele ?
                  Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                  Kommentaar


                    armuvalu
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      armu- või muu valu, aga teeb haiget küll. mitte mcnamara või kellegi teise RandomRant2013, aga SAFi lahkumine.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Fergie saavutused on tõepoolest märkimisväärselt suurepärased, kuid sportlikust vaatepunktist (ja muidugi 'pooli fänni vaatepunktist) oleks huvitavam, kui uue treeneri tulek tähendaks 20 aastase domineerimise lõppu, igavaks kisub ju. Vaevalt teiste klubide fännid viitsisid 70ndatel ja 80ndatel vaadata, kuidas Liverpool pidevalt neid kopsikuid korjab. Võib öelda, et Ferguson oli ManU'le see, mida 'poolile olid Shankly ja Paisley. Fergie ehitas klubi taas üles ja tõi aastast-aastasse karikaid. Paisley kolme Euroopa karika võitu ei suutnud Ferguson aga ikkagi ületada.

                        Kommentaar


                          Veel asjakohast meediumit







                          Mõnusalt lasi üle muidugi ka Januzaj, Zaha jms, kes unistasid tema all mängimisest...

                          Ning veel, et lootus, et saab rahulikult ja pingevabalt hooaja lõppu nautida, osutus veelgi optimistlikuks

                          Muutus cuntiks. Kasvõi see, et mees ise tahab ära minna ja, et täna sellise teatega välja tuli

                          Ja muidugi märgin ära, et naljakas vaadata, kuidas muidu sümpaatsed ja kogenud foorumlased suudavad üleöö ennast täis teha

                          Igatahes nautigem neid kahte viimast mängu punanina käe all! Kahju ainult, et viimane mäng Theatre Of Dreamil ei toimu

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                            Ja muidugi märgin ära, et naljakas vaadata, kuidas muidu sümpaatsed ja kogenud foorumlased suudavad üleöö ennast täis teha
                            Kerisin spetsiaalselt tänased leheküljed veel läbi aga mitte ei leia ühtki end täistegevat tegelast. Segi kamminud ennast kurva uudise peale?
                            Victoria Concordia Crescit

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Stok
                              Ei usu, et keegi soovib vanale halba, tema ees muidugi müts maha. Aga vot mitte ei jõua ühe hegemoonia lõppu ära oodata, mitte et see Liverpooli tulemusi väga mõjutaks. Parastajad tulevad peaaegu alati välja, kui mõnel klubil kehvasti läheb ja maailma parimast treenerist ilmajäämine on ju kehv käekäik või mis?

                              Isiklikult loodan, et SAF direktorina oleks justkui Shanks2 - segab mantlipärija tööd ja endiste hoolealuste keskendumist.
                              Eks ta ole oma moodi kurb uudis, aga see oli paratamatus ja pigem keskenduksin mina tema tehtud tööle, mitte sellele, mis potentsiaalselt jääb nüüd saamata. Mina näiteks pole kurb. Minu jaoks on huvitav, et on tulemas uus ajastu. Minu arvates on kõik selle lahkumise ümber toimuv samuti üsna kaunis. Kuidas erinevad mängijad, tähtsad ninad, treenerid ja ka konkurendid näitavad austust - see kõik on kuidagi väga maagiline. Eks kurbus jõuaks vast siis kätte, kui on näha, et klubi kuhugi seetõttu vajuma hakkab.

                              Kommentaar


                                Mitmeid CM mängides... peale SAF lahkumist, oli Manu varsti Championshipis... aga see on ainult mäng
                                The One and Only

                                Kommentaar

                                Working...
                                X