320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Eks ta jah ole täitsa uskumatu, sest no kus nüüd küll hakkab alles tiitleid Liverpooli tulema! Kohe nagu koorem oleks turjalt ära võetud ja suur ebaõiglus lõpuks otsas, saab tagasi OMA õrre peale ükskord ometigi. Väikese inimese väikesed rõõmud, ütleks muidugi mõni, aga ei mina sellist kurja juttu usu - see ju ikka lausa poole suurem õnn, kui teistel midagi viltu läheb. Ilmad ka ilusad ja kevad kohe südames, saab terve foorumi ja fb kõik niimoodi täis kilgata et.
    Kuidas võtta. Kui kasutaja vincent ühest lausest nii palju vimma ja viha välja loeb, on ta selgeltnägija. Minu repliigi tagamaa on tegelikult üsna külm ja kalkuleeritud. Sööri lahkumine suurendab veidi teiste klubide võimalusi Inglismaal vahetevahel mõni tiitel võita. Nii erakordselt hea treeneriga on olnud tegemist. Nii et tõesõna - on rõõmustav uudis.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      minu jaoks tundub väga loogiline. Eelmine aasta ei saanud pensile minna, kuna City võitis ja uuel hooajal on City ja Chelsea eeldatavasti päris tugevad ja suurem on tõenäosus, et Mänks meistriks ei tule. Õige aeg lõpetamiseks.
      Väga loogiline indeed...

      Punanina on kindlasti sarnaseid soovitusi kuulnud juba viimased kümme aastat, kuid mais on liigatabel enamasti midagi muud näidanud.

      Kommentaar


        Minu jaoks jääb Fergusoni ja Manu ajastu eredaimaks pärliks 99 aasta CL võit. Mängijatena eelkõige Giggs, Keane, Beckham ja Schmeichel. Oli ikka valus kaotus küll.... oh aegu ammuseid :-)
        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
        I don’t care what you think of me!
        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

        Kommentaar


          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
          Kuidas võtta. Kui kasutaja vincent ühest lausest nii palju vimma ja viha välja loeb, on ta selgeltnägija. Minu repliigi tagamaa on tegelikult üsna külm ja kalkuleeritud. Sööri lahkumine suurendab veidi teiste klubide võimalusi Inglismaal vahetevahel mõni tiitel võita. Nii erakordselt hea treeneriga on olnud tegemist. Nii et tõesõna - on rõõmustav uudis.
          palun ära demagoogitse. tead ka ise väga hästi, et hoopis rohkem kui ühest lausest.

          aga las ta olla, igaühel oma rõõm.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            BBC: Sir Alex Ferguson: 10 things not everybody knows

            Kommentaar


              Algselt postitas Jack19 Vaata postitust
              Mis sa arvad mida see Mourinho teeb siis?
              Ma arvan, et Kirssu tahtis mängida Alexi käpa alla. Kui Mouringo sinna otsa läheks, siis ta ilmselt ei tahaks minna tagasi.

              Kommentaar


                Müts maha vana ees. Kuigi juba 2006. aasta paiku, kui kolme hooaja peale oli ette näidata "ainult" üks FA- ja üks liigakarikas, tundus et vana on oma mojo kaotanud ning siitsamast foorumist võis tema pinsilemineku soovijaid küllaga leida, siis aeg näitas, et Söör Fööniks (puns intended) tegi veel palju-palju pahandust. Aga kui on aeg, siis on aeg. Ja selle otsuse sai ainult tema ise vastu võtta.

                Ja et mu jutt liiga imalalt ülevoolavaks ei läheks, liigun südamelähedasemale teemale: uuest hooajast on seega TOP3 täiesti segi paisatud: ühte klubi järjepidevalt tüürinud toppi pean silmas. Wenger FTW!

                P.S. Tabagu teid nüüd wengeritis-liverpulidis!
                Supplies!

                Kommentaar


                  Moyes kinnitatud äsja uueks treeneriks.

                  Kommentaar


                    BBC Sport ‏@BBCSport 1m
                    An announcement could be made tomorrow afternoon about David Moyes's appointment to succeed Sir Alex Ferguson at Man Utd #mufc #bbcfootball
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      džiisess, kuidas vincent võib solvuda.

                      A Moyes tõesti? See oleks ju tore. Või õigemini siis teite poolt vaadatuna, millest selline valik - Evertoniga karikateta põud ja no eurovision. See suvi võib igast huvitavaid treenereid ringlusse sattuda.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        džiisess, kuidas vincent võib solvuda.
                        džiises, solvumisest on asi väga kaugel. ja küllap saame mcn'iga jutud klaaritud ka ilma suuvoodrite abita.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          džiisess, kuidas vincent võib solvuda.
                          Inimlik siiski.

                          Ka minu jaoks on SAF midagi enamat kui teismealiste jaoks biiber ja mind valdasid samasugused tunded
                          Ning ausaltöeldes kõlas McNi ja ka mõne teise postitus tol hetkel minusuguste jaoks päris julmalt, kuid nagu Stok ütles, võis sellel hoopis teine ja viisakam mõte olla

                          Kommentaar


                            Ilmad on küll juba soojad, kuid randa ei soovitaks veel minna, vints- liiv võib igale poole sattuda... Ära siis ole nii kuri, on ju Moyes ikkagi hea treener kellelt küllalt karikaid ette näidata, näiteks Prestoniga divari võitmine 13 aastat tagasi ja siis veel... Eee, vähemalt on Euroopas he... Vahet pole.
                            Algselt postitas fitti
                            Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                            LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                            LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                            Kommentaar


                              tottenhami fännina mõtlesin,et kui ma siia foorumisse kirjutama hakkan,siis seda ,et Clint Dempsey on s*tt p*sk k*si ühes isikus,aga...

                              tänks SAF !! noore inimesena ei tea ma seda aega,kus SAF ei olnud maailma kõige kõvem peatreener .saab olema huvitav.
                              Moyes,arvatavasti,on hea valik ,et sööri poolt tehtud põhjale midagi peale laduma hakata.a ma arvan,et läheb veits aega,ennem.

                              Kommentaar


                                teeb vahet nüüd solvumisel ja terava panekul, eks. mida saaks olla siin üldse solvuda.

                                kolm korda just selle nurga alt erinevates kohtades sama asja manada - mulle tundus piisavalt naeruväärsena, et ära märkida. öeldud-tehtud, sina mulle, mina sulle ja sellest nagu piisakski, aga ei, kus. kohe kõrvalt mingi kiun lahti. kellel siis ikkagi kuskohast on liivatatud...?

                                panen lõppu rõõmsa smaili, siis saavad kõvemad pead ka aru, et pole üldse liiga tõsine teema.

                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X