320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selle võimaliku Moyese ametisse määramisega pidavat Phil Neville abitreeneriks saama, eks homme ole kuulda. Ja kel veel und pole siis http://www.firstrow1.eu/watch/185580...t-manager.html
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Hommikul, kui uudise teada sain oli esimene reaktsioon...reaktsioon puudus - võib öelda, et see hetk oli see korralik šokk ikka. Mantlipärijatest rääkides, olen juba kaua arvanud, et Moyes on väga hea variant. Iseasi, mis ta niivõrd suure klubi eesotsas teha suudab (mitte, et Everton oleks väike klubi, aga siiski United on gigant siniste kõrval). Mourinho on, nagu eelmainitud, liiga konfliktne isik ning stabiilsust, mida kõige rohkem oleks vaja, jääb puudu.
      Kõige kurvem on minu jaoks, et ise ei ole Old Traffordile veel jõudnudki ning kui see päev kunagi peaks tulema, on elamus sellevõrra kehvem, et meeskonda ei tüüri enam see legendist punanina.
      Algselt postitas Plechazunga
      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

      Hmm, that didn't really work.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
        Kõige kurvem on minu jaoks, et ise ei ole Old Traffordile veel jõudnudki ning kui see päev kunagi peaks tulema, on elamus sellevõrra kehvem, et meeskonda ei tüüri enam see legendist punanina.
        Kaks GW ju veel aega minna. Make it happen.

        Kommentaar


          bookmarkige see, et loota: pole pikka aega nii suurt kahjurõõmu manu üle olnud. tere tulemast keskpäratippu ManU.

          Kommentaar


            Tundub et Moyes pukki pole done deal veel LINK

            Kommentaar


              Tundub, et Rooney lool on ka jalgu. Olevat oma twitteri profiilist "Manchester Unitedi" osa ära kustutanud ja puha

              Sky Sources: Wayne Rooney has told Manchester United he wants to leave the club this summer - but United have said he's not for sale.

              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Daniel Taylor ‏@DTguardian 10h
                Stories about Wayne Rooney asking for a transfer are correct. Asked to see Ferguson two weeks ago, request was rejected #mufc

                sellised asjad liikusid eile õhtust saadik internetiavarustes. eks näis, huvitavad ajad on ees

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  palun ära demagoogitse. tead ka ise väga hästi, et hoopis rohkem kui ühest lausest.
                  Kahjuks ei tea. Näoraamatus rääkisin ju samuti sellest, et lootus ühe minu jaoks liiga pikaks veninud ajastu lõpust teeb rõõmu. Miks ta ei peaks tegema?
                  Mis aga puudutab minu piiritut kahjurõõmu ja Manu vihkamist, siis see on sinu väljamõeldis. Vihanud olen Inglismaal vaid ühte klubi ja teie oma see ei ole.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    RIP Fergie time ja muud kehtivad soodustused Premmis!

                    Aga saavutustelt on olnud kahtlemata vägev vana.

                    Kommentaar


                      SSN: Everton confirm David Moyes is leaving the club at the end of the season and that his desire is to join Manchester United.

                      Kõik lõhnab küll selle järgi, et Moyes on meie järgmine peatreener, ise oleks väga üllatunud, kui pandaks pukki keegi teine, samas niikaua kuni pole ametlikult kinnitatud on kõik võimalik.

                      e: Manchester United now confirm David Moyes as manager ...



                      e.vol 2, Unitedi poolt ametlikku kinnitust siiski veel pole.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        fyi, et kolmas tuli ühes teises teemas, kus ma julgesin öelda, et kanaarilinnud mängivad praegu koledat jalgpalli. tundus mulle piisav, et muster tekiks.

                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Mis aga puudutab minu Manu vihkamist, siis see on sinu väljamõeldis.
                        täpselt nagu see, et ma olen midagi sellist väitnud.

                        võiksime vist lõpmatuseni samas vaimus jätkata, aga minu poolt tundub sobiv hetk teema lukku panna.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                          SSN: Everton confirm David Moyes is leaving the club at the end of the season and that his desire is to join Manchester United.

                          täitsa moyesi nägu ka
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Keegi trollib Unitedi fesaris ka korralikult. 2 bännerit juba lisatud ja siis eemaldatud.
                            Pmts isegi deadline day Unitedi fännile ei ole nõnda põnev kui äktsion uue peatreeneri ümber.Jim White vist passib juba teist päeva Old Traffordi ees.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Olemas siis vist.

                              Kommentaar


                                Pole kaugeltki Manu fänn aga legendaarsele peatreenerile head pensionipõlve ja hüvasti. Suur mees, suured saavutused.
                                Loodame, et Moyesil vähemalt sama palju vastupidavust on.
                                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X