320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Päevakangelane mainis intervjuus ära, et kodanik oli transfer requesti letti löönud. Hea päeva valis muidugi.

    Mis seal ikka - kui ei taha, pole vaja. Tuleb teine, oskab vähem, aga tahab rohkem. Meil mehi küll!

    Üks selline tuli juba Dortmundist , rohkem ei soovi, aitäh.
    .

    Kommentaar


      No Kagawale tuleks üks hooaeg veel anda. Asi selles et ta ongi puhas AMF, saab ilusasti hakkama ka, lihtsalt Rooneyt eelistati temale, väga lihtne. Tegu on väärt mängijaga, andke üks hooaeg veel aega. Küll poisist asja saab.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
        Ferdinand siis kahekümnes mängija kes premmis Unitedi eest löönud. Ilus. Medalid kaelas, karikas peakohal. Kuid tiitli võidu juures jääb siiski väike mõrumaik suhu. Sir Alexi ja Scholesi lahkumine ning Rooney nö ´´tujutsemine´´! Tänast Scholesi mängu vaadates siis tundus küll, et mees võiks ühe hooaja vabalt veel mängida. Tema tacklingud, söödud on ikka siiamaani wow. Aga pole midagi teha, edu mõlemale tulevikus.
        20!!
        Ei näinud küll tänast mängu kuid olen Scholesi ikka väga palju mängimas näinud, seetõttu tõi see osa lausest küll suure muige suule

        Kommentaar


          hooaeg pmst nüüd läbi, sotid selged mis teemad tulevikus ootavad. suvelt ootan ma et moyes tooks fellaini ja/või bainesi (kaks meie valusaimat kohta tiimis) ja rooney müüakse maha. asemele pole mingit benzemat vaja, meil on 3 ründajat tiimis olemas, ja kui asi hapuks läheb (rvp ja vigastused ning nt d-wel ja chich ka vigastatud) on 4-6-0 ja kagawa false 9 mängima.

          suurostudes mõtet ei näe (max fellaini või baines, rohkem pole vaja) ja tegelikult see carricku dmf roll läheb järgm hooaeg üle jonesile, kellest mina usun et tuleb parim dmf liigas. tema agressiivsus, jõulisus ning kompromissitu võitleja hing teeb temast vägagi tugeva ja efektiivse inglise-gattusokese, ma usun et pettuma ei pea. ainult et tervis vastu peaks ja vigastusi palju ei tuleks.

          järgmisest hooajast ma ootan lihtsalt moyesi sisseelamist, pohhui need tiitlid, võib lihtsalt mingi fa cup või carlingu ka võita, peaasi et mees tunnetab hooaja lõpuks täielikult oma tiimi, ja siis järgmised aastad teha täpselt nii nagu õigeks peab - siis tulevad ka tiitlid, success jätkub jne.

          kui keegi järgm hooaja jooksul nt sittade tulemuste tõttu (ma ei usu et me top3 välja kukume, viimati olime sealt väljas 90/91) hakkab seletama, et moyes võiks ikka sacki saada ja keegi muu asemele, siis minge kustutage oma kasutaja ära, pange end luku taha kinni ja pekske end lihtsalt surnuks.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Jonesi näeksin ise pigem tulevikus keskkaitsjana.

            Kommentaar


              real madridi vastu oli ta küll jumal, miks mitte dmf/cb? okei, rio ja vidici asemel jones/evans/smalling, mkay. eks vaja 2 hooaja pärast mingi teravam vend sinna osta ka, aga sinna aega on.

              muide, kas evra mitte pärast seda hooaega frantsusmaale pidanud minema? mingid pakkumised jne olevat olnud. keegi oskab öelda?
              slimm.ee

              Kommentaar


                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Roy Keane
                  No celebrity bullshit, no self-promotion – an amazingly gifted player who remained an unaffected human being.
                  Mäletan aegu kui 8-9 aastase poisikesena sai kõvasti hoovivutti mängitud ja siis oli kombeks ikka mingit mängijat ka kehastada, muidu polnud nagu pointigi. Ja kes siis poleks tahtnud Paul Scholes olla, jättis isegi Beckhami alles teiseks valikuks.



                  Perfektsuse etalon, elav legend. Nii on ja nii jääb. Oleks tore kui Scholes'i karjäär saaks treenerina jätku õige pea!

                  Kommentaar


                    Manchester United boss Alex Ferguson tells BBC Sport about Wayne Rooney's transfer request: "We have refused it. I think he should go away and think about it again. He wasn't happy about being brought off in games this season. Wayne Rooney in top form wouldn't be taken off."
                    word.

                    kuskil toodi päris tabavalt välja, et kõige värvilisem kriit see mees ikka pole. kõigepealt on tema arust klubi nõrk ja tulevikuperspektiivita. ok tuuakse siis premmi parim ründaja, mille tõttu härra ise langeb number kaheks. sellest tulenevalt võetakse ta mõnikord ka välja. jälle pahasti.

                    aga mida peaks siis tegema näiteks Chicha, kes on sel hooajal löönud ühe värava rohkem, alustades seejuures näiteks liigamängudes põhikoosseisus massiivsed kaheksa korda? korraldama OT keskringis näljastreigi?

                    küllap muidugi ei eksi, kui pakkuda, et kogu selle kräu tagant paistavad agendi karvased kõrvad. nagu ka kolm aastat tagasi. selles mõttes lajatas SAF respektaablilt veel viimast korda oma sõna letti - me müüme ta maha siis, kui meie tahame.

                    aga olgu muidugi põhjus mis tahes, näeb wayne igatahes praegu avalikkuse ees välja nagu mingi tagurpidisimson. mida rohkem juukseid peas, seda vähem mõistust alles.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Ott Järvela
                      Rio Ferdinand polnud 5 a väravat löönud. Nüüd lõi. Alex Fergusoni viimases mängus Old Traffordil, 87. minutil, seisul 1:1. Pole paha hetk.
                      tõesti, hea hetk!

                      oleks kahju, kui Rooney peaks lahkuma, kuna ta on olnud üks sümpaatseimaid mängijaid minu silmis. samas, kui ei taha, siis mine aga, sinu asemele tuleb keegi, kes tahab. minu arvates saab jaapanlane Roo asendamisega hakkama küll.

                      SAF & Scholes - RESPECT!

                      E: Fergie on why Manchester United appointed David Moyes: “He’s Scottish!”

                      Kommentaar


                        pidu kah. ja fakit, anderson peab jääma.

















                        --

                        ja üks oluline mees tõmbab väidetavalt veel joone alla. seitseteist aastat hindamatut tööd. well played, Albert Morgan.



                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar





                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              ja üks oluline mees tõmbab väidetavalt veel joone alla. seitseteist aastat hindamatut tööd. well played, Albert Morgan.
                              Tõsiselt kahju tema lahkumisest. Harjusin tema näoga pingil ära pea sama palju kui Fergiega

                              Ning teine umbes sama kaua Unitedis olnud mees Martin Ferguson (jah, on Alexi noorem vend) lahkus samuti mõned päevad tagasi skaudiseffi kohalt.

                              Kommentaar





                                paraadi võid siit vaadata
                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X