320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ta on pigem ji-sungi taoline winger, selline kes teeb meeletult tööd ja jookseb
    slimm.ee

    Kommentaar


      Nii palju kui ta mängida sai oli ta ikkagi väga asjalik, tegi meeletult tööd ja nägi vaeva.Puhtalt statistika pealt tema kasutegurit vaadata ei saagi.Väravatelöömise kohapealt oli tal ka ebaõnne, aga lõpetamisega peab ta siiski vaeva nägema, sest võimalusi tal tekkis.

      Kommentaar


        las siis fanboy võtab ka sõna, küll teised jõuavad pärast tampida.

        numbriliselt täiesti kohutav hooaeg, mida ei saa kindlasti välja vabandada ka ainult sellega, et ta suurema osa mänge pidi äärel mängima. mis tahes positsioon tal oli, selle mänguaja ja võimaluste juures oleks pidanud tulema umbes samamoodi tosin väravat nagu üks hooaeg varem.

        samas olen ma jätkuvalt veendumusel, et temas on materjali saamaks tipptasemel mängijaks. korralik tehnika, jõud, kiirus. üle kõige töövõime. seejuures väljaspool kasti suudab ta võtta vastu täitsa õigeid otsuseid. kastis paraku on tõenäosus umbes üks kümnest. ja mitte niivõrd see, et asi, mida ta teeks, on halb, vaid ta lihtsalt otsustab valesti. lööb, kui oleks vaja sööta, söödab, kui tarvis lüüa. vahel ei tee üldse kumbagi.

        ma ei näe muud seletust kui et asjad on puhtalt peas kinni. põhimõtteliselt kehv mees ei tee näiteks kahte sellist mängu nagu ta Reali vastu tegi. ja mille poolest ta on tõesti väga sümpaatne, on see, et kui ka ei tule asjad välja, siis ta ikkagi töötab, meeletult.

        lõpetuseks märgin ära, et kutt on 22. andkem rahulikult aega.

        ja pärispäris lõpetuseks see. vanem inimene teab ikka paremini.

        Algselt postitas Sir Alex Ferguson
        "Last year he had 12 goals, this year he's only got two, so that's a big drop," Ferguson said. "But that drop doesn't concern us because he still applies himself really well and still looks to score, still looks to get a chance and with that kind of courage he will eventually become a regular goalscorer.

        "Maybe he doesn't appreciate us moving him around in various positions and we've maybe overused that because he is young.

        "But his value to the club is there because I know he can do a job for me in any of those positions. It's a fantastic asset.

        "But I think he will find his role through the middle once he gets that maturity and gets into a more consistent way of scoring."
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Väga hästi kokku võetud, Vincent. Mehe füüsilised eeldused (pikkus ja kiirus korraga) on väga head, vanus on paljulubav. Tiitel tuli ka ilma tema väravateta... edasi ehk saab ainult paremaks minna.

          Kommentaar


            Uue vormi esimene ametlik "avamine" on siis kohal.

            Tegu siiski teaseriga, aga homne on päev, mil näidatakse täies hiilguses 2013/2014 vorme.
            Algselt postitas Plechazunga
            Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

            Hmm, that didn't really work.

            Kommentaar


              Täna esitleti uut vormi.







              Muidu on kena, mulle selline clean look meeldib. Millegipärast häirib aga see must krae, mitte krae enda pärast, vaid see must toon näeb seal kuidagi võõras välja. Ehk on harjumise asi.

              E: natuke jõuti ette, aga mul on paremad pildid :P
              Last edited by rauulo; 05.06.13, 13:39.
              Newton Heath 1878

              Kommentaar


                Jah muidu päris tip-top vorm, aga krae värv on ka kuidagi võõrastav. Meenutavad natukene preestreid .

                Kommentaar


                  Miks Evra pildil nii keskses plaanis on? Ta Prantsusmaale kolimas ei ole?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Katk Vaata postitust
                    Ta Prantsusmaale kolimas ei ole?
                    Et kuna kollaste lehtede andmetel Monaco tahab, siis kohe jooksebki või?
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Minu arvates oli Evral see hooaeg üks parimaid viimasel ajal ning ta on kapten... Ei näe ühtegi põhjust, miks keegi või tema ise tahaks tema lahkumist. Kui üleeelmine hooaeg tundus, et parim enne on möödas, siis nüüd on mees näidanud, et siiski mitte (isegi natuke imestama paneb see number 32 mängupilti vaadates). Aga jah, eks need kuulukad tekkisid Moyesi tulekuga, mis tekitas Bainesi kuulukad, mis tekitas vast Evra-Monaco kuulujutu, sest see on ometi nii "loogiline". Ise ootaks mehelt vähemalt ühte hooaega veel meie särgis musta kraega!
                      //tean jah et vice-captain, aga viimased hooajad on Vidic kahjuks üsna kõrvaline tegelane olnud.

                      Kommentaar


                        Kapten on siiski Vidic, Evra täidab rolli kui Vida ei mängi. Aga muus osas ei näe ka mina põhjust, miks ta lahkuma peaks.Ja Bainesi pole ka vaja, Evra,Büttner,Fabio saavad hooaja lõikes hakkama küll , pigem oleks vaja kedagi otseselt Rafaelile backupiks, on ka mingid kõlakad noorest Guillermo Valera'st.Juttude järgi peaaegu tehtud, elame näeme.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar




                          away shirt?

                          Kommentaar


                            Vaesele Dannyle lasti liiga palju pipragaasi. Nutab kohe teine
                            Aga särk kõvasti kenam kui Liverpoolil

                            Kommentaar


                              Pilt nii töödeldud, et tahaks normaalselt ka näha seda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                                Pilt nii töödeldud, et tahaks normaalselt ka näha seda.
                                "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                                Kommentaar

                                Working...
                                X