320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Herr Vaata postitust
    mainiks nii muuseas ära, et manU'l on nüüd ametlik twitter ka.

    https://twitter.com/ManUtd
    #MoyesOut
    Corner taken quickly...

    Kommentaar


      Waterford United peaks olema Iirimaa jalgpalliklubi. Teise klubi kohta ei oska midagi öelda.

      Kommentaar


        Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
        Aga mul on lihtsalt selline tunne, või noh, tahaks väikese ennustuse teha, et järgmisel hooajal nendest neljast mehest keegi üle 20 ei löö
        Olen nõus sõlmima kihlveo, et vähemalt üks vend lööb kõikides sarjade peale kokku 20+ väravat. Nende nelja all mõtled ikka Rooney, RVP, Chicharito, Welbecki ?
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Kohaliku õppealajuhataja eestvedamisel ning näiteks Afganistaani rahvusnaiskonna kapteni abiga oleme pärast 2005.aastat taas oma naiskonna saamas


          Muideks on keegi tähelepannud, kas mõnda puhast wingerit on ka meiega turul seostatud? Teoorias peaks olema üks õhukesemaid kohti.

          Kommentaar


            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
            Olen nõus sõlmima kihlveo, et vähemalt üks vend lööb kõikides sarjade peale kokku 20+ väravat. Nende nelja all mõtled ikka Rooney, RVP, Chicharito, Welbecki ?
            Ma millegi pärast arvasin, et siin niisama jutustada ei lasta, et kästakse ikka oma sõnast kinni pidada aga miks ka mitte.
            Neid nelja mõtlen jah. Welbeck lõi eelmisel hooajal 2, seega 20 temalt ei karda. RvP saab lõpuks vigastada raudselt et Chicaritot võiks kõige rohkem karta, aga noh, põnevuse mõttes jään ma endale kindlaks.
            Uued tulijad arvesse ei lähe ja kui keegi neist ära peaks minema, olen mina võidule lähemal

            Kommentaar


              Rooney tagasi koju elu üle järgi mõtlema ja ravile- hamstring. Noorte aktsiad mänguminutite näol tõusid.
              SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

              Kommentaar


                Ma regasin siia, et lihtsalt see kirja panna: Rooney liitumine selle touriga tundub näitemänguna, et siis "vigastusega" tulla tagasi koju ja siis müüakse ta juba maha, väike PR trikk.

                Isiklikult loodan, et nii ei ole
                Sir Alex Ferguson on Liverpool "My greatest challenge is not what's happening at the moment, my greatest challenge was knocking Liverpool right off their fucking perch. And you can print that."

                Kommentaar


                  Thiago 90% tõenäosusega Bayerni mees. Kahju, et selline kala käest lipsas..

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mister Vaata postitust
                    Thiago 90% tõenäosusega Bayerni mees. Kahju, et selline kala käest lipsas..
                    Oota, et mees tahab rohkem mänguaega ning otsustab siis minna võistkonda, mis on heal tasemel keskpoolikuid täis?
                    Newton Heath 1878

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mister Vaata postitust
                      Thiago 90% tõenäosusega Bayerni mees. Kahju, et selline kala käest lipsas..
                      palun uudise linki
                      kust pärineb see tõenäosus 90%?

                      Kommentaar


                        nonii , täitsa esimene mäng uue treeneriga, küll sõpruskohtumine,aga ikkagi.
                        XI: Amos, Fabio, Ferdinand, Evans, Buttner,Carrick,Cleverley,Anderson,Januzaj,Welbeck ,Giggs
                        SUBS: Lindegaard, Rafael, Evra, Jones, Zaha, Keane, Lingard

                        MUTV näitas intekat Zaha, jumal issand , ta on veel tagasihoidlikum ja aram kui Nani.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Moyes oma debüüti just imeliselt ei teinud.
                          Mängu veidi nägin, vaadata midagi ei olnud.
                          Aga tegu ka pelgalt sõpakaga.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Corner taken quickly...

                            Kommentaar




                              Kes mängu nägid, võiksid kommenteerida Januzaj mängu. Kuuldavasti pidi "mõned head liigutused" tegema.

                              E: Hetkel Eurosport 1 pealt U20 MM finaal. Just selleks mänguks (Pogba vastu!!) jäeti Varela pingile

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Meintz Vaata postitust

                                Kes mängu nägid, võiksid kommenteerida Januzaj mängu. Kuuldavasti pidi "mõned head liigutused" tegema.
                                Esimesel poolajal oli noorhärra kindlasti Unitedi parim mees. Väga osavad jalad, kuigi söödu täpsus jättis viimase palli puhul soovida. Väga huvitavas rollis mängis ka. Vabakunstnikuna triivis ühest äärest teise. Teisel poolajal oli juba vist väsimus sees, igatahes pall enam nii väga temani ei jõunud. Eriti veel, kui vahetusest sekkusid Lingaard ja Zaha.

                                Usun, et liigakarikas peaks ta tuleval hooajal kindlasti väljakule saama, kui just laenule ei kupatata. Vaadates seda esimest poolaega, siis peaks ka Premieris hakkama saama. Eks palju sõltub sellest, kui julge mees Moyes on noorte suhtes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X