320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rio sugune rahulik ja kindel liider just kaitseliinist puudu, aga ma ei tea mis saama hakkab. Evra nüüd kaartidega väljas, ehk saab Richardson mänguvormi,sest Rio ega Vida järgmine nädal veel ju terved pole:S

    Kommentaar


      Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
      Rio ega Vida järgmine nädal veel ju terved pole:S
      Lootust siiski on. Vidic on juba mingi nädal vähemalt trennis olnud ja Ferdinandi vigastus pole ka midagi katastroofiliselt ületamatut. Hea õnne korral võib kumbagi neist igatahes platsil näha.

      Kommentaar


        K6ik on hea hetkel, esimene poolaeg oli suht hull, aga teine oli juba kena . See tulemus on juba hea lähtekoht, kuigi itaalias tuleb hull andmine!
        AILTON

        Kommentaar


          Kohtunik oli nagu lavastaja ja itaallased näitlejad

          Kommentaar


            2 kolli on siiski palju. hea, et lõpus võit tuli...

            down and out ... they are never out
            '99
            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

            My spell checking is second to nine!

            Kommentaar


              Hull oli vaadata, kuidas Rio, Vidic, Neville, Park ja Saha istusid kõrvuti nagu haned reas.

              Ja siis sai veel Evra ka kollase..

              Jube

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Evra võttis Kaka teise kolli ajal Heinze nii sihikindlalt maha, et ilmselt peaks uurima tema telefoni- ja pangakonto väljavõtteid.
                See on kui omanikud on NFL klubi omanikud, üks paremaid blokke üldse.

                P.S. Huvitav kas ma olin ainuke kes nägi väga professionaalseid võrkpalli elemente rüüni esimeses väravas.
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                  P.S. Huvitav kas ma olin ainuke kes nägi väga professionaalseid võrkpalli elemente rüüni esimeses väravas.
                  Jah. Aga meil on ilusad punased prillid ka.

                  Läbi isase roomaja suguelundi see võit tuli, aga peaasi, et tuli - nüüd piisab Milanos ka viigist. Igatahes on kõik võmalik, kui näidatakse sellist mängu nagu teisel poolajal. Ning kui Fitti viitas Evra kontoväljavõtetele jne, siis ma tänaks omalt poolt Ancelottit Gattuso ja Maldini vahetuste eest. Palun tee veel.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    ei mõista, miks ancelotti sellised vahetused tegi. teine poolaeg oli nagu ainult lõpuvile ootamine.

                    nooruk evra oli küll vähe täkku täis. carrick tegi päris hea mängu. giggs tundus väga tavapärane või jäi vaid mulle selline mulje? milani poole pealt paistsid silma kaka ja seedorf.
                    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaala Vaata postitust
                      ei mõista, miks ancelotti sellised vahetused tegi.
                      Kas mõned tõesti arvavad, et tegu oli taktikaliste vahetustega?

                      SITUATION WITH GATTUSO AND MALDINI
                      4/24/2007
                      acmilan.com

                      Rino Gattuso suffered a knock to the sole of his foot and left the field due to the pain. However, things are looking optimistic in regards to his condition and for his recovery for Milan-Manchester. He should be there for the return leg at the San Siro. Paolo Maldini’s situation will be evaluated.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Pole see Milan midagi nii hirmuäratav. Kui vähegi nende vanurite suunas veidi kiiremaid liigutusi teha on tegelastel junn jahe ning paanika. Kahju et kaitseliin saamatu oli, muidu oleks finaalikoht juba käes. Aga suurepärane shanss Ateenasse jõuda on sellegi poolest.

                        Kommentaar


                          Naljakas oli vaadata, kuidas makaroniõgijad 60. minutist peale õhku hakkasid sisse ahmima ja platsil lihtsalt ringi loivama. Inglise liiga mängutempo on neile ikka liiast.

                          Kommentaar


                            Huvitav mäng oli - põnev ja koomiline.
                            Manu oli hädas keskväljal seni, kuni Gattuso seal toimetas.
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Meelelahutust rohkem kui rubla eest. Kui võõrsil Kaka kraanid suudetakse koomale tõmmata, on edasipääs täitsa võimalik. Kuidagi liigselt palju lootis Milan ründes tema peale, Gilardino oli täielik null.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                Jah...kui nüüd üdini aus olla, siis alates sellest hetkest, kui Gattuso platsi kõrvale veeti (hiljem istus varumeeste pingile nagu näha ja omal jalal), siis ManU leidis oma sõiduvee. Teine poolaeg oli juba täielikult ManU oma - kahju oleks olnud, kui selliste rünnakulaviinide peale poleks väravaid tulnud. Ja Rooney - Ronaldo: superpaar ikka...tagant veel Giggs ja Scholes ka toetamas. Väga tugev.

                                Mis edasi?
                                Loodame, et vigastatud mehed kiiremini paranevad (palume kõrgemaid vägesid selleks) ja teeme Milaanos asjad selgeks. Finaalis peab ManU olema - nad on see hooaeg seda kohta täielikult väärt. Aastaid pole neid enam sellist mängu mängimas näinud.


                                Edasi Punased Poisid - valu Milaano meestele...
                                http://muhel.planet.ee/fm

                                EESTI FM (Football Manager) KLANN

                                Kommentaar

                                Working...
                                X