320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täielik müstika, kui saamatud oldi City mängu kinni keeramises - Ilmselgelt koosseisust lähtudes meenusid Ji Sung Parki aegsed 4-5-1 formatsiooniga mängud "suurte" vastu. Aga oli aru saada peale esimest 15 minutit, et täna me ei suuda City mängu kinni keerata ehk teeks siis vahetused ja tooks sisse mehed, kes ehk suudaks ise ka vurri teha? Aga ei, Cleverly Youngi asemel? OK mida iganes.

    Kommentaar


      Koosseis oli tõesti imelik...
      city 0:2/0:3/0:4 väravad lükkaks mina suht pikalt Fellaini kaela... vaadake kordusi. Kõigi kolme puhul oli tal võimalus rünnak maha võtta/ise lihtsam pass mängida aga jooksis kokku või tegi vale liigutuse!
      EI OLE SEE HÄRRA Esineliku meeskondade materiaal...
      Koos Young´iga peaksid reservide eest mängima!

      City oli lihtsalt parem täna kahjuks

      Kommentaar


        Liverpooli, Chelsea ja City vastu kokku tulemuseks siis 1p. Moyes siis jätkab hetkel omale tüüpilist statistikat "suurte" vastu. Asjaolu, millega rivaalide fännid naljaga mõnitasid, on siiamaani reaalsus olnud.
        Paneks ka siia paar sekundit õnnestumist 90min mängu jooksul:

        Kommentaar


          Algselt postitas carlos1 Vaata postitust
          Selline küsimus, on keegi üllatunud sellise tulemuse üle? Praeguse koosseisuga võib võidelda premieri 5-10 koha pärast.
          Keegi polegi veel selle kohta midagi öelnud? Saan aru küll, et pikaajaline, tõeliselt vaikiv, foorumikasutaja carlos1 ei pidanud varasematel aastatel vajalikuks iga võidu-kaotuse üle foorumisse kirema tulla, ja praegune olukord ajas tõeliselt kopsu üle maksa, aga

          Supplies!

          Kommentaar


            No mäng oli doomed juba sellest hetkest, kui selgus, et RvP on vigane. Ja nõustun sellega, et Fellaini oli täna absoluutne null-faktor. Aga ta kehastas ka kogu meeskonna üldist suhtumist, mis ei olnud ilmselgelt derby-mänguks kohane. Ma ei tea, kas kedagi peale Carricku siin üldse millegi positiivse poolest meenutada saab... Valencia on laisk ja Young on humorist. Keskel ei ole kedagi, kes mängu ehitaks, ja äärtel ei ole kedagi, kes suudaks palliga midagi teha! Äärekaitsjad lekkisid ega hoidnud positsiooni, keskkaitsjad lasid end lükata, kuhu juhtus, De Gea fläppis peaagu kõikidel korneritel pallsit mööda. Te siin ohite, et Kagawa ei saa peale, aga ma tuletan meelde, et manku eelmise kahe hooaja parim kaitsja Evans ei ole veel minutitki saanud. Rooney ei teinud vist peale selle karistuslöögi mitte midagi, welbeck oli klassikaline welbeck.

            Sõnaga, räme kott, millest midagi ilusat ei ole meenutada.

            Moyese hirmsaimad unenäod said tõeks, karmi alguse tulemuseks on 1 punkt pooli, chelsea, city vastu ja ikkagi kaotused just nende vastu, kellele kaotada "ei tohiks". Kui ta peaks järgneva liigakarika mängu, mis täiesti ootamatult on võtnud olulised mõõtmed, ka kaotama, sis ma ütleks, et esimene sitt lendab ventikasse küll ja mingid moyes out klepsud võivad mõnede äkilisemate fännide tagapampritele ilmuda.

            Mina muidugi Valitud Ühesse usun, aga sooviks meelde tuletada, et meeskond on suurem kui need 12 meest, kellega sa senised mängud oled läbi üritanud ajada.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              28. aug 2011 kirjutas foorumlane fitti nõnda (tsiteerin): "Jah. 8-2, mu vanad ja noored mankusõbrad. Kirjutage see skoor oma naabri uksele, kraapige homme hommikul trolli-istmesse, twiitige ja sheerige. Keegi ei tohi jääda teadmata, missugusele grandioossele tagantvõtule kunagine suurklubi täna viidi."

              Samad proportsioonid tänagi, ainult jagada 2-ga. Üleskutse ja üle-eestiline mobilisatsioon jäägu aga samasisuliseks!

              PS. Mitte midagi vaenulikku vms., lihtsalt tuli selline tore ütelus meelde. Aastad pole vennad.

              Kommentaar


                Jah, te mõelge, alles kaks aastat tagasi kottisime hooaja alguses Arsenali pihkureid, nagu poleks homset. Olid ikka ajad! See, et aeg-ajalt toda kaunist postitust meenutatakse, kinnitab ainult toonast sõnumit kindlamini ka tulevaste põlvede teadvusesse! Gloori-gloori!
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Jah, tõesti, vahepeal ei külastanud seda foorumit. My bad, my bad... Peaksin vist nüüd siia ka mingi pildi vastuseks panema ja kui natukene otsiks siis võibolla oma aeglase mõtlemisega ma midagi interneti avarustest leiaks aga kindlasti muidugi mitte nii vaimukat
                  Paistab ega siin nende aastatega midagi palju muutunud ei ole. Selle asemel, et siin asjast diskuteerida siis enamus auru kulub kellegile ära panemiseks või millegi tõestamiseks. Eks iga eestlase parim toit ole ikka teine eestlane...

                  Kommentaar


                    1971 vol 2?

                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    De Gea
                    Sellega seoses üks tore pilt


                    E: Sama keiss mis Eesti - Ungari mängul. Potensiaali on, aga peatreener kaotas.
                    Ehk on seesama kumm Fellaini kohta kõige õigem sõna. Kaotas duelle ning ei mänginud hingega. Vaja oleks Morgani sugust maskotti
                    Samuti ei saa sellest aru, et kui Valencia ja eriti Young ongi nii nürid, et peale paari sammu vedamist riputavad pehme palli karistusalasse (nii 784x mängu jooksul), siis miks ei panda mängu Chicharitot, vaid ikka Welbeck, kellest sellistes olukordades pole mingit kasu.

                    Kommentaar


                      Diskuteerida? See postitus sisaldas pigem hüsteeriat. 5.-10. koht, päriselt? Kümnes? Sama meeskonnaga (vabandust, natuke tugevama) kes eelmisel aastal liiga lõdvalt kinni pani? Jah, loomulikult jääb Fergusoni faktor, aga kas kohe nii, et üheksa kohta allapoole kukkuda?
                      Supplies!

                      Kommentaar




                        Vahetage väikesel poisil tema sees mähkmed ka ära.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Ootasin, et poolajal oleks juba vahetusi tehtud, aga nagu näha, ei tehtud.
                          Youngi asemele Nani ja Welbeck samamoodi välja võtta, aga ei. Siit nüüd ainult edasi paremuse poole minna.

                          Kommentaar


                            Kas nüüd hüsteeria pigem võibolla tõesti väike liialdus. Aga vaadates kuidas teised meeskonnad on võrreldes eelmise hooajaga arenenud siis manu puhul ma seda arengut kohe kahjuks ei näe. Arsenal, city, spurs ja võibolla ka chelsi on arengu teinud. Eelmine hooaeg võideti tänu sellele, et otsesed konkurendid olid sitad.
                            Asi ei ole üksikutes kaotustes mis praegu on tulnud. Ka 98/99 hooaeg tuli kaotusi ja suuri kaotusi otsestele konkurentidel sitaks. Pole praegu näha selles meeskonnas praegusel hetkel potensiaali ja võibolla ka tahtmist võita.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas carlos1 Vaata postitust
                              Kas nüüd hüsteeria pigem võibolla tõesti väike liialdus. Aga vaadates kuidas teised meeskonnad on võrreldes eelmise hooajaga arenenud siis manu puhul ma seda arengut kohe kahjuks ei näe. Arsenal, city, spurs ja võibolla ka chelsi on arengu teinud. Eelmine hooaeg võideti tänu sellele, et otsesed konkurendid olid sitad.
                              Asi ei ole üksikutes kaotustes mis praegu on tulnud. Ka 98/99 hooaeg tuli kaotusi ja suuri kaotusi otsestele konkurentidel sitaks. Pole praegu näha selles meeskonnas praegusel hetkel potensiaali ja võibolla ka tahtmist võita.

                              Liverpool?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Nemad jõuavad veel ära kukkuda.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X