320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas carlos1 Vaata postitust
    Kas nüüd hüsteeria pigem võibolla tõesti väike liialdus. Aga vaadates kuidas teised meeskonnad on võrreldes eelmise hooajaga arenenud siis manu puhul ma seda arengut kohe kahjuks ei näe. Arsenal, city, spurs ja võibolla ka chelsi on arengu teinud. Eelmine hooaeg võideti tänu sellele, et otsesed konkurendid olid sitad.
    Asi ei ole üksikutes kaotustes mis praegu on tulnud. Ka 98/99 hooaeg tuli kaotusi ja suuri kaotusi otsestele konkurentidel sitaks. Pole praegu näha selles meeskonnas praegusel hetkel potensiaali ja võibolla ka tahtmist võita.
    Mhm, teised täiendasid ja United ostis ainult ühe mehe esindusmeeskonda juurde, st automaatselt, et teised läksid kõik pika puuga mööda ja isegi Everton pühib ManUga põrandat, eksole. Mitte, et eelmisel hooajal oleks kõik ManUle selgelt alt üles vaadanud.

    Kohe kui treener lahkub, kaotavad mehed ka kohe oskusi, eksole ?

    Ma saan aru, et treenerivahetus natukene tõmbab hoogu alla, aga kümme kohta tabelis ? Rly?

    Kommentaar


      sama keiss, mis eelmisel aastal shityga mängides: juba koosseis (olgugi, et rvp vigastusetõttu) oli munadeta.
      dwel võiks woyga wembley kohvukus teed võtta ja ja koondisemänge oodata, sest manku särki kandes jooksevad turbiinil kohe labad korpusesse ja young...oh issand.
      rio oli juba leverkuseni vastu sitt, aga teda risti ei löö - treeneri koht mõista, et 34aastast venda ei saa niimoodi kräunutada. (mis keiss evansi ja philiga on? et kaua ja nii)
      on piinlik ja jääb aint loota, et rivaalide poolt pealesunnitud fellaatio motiveerib rohkem kui paar napakat kaotust kuskil sügismudases karuperses.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Liverpool?
        Seda roppust ei taha keegi välja öelda !

        Kommentaar


          kaks ok mängu ja võitu (Swansea, Leverkusen). kaks poolkõva mängu ja võitu (Wigan, Palace). üks poolkõva mäng ja viik (Chelsea). üks poolkõva mäng ja kaotus (Liverpool). üks munadeta lollimäng ja kaotus (City).

          ma ei tea, mulle tundub suht tavaline manku hooaja algus ausalt öeldes? miinus viis Arsenali, Tottenhamiga. miinus kolm City, Chelsea, Liverpooliga. kolmkümmend kolm vooru minna. kamoon. ansipi kriis.

          jah, parandamisväärset on palju. loodetavasti söör jättis fööni kuskile kappi hoiule, sest sedapuhku olid eeskätt ikka mehed ise hädised, mitte niivõrd valitud koosseisu või taktika probleem. "slow motion zombie passing", kui laenata korraks ühest teisest foorumist. paar poissi peavad oma isiklikud asjad ka muidugi suht kiirelt kokku korjama, sest praegu on väga laiali.

          aga liigaliidritega (höh) kohtumiseni jääb nüüd viis premmi mängu. WBA-Soton-Stoke kodus, Fulham-Sunderland võõrsil. seal lippu normaalselt hoida (tehtav) ja kõik ok. kolmapäeval seejuures palun julgelt nolgid sisse ja las mürgeldavad, suva mis tulemus. neljandas ringis jõuab mingile portsmouthile alati kaotada.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            kaks ok mängu ja võitu (Swansea, Leverkusen). kaks poolkõva mängu ja võitu (Wigan, Palace). üks poolkõva mäng ja viik (Chelsea). üks poolkõva mäng ja kaotus (Liverpool). üks munadeta lollimäng ja kaotus (City).

            ma ei tea, mulle tundub suht tavaline manku hooaja algus ausalt öeldes? miinus viis Arsenali, Tottenhamiga. miinus kolm City, Chelsea, Liverpooliga. kolmkümmend kolm vooru minna. kamoon. ansipi kriis.

            jah, parandamisväärset on palju. loodetavasti söör jättis fööni kuskile kappi hoiule, sest sedapuhku olid eeskätt ikka mehed ise hädised, mitte niivõrd valitud koosseisu või taktika probleem. "slow motion zombie passing", kui laenata korraks ühest teisest foorumist. paar poissi peavad oma isiklikud asjad ka muidugi suht kiirelt kokku korjama, sest praegu on väga laiali.

            aga liigaliidritega (höh) kohtumiseni jääb nüüd viis premmi mängu. WBA-Soton-Stoke kodus, Fulham-Sunderland võõrsil. seal lippu normaalselt hoida (tehtav) ja kõik ok. kolmapäeval seejuures palun julgelt nolgid sisse ja las mürgeldavad, suva mis tulemus. neljandas ringis jõuab mingile portsmouthile alati kaotada.
            Ma kardan, et Moyesil ei ole mune, et nolke platsile saata, eriti peale sellist kaotust, mille järel meedia niigi turjas on.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              kaks ok mängu ja võitu (Swansea, Leverkusen). kaks poolkõva mängu ja võitu (Wigan, Palace). üks poolkõva mäng ja viik (Chelsea). üks poolkõva mäng ja kaotus (Liverpool). üks munadeta lollimäng ja kaotus (City).

              ma ei tea, mulle tundub suht tavaline manku hooaja algus ausalt öeldes? miinus viis Arsenali, Tottenhamiga. miinus kolm City, Chelsea, Liverpooliga. kolmkümmend kolm vooru minna. kamoon. ansipi kriis.

              jah, parandamisväärset on palju. loodetavasti söör jättis fööni kuskile kappi hoiule, sest sedapuhku olid eeskätt ikka mehed ise hädised, mitte niivõrd valitud koosseisu või taktika probleem. "slow motion zombie passing", kui laenata korraks ühest teisest foorumist. paar poissi peavad oma isiklikud asjad ka muidugi suht kiirelt kokku korjama, sest praegu on väga laiali.

              aga liigaliidritega (höh) kohtumiseni jääb nüüd viis premmi mängu. WBA-Soton-Stoke kodus, Fulham-Sunderland võõrsil. seal lippu normaalselt hoida (tehtav) ja kõik ok. kolmapäeval seejuures palun julgelt nolgid sisse ja las mürgeldavad, suva mis tulemus. neljandas ringis jõuab mingile portsmouthile alati kaotada.
              Kiire statistika siia, Young on 2 võõrsilmänguga - Liverpool ja City - teinud 43 söötu, millest kohale läinud 32. Crosse on pannud alasse 11 millest kohale jõudnud 1.
              Januzaj on oma kahe mänguga teinud 21 söötu, millest kohale jõudnud 19, crosse on pannud 3, millest kohale jõudnud 0.

              Aga asi pole pelgalt statistikas. Sry, aga on näha, et vend ei tee praegu. Võtab ette ja ainult palli kaotus palli kaotuse järgi. Ja mina olen üks suurimaid Ashi fänne. Kui räägime suuremast pildist, siis Moyes toodi Unitedisse, kuna üks suurimaid faktoreid oli see, et ta toob julgelt noori välja. Talle on antud ikka ülihea võimalus - Zaha, Januzaj, Lingard. Aga ta ei kasuta seda. Lingardi laen oli hea lüke, saab julgust juurde seal jõulises esiliigas, aga Zaha ja Januzaj suudaksid vabalt seal äärtel teha. Lihtsalt, muud ei palugi kui natukene julgust.

              Arvan, et Moyes on siiski õige mees puldis. Natukene mune talle vaja, ta peab olema Boss, ei saa lihtsalt alla anda kui 50 minti mängitud ja 4:0 sees. See pole see United, keda ma tean. Teised klubid haistsid verd juba sel hetkel kui sir Alex kapist välja tuli. Ja hetkel on kindlasti Rodgers, Mourinho, AVB, Wenger ja Pellegrini asjade käiguga väga rahul
              Pay attention to the manager!

              Kommentaar


                Kneejerke leidub ka jalgpalliportaalide toimetajate hulgas. Niiet salvestage ära, see ManU fännid, äkki hooaja lõpus saab natukene naerda ja soovitada tal sisse soolata selle jutu.

                Nagu reaalselt. Pärast viite vooru on kõik selge. ManUl pole lootust, Arsenalil ja Sprusil pole võitmise kogemust. Siit edasi arendades võitis Chelsea PLi ka viimati ju 09-10, paljud mängijad vahetunud, neil ka kogemust pole. Tõmbame siis joone alla hooajale ja pärjame City tiitliga ! Halleluuja...mõistustulekoju.

                Kommentaar


                  Kui Liverpooli mäng aidanud, siis eilne külm dušš ehk tõi nii mõnegi maa peale ja ehk kolmapäev on arengut näha.

                  Kommentaar


                    O`Neil 5 aastat tagasi
                    Martin O'Neill, the Aston Villa manager, last week described his midfielder Ashley Young as one of the top five wingers in Europe. He has gone one step further, however, estimating that Young is comparable with Argentine midfielder Lionel Messi,

                    Kommentaar


                      nojah, on põhjus, mis mon töötu on.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                        nojah, on põhjus, mis mon töötu on.
                        MON on ikkagi äss minu silmis. Tegi Villaga suurepärast tööd ja peale tema minekut on klubi vajunud alla. Young oli Villas mängides täielik pain in the ass Premier League kaitsjatele. Unitedesse minekul on ta kergelt flopi mulje jätnud.

                        Kommentaar


                          Algus oli nii koondises kui Unitedis tal väga kaunis. Keerutas kastinurgast palle ristnurka nagu nalja. Aga enamuse Unitedis oldud ajast on mees vist karkudel veetnud.

                          Kommentaar


                            Juventus have stepped up their interest in Manchester United prospect Adnan Januzaj and made it clear they want to open talks about signing him in the New Year.



                            Palju õnne! Mis neid sinna Juvesse kisub ja miks me ei suuda enda suurimaid talente kinni hoida?
                            Pay attention to the manager!

                            Kommentaar


                              juve trollib lihtsalt. pogba näol hea näide ka, et "vaata, meil saab küll mängida ja sa saad ka".
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                                http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...-Juventus.html


                                Palju õnne! Mis neid sinna Juvesse kisub ja miks me ei suuda enda suurimaid talente kinni hoida?
                                karmavõlg. Loodetavasti makstakse korralike intressidega tagasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X