320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Järgmises raundis kodus Norwich
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Mina Kagawat maha ei teeks. Ilusad liikumised ja söödud. Just tooks välja teise poolaja, kus ta suutis isegi latti puudutada palliga.
      Nani säras küll korralikult. Natuke isetses võib-olla, aga nii juhtub, kui meest näljasena pingil hoida pidevalt. Hernandez lõi endale tüüpilise värava ja ülihea meel on, et meil selline kutt alati võtta on. Rooney on hullus hoos, vääris väravat täna. Kaitse oli noortest meestest, aga väga kindel kokkuvõtteks.

      Kommentaar


        Kagawa oli üks parimad teil täna, kui mitte parim.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          eh, eks takkajärgi tarkusena on siit saadav törts enesekindlust siiski oluliselt kaalukam kui demonstreerida mingeid imaginaarseid munasid, aga ikkagi hamba peale võtta. ju oli seda teadmist praegu vaja nii Moyesile kui ka meestele, et osatakse tegelikult mängida küll.

          aga kui nüüd muidugi järgmistes mängudes ka Nani peale ei saa, siis ma hakkan küll tõsiselt härra peatreeneri terves mõistuses kahtlema.
          Mõistan ka seda, miks täna oli vajalik minna safe koosseisuga. Lihtsalt ei ole kunagi sellest Milk cupist eriti lugu pidanud ja arvan, et siin võiks natukene noori jooksutada. Muidugi Nani mängitamine oluline.

          Ei tea ainult kas oli vajalik nüüd välja tulla lausega, et me vajame 2 mängijat, kes on paremad kui need, kes meil praegu on. Moyes ütles suvel ju, et pole vajadust kedagi osta, sats on tibens-tobens. Aga eks ta otsib ikka oma vasakkaitsjat ja playmakerit. Nüüd hakkame siis kuni jaanuari lõpuni lugema, keda meiega seostatakse.

          “I don’t think it’s actually the squad, we’ve got numbers,” said Moyes.
          Maybe where we’ve got work to do is to bring in players not for the squad but one or two to go right into the team. But that will happen. There will be days like we had on Sunday, and there might be more of them because we are in a period where there will be transition.
          “There is a new manager for the players and, in turn, there will be new players as well at different times.
          “Yes, it does mean I may have to take a few more blows, definitely. Maybe even more than that. Maybe all season I have to take a few blows. I’ve taken the punches already and I’m happy to do that.
          “Not for a minute did I think this was going to be an easy job.”

          Igatahes oli great win for us ja liigume edasi!
          Pay attention to the manager!

          Kommentaar


            Algselt postitas Wingback Vaata postitust
            Kagawa oli üks parimad teil täna, kui mitte parim.
            Mmm. Esimesel poolajal , kui mängis enamasti vasakul ja äärekaitsjaks oli Büttner ei saanud suurt millegagi hakkama. Mõttetud pallikaotused, kohati kehvad puuted või mitte päris tasemel üksteisemõistmine. Teisel poolajal kui oli paremal mängis asisemalt. Võibolla tegin alguses liiga, sest kutt on suhteliselt vähe minuteid seni saanud ja mängib positsioonist väljas, sestap pole ka päris match fit. Üks parimaid on vast overkill , aga mis seal ikka.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Tuletan meelde, et mängiti ikkagid Liverpooliga, pohh, on see friendly, mõttetu karikas või mõni muu jooksutamine, üksteist tahetakse mutta alati tampida, mida näitas ka liverpooli koosseis. Koosseis oli täpselt paras selliseks mänguks, ei pandud välja kõiki paremaid poegi ja ka mitte liiga kogenematuid. Moyesel jällegi mõtteainet küllaga, keda, millal, kus kasutada. Täna, olgugi, et alati ei kukkunud kõige paremini välja, oli hea vaadata, et kui mindi rünnakule, jooksis mõte värava suunas palju loogilisemalt, söödud olid kiiremad ning rohkem läbi mõeldud, ei olnud seda äärtelt otsajooneni jooksmist ja seejärel keskjoonele tagasi söötmist, ühesõnaga, ideid oli ja aju ei jooksnud lühisesse. Tundub, et Kagawa ei saa sellest vasakust äärest ka uue treeneri käe all lahti, kui nii siis nii, iga kell enne japs, kui Young. Norwichi vastu loodetavasti siis näeb võimalust ka rohketel noortel ennast tõestada. And Nani must play!
              SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

              Kommentaar


                Kagawa oli teisel poolajal minu arvates ka seetõttu parem, et ta polnud enam sel hetkel äär. Nani vahetas pidevalt ääri ja ründas sealt, kus vaja oli. Kagawa aga jooksis vabalt ringi ja küsis palli vahel enda kasti juures juba. Minu arvates oli Kagawa teisel poolajal endale omases rollis täiesti. Ründav pool võikski selliseks jääda, lisades sinna veel Van Persie, siis võib Kagawa, Nani, Rooney, RVP nelikust ükskõik kes ära teha...

                Kommentaar


                  No johhaidi. Tundub, et ükskõik, keda Moyesi paneb sinna algkoosseisu, siis rahule ei jääda kunagi. Mulle isiklikult väga meeldis, et roteeris mängijaid ja ei kaasanud väga noori. Vastaseks ikkagi scouserid ning olenemata karikasarjast või muust, siis nende vastu võiks alati panna koosseisu, mis on vääriline selleks. Täna alustanud 11-st olid vaid 3 nädalavahetusel platsil.
                  Smalling-Evans duo meeldis. Eriti Evans, kes tõestas jälle, et on väga tugev kandidaat Rio kohale, kui vanameistril puhkust vaja (Serbia tank - kui suudab liigesed korras hoida - ei vaja veel õnneks puhkust väga palju). Evans küll I poolajal eksis mõndade peapallidega, aga teisel poolajal oli ajastuse paika saanud ning oli väga hea. Smalling oli küll kehvem (väga rumalad valesöödud), aga lõpp hea - kõik hea.
                  Rafael - eksis harva ning ründefaasis oli väga hea (arvestades, et naases vigastuspausilt). Jalutab vabalt oma vanale positsioonile..
                  Büttner - tõestas jälle, et ei ole temast praegu kuidagi Evrale kannaleastujat. Kaitsefaasis oli tihti positsioonist väljas ning ründes mitte nii hea, kui varem (tundus üldse kuidagi plässi olekuga)
                  Kagawa - oli I poolajal minu meelest küllaltki halb. Õnneks teisel poolajal vahetasid Naniga ääred ära ja sai Rafaelilt rohkem toetust ning tegi parema esituse, kui enne.
                  Nani - no kui ta see nädalavahetus mängulistel põhjustel peale ei saa algkoosseisus, siis olen kurb ja kuri
                  Giggs/Jones duo - Giggs tegi oma ära ja Jones oli minu jaoks meeldiv üllatus sellel positsioonil (seda selles mõttes, et nii head esitust temalt keskpoolikus pole ma varem täheldanud - paikas teiste eksimusi ning oli paras peavalu 'pooli keskväljale - eelkõige kaitsefaasis)
                  Rooney - jätkas heade esituste jada
                  Chicharito - nii sümpaatne mängija, kes oskab õigel ajal õiges kohas olla (veidi vaja mängupraktikat juurde)
                  Algselt postitas Plechazunga
                  Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                  Hmm, that didn't really work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vtp Vaata postitust
                    Minu arust Jones "seal poolikus" oli selle võidu üks võtmetegureid. Paikas päris tihti kaitseliini auke ja samas tõi keskväljavõitluses mitmed Pooli poolt puhtaks löödud pallid tagasi omadele. Arvestades seda, et Wazza nii kui nii langeb päris madalale rünnakut ehitama, võib ühe ankrumehe sinna istutada küll.
                    Kaitseliini paikamine oli mehel käpas, sellega ma olen nõus, kaitsest palli ründajateni edasi toomine oleks võinud minuarust parem olla.

                    Kommentaar


                      kagawa oli kaitsefaasis üpriski kehv,aga teisel poolajal ründes liikus väga hästi,mu meelest.naniga mängisid kenasti kokku aegajalt.
                      rooney on praegu fantastilises vormis ja teenib ausalt oma (kolossaalset) palka välja.kiip ap te guud vöörk!

                      paar manu fänni(või neutraalset) ,kes istusid OT'l väravataga reas Z,olid päris õnnelikud,et nani tagasi oli.umbes 3 naigi palli said endale.a tegelikult tubli töö. väga palju räägitud juba sellest, et nani võib heal päeval teha sitast 4 kihilise pulmatordi pruudi ja peigmehe kujudega on top. pooli vastu veel mitte,aga klassiga mängija niiehknaa.annan allkirja petitsioonile,et nani westbromi vastu mängu.

                      jones on loom.tore,et rafael tagasi on.evans tegi küll mõned "evansid" ,aga üldiselt kindel.büttner on keskpärane.januzaj oleks võinud nats varem sisse tulla,
                      hernes on fantastline.lisaks klassikalisele poachimisele suudab ta ka palli hoida korralikult. loodan,et saab moyeselt ikka piisavalt palju võimalusi.

                      üldiselt põnev mäng minusugusele suht neutraalsele vaatajale

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                        No johhaidi. Tundub, et ükskõik, keda Moyesi paneb sinna algkoosseisu, siis rahule ei jääda kunagi. Mulle isiklikult väga meeldis, et roteeris mängijaid ja ei kaasanud väga noori. Vastaseks ikkagi scouserid ning olenemata karikasarjast või muust, siis nende vastu võiks alati panna koosseisu, mis on vääriline selleks. Täna alustanud 11-st olid vaid 3 nädalavahetusel platsil.
                        Smalling-Evans duo meeldis. Eriti Evans, kes tõestas jälle, et on väga tugev kandidaat Rio kohale, kui vanameistril puhkust vaja (Serbia tank - kui suudab liigesed korras hoida - ei vaja veel õnneks puhkust väga palju). Evans küll I poolajal eksis mõndade peapallidega, aga teisel poolajal oli ajastuse paika saanud ning oli väga hea. Smalling oli küll kehvem (väga rumalad valesöödud), aga lõpp hea - kõik hea.
                        Rafael - eksis harva ning ründefaasis oli väga hea (arvestades, et naases vigastuspausilt). Jalutab vabalt oma vanale positsioonile..
                        Büttner - tõestas jälle, et ei ole temast praegu kuidagi Evrale kannaleastujat. Kaitsefaasis oli tihti positsioonist väljas ning ründes mitte nii hea, kui varem (tundus üldse kuidagi plässi olekuga)
                        Kagawa - oli I poolajal minu meelest küllaltki halb. Õnneks teisel poolajal vahetasid Naniga ääred ära ja sai Rafaelilt rohkem toetust ning tegi parema esituse, kui enne.
                        Nani - no kui ta see nädalavahetus mängulistel põhjustel peale ei saa algkoosseisus, siis olen kurb ja kuri
                        Giggs/Jones duo - Giggs tegi oma ära ja Jones oli minu jaoks meeldiv üllatus sellel positsioonil (seda selles mõttes, et nii head esitust temalt keskpoolikus pole ma varem täheldanud - paikas teiste eksimusi ning oli paras peavalu 'pooli keskväljale - eelkõige kaitsefaasis)
                        Rooney - jätkas heade esituste jada
                        Chicharito - nii sümpaatne mängija, kes oskab õigel ajal õiges kohas olla (veidi vaja mängupraktikat juurde)
                        Jones eelmine aasta Real Madridi vastu kaitsvas poolikus, pika puuga üleplatsimees.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Nike pumpab palle Premieri jaoks. Ja tribüünile lennanud pallid ei ole hokilitrid, need visatakse murule tagasi, kas stjuuardi abiga või ilma.
                          see tegelikult ei olnudki kõige olulisem,mida ma öelda tahtsin.vana-hea liialdus et väljendada mingist pointi(et nani löögitäpsus on tihti peale halb).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kolmasgrupp Vaata postitust
                            see tegelikult ei olnudki kõige olulisem,mida ma öelda tahtsin.vana-hea liialdus et väljendada mingist pointi(et nani löögitäpsus on tihti peale halb).
                            Lihtsalt, see oli täpsustus ja infoks sulle.

                            Kommentaar


                              stok, logi enne kiviga välja kui postitama hakkad.

                              mängust. koosseis meeldis väga. oleks wilfred ka jooksma lastud oleksin diivanil rõõmust aelema hakanud. seda, et rafael, phil ja evans KÕIK mängukõlbulikud (ja üllatavalt -vormis) olid, oli kirss sellesamuse peal.
                              hernes meeldis meeletult. ühelt poolt 100% temalik värav, aga kuidas ta mingites olukordades ca 25m peal pallile vastu tulles sellega pööras ja ringi siblis oli ka puhas kuld. peaaegu nagu rvp'd vaataks.
                              keskkaitsepaar imo taevani kiitust ei vääri. asjaolusid arvestades olid muidugi tublid, et pole kumbki väga mängind ja veel vähem koos jnejne, aga oleks sturraaz kasvõi ühe töötava ajupoolkera kaasa võtnud, võinuks mõni olukord märksa koledamalt lõppeda. aaaaaga see kõik oli muidugi eelkõige büttneri teene, sest vasak äär tilkus ikka rängalt. no wonder muidugi, sest sass ise on ikka jube kuradi rabe ja kaga pole kaitsefaasis veel ka mingi tegur.
                              asi läks olulisel paremaks kui nani ja kaga rohkem mujal uitama hakkasid, sest ründepauk on arvestatav ja reaalsuses - see oli küll vist esimesel poolajal - oleks nani üks järjekordsetest sateliiditapjates hoopis sööt kagale olema, sest vanal oli pool kasti tühi ning vähemalt 50-50 skoorimisvõimalus. a noh, missateed.
                              roo on loom, jones on loom. carry on.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Mis seis van Persiega on siis hetkel? Hernandeze hea mäng tähendab, et pigem ei?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X