320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    ...veel liikus ringi the chosen one west brom two
    Hahaha, päris hea!

    Ja siis liikus ringi veel - United 20 Scum 18
    Pay attention to the manager!

    Kommentaar


      Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
      Hahaha, päris hea!

      Ja siis liikus ringi veel - United 20 Scum 18
      Aa, nüüd ma saan aru. Et klubide fännidel on range hierarhia. Et ManU üle ei tohi Inglismaa fännidest keegi nalja teha. Tohivad ainult Milani, Barca ja Real Madridi fännid, kuna neil on Euroopas rohkem träni. Liverpooli fänne tohib koinida koledasti ainult ManU fännid. Kui oled aga näiteks Tammeka fänn, siis võivad sind kõik mõnitada. Mõistlik.

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        Moyes peab natukene siiski peeglisse vaatama eelkõige oma meeste roteerimisega
        mitte sinu pihta isiklikult, aga siin just umbes kolm mängu tagasi grupp seltsimehi vingus päevast päeva, et kus on kagawa ja kus on see ja teine ja kolmas. nüüd kui proovis kagawat ja kolmandat ja mõnda neljandatki, siis on jälle häda.

        ega sa sellest enne sotti ei saa kui mehi mängitades, kes parajasti tegija on ja kes mitte. siin mulle tundus, et fänner mu eelmise posti peale üritas justkui vastanduda, aga tegelikult oleme samas paadis - liiga paljud mehed teevad praegu individuaalselt halba mängu, et saaks kõike ainult peatreeneri kraesse ajada. ootab, vaatab, midagi sellest asjast ju lõpuks ikka saab. kaheksanda koha jutud on üsnagi pets&korsten, aga noh eks pööblile peab ka mingi rõõm jääma.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Kagawa (olgugi, et valel positsioonil) ja Nani saavad mänguaega ja Welbeck/Young istuvad pingil, mina olen nende muudatustega väga rahul. Teiste meeste roteerimisega (kaitseliin) on muidugi teine lugu, ju eeldati, et saab ka nendega hakkama ja taheti säästa jalgu kolmapäevaseks mänguks (loodan, et ei käi Youngi ja Welbecki kohta).

          Mina ei hüpanud õnnest lakke, kui Moyes valituks sai, aga viimase mängu sitta ei saa ka ainult tema kaela veeretada . Osad vennad - tegelikult enamus vendi - lihtsalt pole hingega asja kallal, sellist hambad risti võitlust ei ole peale selle Liverpooli pohhui-karika mängu näha olnud. Samas kuuldavasti oli seis sama eelmisel aastal, kui nii poolkõvaga liiga võideti. Noh, ega ilma asjata ei õeldam et keeping the title is harder than winning it.

          Enivei... kõige suuremad pessimistid ennustasid esimese 5 mängu saldoks ühte punkti, meil aga 6st 7, selles valguses on ju hästi (naljaga pooleks). No aga need 7-10. koha bs postitused peaks lihtsalt ignoreerima, ka poolkõvaga võetakse sel hooajal CL koht, kui iganes sitasti ka see alanud pole.

          ps. Zaha võiks nüüd võimaluse lõpuks saada, Januzaj vasakule äärele tagasi, Kagawa oma kohale keskele, Smalling/Jones äärelt ära ja Büttner pingile, kui pole kedagi, kes ta vigu lapiks.

          Kommentaar


            Kui Kagawa saaks omal kohal mängida siis Rooney istuks ju pingil. Not gonna happen.
            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              arvestades moyese-koefitsenti (evertoni ajast), siis sitt algus hooajale oleks targematel olnud etteaimatav. see ei ole küll vabandus, vaid pigem tendetsi fikseerimine. järgmistel aastatel paluksin asjade parandamist.
              rotateerimist jätkata, lisan siia väikse disclameri, et mitte hõlmates andokad ja büttnerit.
              fakt on, et kagawa - kui ta endale manus stabiilset ja edukat karjääri tahab - peab omandama senisest veidi madalama rolli, sest vaevalt teda mingi paar aastat veel vägistatakse, et siis - peale rvp teatavat taandumist - ta roo all saaks mängida, eeldusel et vinguviiul ise see tipuründaja on. seda öeldes tahaks näha mingi aeg, näiteks safci vastu - keda peaks baidevei vähemalt kolmega kottima, et tuju rööpasse saada - sellist keskvälja: nani-kärrik/fellakas-kaga-roo-valencia. kuna nani on paremal muidugi vähe pädevam, siis võib vasakul poolikus young ka olla. äkki saab temastki veel jalgpallur. ja vida-evans kaitseduot tahaks ka. ja kolme punkti.
              kolmapäeval saab muidugi ukraina söekaevuritega madistada. saab huvitav olema.
              buy the ticket, take the ride.

              Kommentaar


                Steele räägib natukene de Gea´st:
                The former Manchester United goalkeeping coach Eric Steele has told the United We Stand fanzine about David de Gea's struggles when he arrived in England

                Kommentaar


                  Moyes said: “To win the Champions League you have to have five or six world-class players.
                  “If you look at Bayern Munich, they have five or six really *world-class players, and to win it you might have to have that in your squad.
                  “Look at Barcelona, who had it in the past, and Real Madrid have maybe got it now.
                  “That’s the level you have to get at to win it. We’ve not got that yet. What we have got is experience and several players who are in that category or close to it.

                  Noo kurat, isegi kui sa seda mõtled, noo ära ütle seda välja! Olen natukene harjunud ideega, et meil on üsna vaikne treener, kes väga selliseid asju ei kobise ja satsi probleemid hoiab endale.
                  Oleks võinud siis juba veel hakanud arutama erinevaid kategooriaid, kes kuhu kuulub.

                  Aga olgu, kui ta nüüd probleemi teab, siis loodetavasti hakkab selle asjaga tegelema.
                  Pay attention to the manager!

                  Kommentaar


                    Kas see on mingi vabandus ette juba CLi silmas pidades?

                    See on ju viimasel ajal üks Unitedi suuri võlusid olnud, et mentaliteet, kogemus ja traditsioonid hoiavad ka mitte nii staariderohke lineupiga meeskonda tipus... Meeskond on teinud nii mõnedki mängijad staariks, mitte enam mängijad pole meeskonda staariks teinud.
                    Eks selle muinasjutu jätkamist enam pärast SAFi lahkumist ei saanudki nii väga oodata, aga nüüd ei saagi aru, mis stiilis Moyes meeskonna muutmisele/jätkamisele läheneb...
                    Kas tal vihjas sellele, et tal on plaanis midagi muuta? Mida ta öelda tahab sellega? Ei saa aru.

                    Kommentaar


                      Puhas ettekusemine Moyesi poolt.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        Aga mitu maailmaklassiga meest meil siis on? Minu arust lausa 4 kui armastus just pimedaks pole teinud. Pean silmas Rooney, RVP, Carrick ja Vidic... viimane ehk enam vbl pole ka.
                        Love United
                        Hate Glazer

                        Kommentaar


                          Jõuludest uus treener. Selline asi paistab loogiline edasiminek olema.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Loodan ja olen üsna kindel, et nii ei juhtu ja Moyesile antakse kindlasti aega.Katki ei ole veel mitte midagi ja mänge on ees kõvasti.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zazero Vaata postitust
                              Aga mitu maailmaklassiga meest meil siis on? Minu arust lausa 4 kui armastus just pimedaks pole teinud. Pean silmas Rooney, RVP, Carrick ja Vidic... viimane ehk enam vbl pole ka.
                              Ma lükkaks sinna kategooriasse julmalt De Gea ka sisse. Aga siis on point selles, et varem me kasvatasime ise talente ja kui noortest lihtsalt peale ei tulnud, siis tegime 1-2 ostu. Moyes on kahe järjestikuse inteka ajal öelnud, et vajame uusi mängijaid. Ma ei tea kas see on õige lüke, sellest avalikult rääkida. Tundub nagu see võiks meeskonnavaimu paigast loksutada.
                              Pealegi hetkel peaks meil nagu olema neid noori, kellest need nö maailmaklassi mehed kasvatada - De Gea, Rafael/Fabio, Jones, Evans, Welbeck, Cleverley, Januzaj, Lingard, Zaha.
                              Aga no alati on ju lihtsam Reali, PSG, City jne kombel terve meeskond kokku osta. Samas ei tea kuidas sellesse Joel, Darcie, Kevin, Bryan, Ed suhtuvad. Eks me näeme kas ka siis :'' Money is there ''


                              Edit: Naljakas vaadata, kuidas pärast paari kaotust kõik foorumid on paanikat täis : ''Why didn't we get Pep??'' ''Why didn't Mourinho want to come here?''
                              Muidugi Moyes enda sõnavõttudega kaasa ka ei aita, loodetavasti on mehe närvid paremad kui Wengeril, sest siin tulevad nüüd mõned otustavad kuud.
                              Pay attention to the manager!

                              Kommentaar


                                Mäng Sunderlandi vastu saab väga tähtis olema, sealt oleks vaja kindel võit võtta, muidu oleks ikka väga nukker. Transferite koha pealt nii palju, et tegelt oleks tõesti vaja paar meest sisse tuua, täpsemalt left-back(e #Büttnerout) ja CM, + Januzaj'ga käbe leping ära teha.
                                Love United
                                Hate Glazer

                                Kommentaar

                                Working...
                                X