320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Täiesti lambise mängupildiga mäng. Pmts ei suudetud midagi luua. 3 võimalust löödi tuimalt mööda. Hernandez lõi värava eest üle ja Van Persie tabas kahel korral posti. Ääremängijad olid sitad. Kagawa hakkas mängima, kui ta toodi keskele. Giggsi ja Fellaini keskväli üsna olematu produktiivsusega. Meie õnneks mängisid söekaevurid ja sakslased omavahel viiki, seega vahed püsivad hetkel samad.
    Tulemus polnud kuidagi katastroofiline, aga Arsenali jaoks oleks tahtnud võimalikult mõnusat momentumit, eriti veel, kui neil endal homme üliraske mäng Dortmundiga.

    Kommentaar


      Aeglane, ettearvatav, ümmargune ja üldiselt ka igav. Fellaini punane oli ainult aja küsimus, kardsin ,et saab juba varem. Võimaluste poole pealt , penalti ja RVP post pluss Hernandeze mööda löök oleks vast pidanud ära võitma. Punkt on vast kõige positiivsem kogu selle asja juures. Ryan Giggs ja Fellaini keskväljal oli ehtne zombie mode, Arsenali vastu Jones/Carrick ja Cleverley kõrvale palun, liigub asi vähegi kiiremini.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        nohjahh, mäng polnud tõesti midagi head, aga need 3 löömata võimalust oleks pidanud sisse lükkama, ning oleks lihtsalt ühe tuima võidu koju toonud, aga jahh.
        Love United
        Hate Glazer

        Kommentaar


          Fellaini punane oli tõesti aja küsimus, tõesti hea et pennu eksiti, young tegi jälle seda mida ta kõige paremini oskan ehk daivida.
          sigpic

          Kommentaar


            Keegi võiks mingi gifi või video visata, kus näha, et kindel daiv. Ei vaidle vastu vaid lihtsalt tahaks näha, tundus, et pisike võimalus oli, et hoidis kinni
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Dively teenitud penalti oli irooniline. Spaniardid davisid omajagu, siis tuli päästja Ashley ja minutiga oli meil penalti. RvP eksimus ja karmavõlg koheselt tasutud. Fellaka esimene kollane oli pehmematest pehmem, aga teist küsis kogu ülejäänud mängu. Smalling võiks aru saada, et ta ei ole Rafael. Ründefaasis 0. RvP kätelaiutamised häirisid, lonkis suluseisus, palli ei antud ja kukkus käsi laiutama, olles ise just oma suluseisus mune sügades mitu rünnakualgatust ära solkinud. Aga punkt on punkt. Hea seegi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Keegi võiks mingi gifi või video visata, kus näha, et kindel daiv. Ei vaidle vastu vaid lihtsalt tahaks näha, tundus, et pisike võimalus oli, et hoidis kinni

                Kommentaar


                  Algselt postitas idikas Vaata postitust
                  dive
                  Tsiteerides klassikuid:"puts kui piinlik."
                  You need people who score goals, that's how you win games.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas P!NK Vaata postitust
                    Tsiteerides klassikuid:"puts kui piinlik."
                    Respekt. Siin teemas pole peale ühe linnupoja üritanud keegi hakata ajama mingit "ikka oli puude ja shit"-juttu.
                    Loe ka Vidali daiv, Barcelona teema ja muud sarnased viimase aja asjad.

                    Kommentaar


                      Mis vahet, kas seal enne oli mingi puude või ei, puhas roppus ju. Isegi õigel ajal kukkuda ei oska.

                      Mängu ei näinud, aga kirjelduste põhjal tema tänane panus ei erinenud tavapärasest vähimalgi moel. Mismoodi ta saab peale enne Nanit ja Zahad, on minu jaoks müstika. Ja viimase pooleteise aasta selgituseks on kõige ilmselgem variant, et ta lihtsalt ei olegi Unitedi klassist mängija. Kui vaid saaks lahti ja kellegi korraliku asemele... kahjuks leping oli vist kuni 2016 ja palk muidugi ka £££.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Oh jah. Meenub Redcafes õhku visatud idee mänguplaanist (plaan b või muu selline), mis kätkeb endas Youngi sisse vahetamist ja penaltitega skoorimist. Tundub, et ei olegi nii utoopiline.
                        Algselt postitas Plechazunga
                        Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                        Hmm, that didn't really work.

                        Kommentaar


                          Oleks tagumine aeg sellist nahhaalsust retrospektiivis karistama hakata. Kõikidele muudele lollustele on igasugused karistused välja mõeldud aga serialdiverid tegutsevad nii kuidas ise tahavad. Oleks siis esimene v teine kord, annaks andeks. Teatraalsuse eest muidugi max-punktid. Maine pole vist veel CL-reffideni jõudnud?

                          Kommentaar


                            Moyesi mõtlemisest ei saa ma ka aru. Young sisse, Rooney välja? Giggsi 90min? Fellaini kollane all+mitu hoiatust - hoiame mängus?
                            Okei, Rooney välja toomine andis võimaluse Kagawale, mis tõi meile mitu võimalust, samas muutis ääred täiesti impotentseks.

                            Iga kuradi wingeri põhiline oskus võiks olla tsenderduste andmine. Young on viimasest 100st tsenderdusest mingi 99 lihtsalt üle peade lahminud. Peaegu nullise kasuteguriga mängija hetkel (dive'id välja jätta). Zaha ja Nani on mõlemajalgsed wingerid, keda võiks kasutada. Nani on ideaalne winger ja on ka sita vormiga mitmekülgsem ning avab mängu rohkem kui Young. Zaha puhul ma lihtsalt ei näe, et oleks võimalik, et ta Youngist sitem variant on.

                            Üks otsuseid mõjutav faktor oli kindlasti nädalavahetusel toimuv mäng, mille jaoks näiteks Januzajd võiks hoida, aga jumal hoidku sul on tohutud vahendid roteerimiseks ja sa teed seda nii sitasti.
                            Jah, ma ei usu, et ma olen targem kui Moyes. Kuid ometi ma tahaks näha PÕHJENDUST, miks kasutada zombi keskvälja, tsenderdada mitte oskavaid ääri ja kahe meetrist keskkaitsjat right-backina (don't get me wrong, Smalling on mu lemmiklaps meie keskkaitsjatest, aga juhul, kui ta tõesti ka keskel mängib).

                            Kommentaar


                              tõesõna, mäng-kaks vahele ja ma olen päris kindel, et selline klounaad väheneks hüppeliselt.

                              äkki selle Rietheri karistusega läks nüüd mingigi uks natuke paokile, et tegelikult täitsa võib ka pärast videolt vaadata ja selle põhjal karistada. ma saan aru, et pintsakud ei taha fookust liialt "järelvaatamisele" kallutada, aga saab ju ometi kuidagi reeglite sõnastusega piiritleda.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Häbiväärne pedekas.
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X