320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma saan aru, et vaja seda Januzaj hype'i maandada, aga miks peaks Young tema ees mängu saama, ma ei saa aru, masendus tuli peale, kui vahetus tehti, oleks võinud kasvõi Fellaka LMiks lükata
    Love United
    Hate Glazer

    Kommentaar


      Pigem Young kui Welbeck :/

      Kommentaar


        Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
        Pigem Young kui Welbeck :/
        Mis seemneid sa söönud oled?

        Kommentaar


          Kurb on see, et tuleb tõdeda "pigem young kui welbeck" kui meil on olemas Nani, Januzaj ja Zaha... Meil on tiimis jõhkralt wingereid ja ometi ei suudeta leida kahte vormis ääremängijat? Ei saa mina aru, miks meie kõige paremini kaetud positsioon iga mäng probleemne on.
          Fännid pole kindlasti mingid taktikageeniused. Aga mina tahaks mõista, miks valida impotentne tipuründaja äärele, kui 4 ääremängijat ootavad oma võimalust...
          //Redcafed on ka masendav lugeda. Ikka väga negatiivne suhtumine on seal.

          Kommentaar


            Algselt postitas cbulls13 Vaata postitust
            Pigem Young kui Welbeck :/
            Ma saan aru, et kolmapäevane 5-0 võit tekitab paljudele inimestele raskusi tänast mängu objektiivselt hinnata, aga no full retardi pole küll mõtet minna.

            Kommentaar


              Algselt postitas Planche Vaata postitust
              Ma saan aru, et kolmapäevane 5-0 võit tekitab paljudele inimestele raskusi tänast mängu objektiivselt hinnata, aga no full retardi pole küll mõtet minna.
              mine tuttu
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                mine tuttu
                Lol, kus nüüd on järsku palju Youngi fanboy'si välja ilmunud. Kuu aega tagasi tambiti vend mutta siin foorumis.

                Kommentaar


                  Lühikese aja jooksul juba kolmas postitus minu poolt, aga Rooney tõusis tänasega Premier League läbi aegade viiendaks väravakütiks. Shearerini ehk ei jõua, kuid üsna suur tõenäosus on, et teine koht tuleb lõpuks ja 2 Unitedi legendi (Andy/Andrew Cole hetkel 2.) oleks esikolmikus. Muidugi täiesti loogiline asjade käik, arvestades, et Premier League arvestuses ollakse alati tipus olnud.

                  1 Alan Shearer 260
                  2 Andrew Cole 188
                  3 Thierry Henry 175
                  4 Frank Lampard 168
                  5 Wayne Rooney 164

                  Rooneylt siis liigas 12 mänguga 8 väravat ja 5 assisti. Üleplatsimees sel hooajal kohe kindlasti.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Planche Vaata postitust
                    Lol, kus nüüd on järsku palju Youngi fanboy'si välja ilmunud. Kuu aega tagasi tambiti vend mutta siin foorumis.
                    See on nii tüüpiline, inimestel on lihtsalt ülimalt lühike mälu. Pole pikalt Youngi paska näind, siis ühtäkki hakkab ta seal pingi peal päästeinglina tunduma.
                    Ei ole ManU mängul häda miskit, muidugi üks osav keskväljamees tuleks lähiajal juurde tuua, aga viimasel ajal on meeskonna vorm ainult ülespoole läinud. Täna oli lahtine mäng, oleks võinud üheväravalise eduga minna mõlemale poole.
                    Hetkel on tabeliseis nii nagu ta on, aga olgem ausad, ManUl on ka ülimalt rasked mängud hooaja alguse peale sattunud, võrrelge ükskõik kellega. Ainuke tõeliselt sitt tulemus oli kodus West Bromile kaotada, samas on juba mängitud Chelsea, Liverpooli, City, Southamptoni, Arsenali ja Spursiga, seega mu arust saab küll edasi ainult tõusvas joones minna.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Fouree Vaata postitust
                      Ainuke tõeliselt sitt tulemus oli kodus West Bromile kaotada
                      Ja Cityle 4:1 kaotada, küll võõrsil, aga siiski, on täitsa normaalne jah?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Planche Vaata postitust
                        Lol, kus nüüd on järsku palju Youngi fanboy'si välja ilmunud. Kuu aega tagasi tambiti vend mutta siin foorumis.
                        Ei meeldi Young, Ei tea miks ta sisse toodi, aga ÄÄREL! WELBECK vs Young on selge, et Young jääb peale. Kohati alguses tundus, et äärel on 2 Evrad, sest Welbecki oli nagu kadunud.
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                          Ja Cityle 4:1 kaotada, küll võõrsil, aga siiski, on täitsa normaalne jah?
                          Otsese konkurentsi pärast mitte, aga sellesmõttes kui mõistlikult asja võtta, siis Cityga võõrsil mängides on alati favoriidiks City, seal kaotavad punkte nagunii enamik. Palju lubamatum on kodus 1:3 West Bromile kaotada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            Ei meeldi Young, Ei tea miks ta sisse toodi, aga ÄÄREL! WELBECK vs Young on selge, et Young jääb peale. Kohati alguses tundus, et äärel on 2 Evrad, sest Welbecki oli nagu kadunud.
                            No Welbeck siiski teenis penalti( jah, Young ju teenib ka penalte...) + tekitas Manu teise poolaja ühe ohtlikuma hetke, kui läbimurde tegi. Ning nad vahetasid ju Kagawaga paar korda kohti ka, ega Kagawa seal vasakul palju targem pole. Ja üldse, kui enamik rünnakuid võeti niikuinii üles parema ääre kaudu, siis pole väga vahet kes seal vasakul on.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas planche Vaata postitust
                              ja üldse, kui enamik rünnakuid võeti niikuinii üles parema ääre kaudu, siis pole väga vahet kes seal vasakul on.
                              :d:d:d:d:d:d:d:d:dd:d:d:d:d::dddddddd
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar




                                vanameister ka ikka toimetab


                                Algselt postitas Tofoa
                                Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X