320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ahjaa, peaaegu läks meelest. Järgmine mäng tuleb läbi ajada ilma Rooneyta. Idiootne kollane oli hooaja viies ja sellega kaasneb ühemänguline keeld.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Aga mis nipiga see Fellaini ikkagi punast ei saanud? Isegi kaarti ei antud..
      FC Flora

      Kommentaar


        Seis on hetkel lihtne, süsteem toimib vaid siis kui õiged klotsid on väljakul.. Kui paari tükki peaks rotatsioonis olema, siis ei loe kas mängitakse kodus või võõrsil ega loe ka vastaste "tugevus".

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          Aga mis nipiga see Fellaini ikkagi punast ei saanud? Isegi kaarti ei antud..
          Meenutades, et Nani sai isegi veidike kergema asja eest kevadel vs Real Madrid otse punase, siis tõesti ei saa aru, miks isegi kollast ei tulnud. Jäi üldse läbi terve mängu jäi eile mulje, et see kohtunik sobiks pigem jäähokit vilistama.

          Kommentaar


            Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
            Aga mis nipiga see Fellaini ikkagi punast ei saanud? Isegi kaarti ei antud..
            Atkinson ju. Ära otsi loogikat.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              ma just mingi aeg tahtsin kirjutada, et minu vaatluste põhjal oleks nagu viimastel kuudel see vile parem kui varem, (Ruuni saamata punane ja Nirgi vastu rõvetsemine välja arvata), aga eile toodi maa peale tagasi.

              Kommentaar




                59 punni 24st mängust ehk 2,46 punni per mäng keskmiselt tundub väga raju. Eriti selle taburettide pundiga. Heategevusel kindlasti raha varem vaja kui maini kannatada. Kas lahendame selle ära ja võtame midagi realistlikumat ette? Nt. 75 p ja rohkem?
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                  http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1536529

                  59 punni 24st mängust ehk 2,46 punni per mäng keskmiselt tundub väga raju. Eriti selle taburettide pundiga. Heategevusel kindlasti raha varem vaja kui maini kannatada. Kas lahendame selle ära ja võtame midagi realistlikumat ette? Nt. 75 p ja rohkem?
                  Hahaa, mõtetelugeja. Ma just eile ka arvutasin. Kuidas soovid, võime ju 75p ka teha põnevuse hoidmise nimel. St praeguse pildi järgi umbes jaanuarini eksole... Või siis anna teada, kellele.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Lukaku tegi Nemanjaga, mida ise tahtis ja viimati mainitu pole just nõrguke. Tekib küsimus, mis Mourinhol (teada ju, et ta ajuvaba vend) mõttes oli, et ta laenule saatis ja mingit Torrest mängitab. Mäng ise oli võitluslik ja võit ei olnud teist kaugel. Giggsi pealöök ja Welbecki latt näiteks. Üks hingestatud andmine mõlemalt poolt. Rooney post oli päeva nael.
                    Maailmameistrid!!

                    Kommentaar


                      olulistes asjades ollakse õnneks siiski jätkuvalt euroopa parimad.

                      Wednesday night's Barclays Premier League tie between Manchester United and Everton, broadcast across the globe, will be a world first as the club debuts the largest, brightest and clearest pitch-side electronic boards in football.

                      The new system, which surrounds three sides of the Old Trafford pitch, will make club messages crystal clear, both in the stadium and around the world on TV. This new system has been specially positioned at pitch-side so that the view of fans inside the stadium will be unaffected, despite the panels being the largest in Europe.

                      The crystal-clear quality will further develop the club’s strategy of single sponsor visibility, giving a premium and clean look whilst avoiding the need for jumbotrons or multiple displays within Old Trafford.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                        Lukaku tegi Nemanjaga, mida ise tahtis ja viimati mainitu pole just nõrguke. Tekib küsimus, mis Mourinhol (teada ju, et ta ajuvaba vend) mõttes oli, et ta laenule saatis ja mingit Torrest mängitab. Mäng ise oli võitluslik ja võit ei olnud teist kaugel. Giggsi pealöök ja Welbecki latt näiteks. Üks hingestatud andmine mõlemalt poolt. Rooney post oli päeva nael.
                        Hiljaaegu just oli jutt, et mees ise tahtis transferi pärast bayerni mängu ja Eto'o ostmist, et kindla peale rohkelt mänguaega saada. Töötab. Tagasi tuleb küpsem ja parem mängumees, kes jõuab sinises ka igasugu nemanjasi ja arsenale tasku pista. Aega on.
                        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Hahaa, mõtetelugeja. Ma just eile ka arvutasin. Kuidas soovid, võime ju 75p ka teha põnevuse hoidmise nimel. St praeguse pildi järgi umbes jaanuarini eksole... Või siis anna teada, kellele.
                          Mul hea tuju ehk teeks nii, et 50 EURi lahendame nüüd ära (http://www.toolsekiisud.ee/et/toeta-meid) ja ülejäänud 50 EUR muudame 75+ ennustuseks (ehk sina võidad kui Manu saab 75 punkti ja rohkem ja mina kui Manu saab 74 ja vähem. 74,5 punkti korral teeme kumbki annetuse). Ma muiduigi usun, et jaanuariks oleme juba uues kihlveos stiilis "Kas ManU mängib järgmine aasta Euroopas" vms...
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            Mul hea tuju ehk teeks nii, et 50 EURi lahendame nüüd ära (http://www.toolsekiisud.ee/et/toeta-meid) ja ülejäänud 50 EUR muudame 75+ ennustuseks (ehk sina võidad kui Manu saab 75 punkti ja rohkem ja mina kui Manu saab 74 ja vähem. 74,5 punkti korral teeme kumbki annetuse). Ma muiduigi usun, et jaanuariks oleme juba uues kihlveos stiilis "Kas ManU mängib järgmine aasta Euroopas" vms...
                            Lahendatud ja diil.

                            Märgin ära, et aprillikuisest kihlveost teemal "kas manku kukub divarisse" keeldun juba eos.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              @Swansea 4-1 (e.h 1-1) vahe +2p
                              vs Chelsea 0-0 (e.h 0-1) vahe +1p

                              @Liverpool 0-1 (e.h 2-1) vahe -3p
                              vs Palace 2-0 (e.h 4-0 vs Wigan) vahe 0p
                              @ ManCity 1-4 (e.h 3-2) vahe -3p
                              vs WBA 1-2 (e.h 2-0) vahe -3p
                              @ Sunderland 2-1 (e.h 1-0) vahe 0p
                              vs Southampton 1-1 (e.h 2-1) vahe -2p
                              vs Stoke 3-2 (e.h 4-2 ) vahe 0p
                              @ Fulham 3-1 (e.h 1-0 ) vahe 0p
                              vs Arsenal 1-0 (e.h 2-1 ) vahe 0p
                              @ Cardiff 2-2 (e.h vs Reading 4-3) vahe -2p
                              @ Spurs 2-2 (e.h 1-1) vahe 0p
                              vs Everton 0-1 (e.h 2-0) vahe -3p

                              Kokku eelmise hooajaga võrreldes -13 punkti ja kurss 76 punktile (mis oleks eelmine hooaeg andnud teise koha 2 punktiga City järel ja ühega Chelsea ees)
                              Peale 14. vooru oli eelmine hooaeg koos 33 punkti, sellega võrreldes -11 punkti.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Algus oli paljulubav

                                Kommentaar

                                Working...
                                X