320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Zaha saadetakse laenule vist ära.http://www.caughtoffside.com/2013/12...-cardiff-city/
    sigpic

    Kommentaar


      Kui nüüd Norwichi vastu ka 3p ära võetakse, siis polegi asi enam nii nutune või mis?
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas Hazan9 Vaata postitust
        Noo sellele tõmmati kriips peale, Mackay sai just kinga.

        Eks ta sellegipoolest jaanuaris laenule minemas on, kuid praeguses minikriisis võiks ju poisile ühe võimaluse ikka anda. Sessuhtes, et vasakule-paremale tantsida ja siis palli tribkale peksta oskab Wilf pea sama edukalt, kui mõni teine praegu tihtilugu algkoosseisus figureeriv välejalg. Lisaboonusena katab Rooney juba praegu kahte-kolme positsiooni, mis see üks siis veel juurde võtta on.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          poolt wilfredile šansi andmises. young on endiselt pask, vahet pole, kas ta lööb korra kvartalis värava või mitte. antonio retardeerunud otsus tingib temagi mittemängimise järgmises mängus ning nani on out ja adnani ei tasu liikselt ruunata.
          seda öeldes (eriti arvestades mängu kuupäeva) pole ühtki põhjust, miks zahanaator ei võiks vähe ringi joosta. saab proovida ning kui moyesele ei meeldi (davidile, mitte tütrele), siis hakaku laenuvariante otsima. siiski arvan, et mudaklubide vastu oleks tast mankus hooaja teises pooles kasu küll ja veel. arvan, aga ei tea.
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
            adnani ei tasu liikselt ruunata.
            Miks mitte? Tegu ju noore poisiga, koormust peaks kannatama küll.

            Kommentaar


              Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
              Miks mitte? Tegu ju noore poisiga, koormust peaks kannatama küll.
              Just nimelt seetõttu, et ta noor on.
              Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

              Kommentaar


                Valencia punane ei pruugigi väga halb kokkuvõttes olla. Kui ma õigesti aru sain , oli esimene kollane tolles mängus talle hooaja viies, see tähendanuks nii või teisiti Norwichi vastu keelu all olemist. Nüüd aga kui sai punase, jätab Norwichi mängu ainult vahele ja on ikka 4 kollase peal. Peale esimest jaanuarit ei saa viienda kollasega mängukeeldu, vaid saab 10 eest enne 13ndat aprilli. Ühesõnaga saab 1 kollase rohkem teenida ,kui oleks muidu saanud.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rudy Vaata postitust
                  Valencia punane ja Nani vigastus tähendab vist seda, et järgmises mängus on äärtele peale Januzaj valida selliste seppade seast: Young, Giggs ja Welbeck. Õnneks mõned neist on viimastes mängudes väravaid ka lööma hakanud ja ehk saavad ka edaspidi hakkama.
                  Ei tasu endiselt unustada Kagawa varianti. Mitte, et see mulle väga meeldiks, aga siiski. Ei ütleks, et valikuga väga probleeme on endiselt. Muidugi Valencia kujunes kuidagi stabiilseks paremääreks sellel hooajal, et algne ärevus tekib vb küll.

                  Kommentaar


                    Kui suur võimalus on Reusi jaanuaris või üldse saada?
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Isiklikult arvan, et jaanuaris on see variant üsna olematu tõenäosusega. Champions League' käekäik määrab jaanuaris jõhkralt palju. Reus on ju võtmemängija suurklubis. Seal pole mingit põhjust, miks ta peaks lahkuma teise suurklubisse keset hooaega, jäädes ilma hooajast CLis.

                      Dortmund on Reusi hinna arvatavasti lakke surunud ja neil pole absoluutselt põhjust temast loobumiseks.
                      Minule tundub see selline klassikaline ja kohustuslik talvine kuulujutt ning mingeid lootusi sellega üles kütta pole absoluutselt mõtet. Eriti veel, et mees mängib positsioonil, mida täiendada otseselt vaja pole.

                      Need kuulujutud on mingi veider meelelahutus, mida mina ei mõista. Sest kasu pole neist kellelegi. Mingi paar protsenti meedias tõstatatud transfer targeteid jõuab lõpuks reaalselt klubisse mängima.

                      Kommentaar


                        Positsioon, mida täiendada pole vaja? Young, Valencia ja Nani tuleks kohe ringi vahetada, aga transfer target on muidugi koomiline

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Stok
                          Rooney on teine, kes on ühe klubi eest 150 Premierkolli löönud. Esimene on teadagi Henry.
                          Natukene veel ja läheb üldarvestuses ka Henryst ette
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                            Positsioon, mida täiendada pole vaja? Young, Valencia ja Nani tuleks kohe ringi vahetada, aga transfer target on muidugi koomiline
                            Minu ja paljude teiste fännide poolt seatud eesmärk on ikkagi lähima aja jooksul leida endale lõpuks kauaotsitud:
                            1) Keskpoolik
                            2) Vasakkaitsja

                            Ääremängija muutub prioriteediks pigem hiljem, kui mõni sinunimetatust tõesti vanaks jääb või Zaha ametlikult flopiks muutub. Ma saan aru, miks fännid või kõrvaltvaatajad võivad arvata, et maailmaklassi ääremängijat on 100% kohe vaja. Kes seda ei sooviks?

                            Minu silmis oleks hea ääremängija pigem luksus, mis oleks tõesti arendav, kuid otsest vajadust selleks küll hetkel pole.
                            Jah Valencia, Nani ja Youngi mängu võib ju kritiseerida, aga arvestades, kuidas peatreener neid usaldab, siis pole ma küll aru saanud, et klubisiseselt nendega rahul poldaks.
                            Ühesõnaga oleks minu silmis väga üllatav, kui tõesti jaanuaris hakatakse kedagi nimekat just sellele positsioonile tooma.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                              Minu ja paljude teiste fännide poolt seatud eesmärk on ikkagi lähima aja jooksul leida endale lõpuks kauaotsitud:
                              1) Keskpoolik
                              2) Luke Shaw
                              parandasin ära, Või noh , no brainer minu meelest. Moyes võiks ka aru saada..
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                RVP koosseisus täna
                                Love United
                                Hate Glazer

                                Kommentaar

                                Working...
                                X