320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ühel ilusal päeval sooviks keskel näha duot Carrick-Fletcher ja ees Rooney-RVP. See oleks ilus.
    Love United
    Hate Glazer

    Kommentaar


      Tõesti oleks ilus. Tegelikult on Moyes ju hästi hakkama saanud. CL-i kaotusi pole, 34p, mikihiires ka edasi. Good job.
      sigpic

      Kommentaar


        tõstaks selle pigem siia teemasse:

        noh, näiteks
        Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
        Tegelikult ei ole ManU situatsioon midagi nii väga hullu
        väga hull tõesti ei ole

        top 4 koht on minu arvates siiski nende enda kaotada
        nii ja naa, 4-8. on samuti 5 meeskonda 4p vahega ja palju oleneb ka konkurentide mänguvormist

        Probleemid ründajatega
        kui põhiründepaar on korraga audis, ollakse tõesti raskustes,
        pigem on suur probleem keskväljaga - ääred ja keskpoolkaitse, kes piisavalt ei loo ja neid piisavalt ei toeta

        vananev kaitseliin
        näh, jälle mingi linnalegend,
        Rio ei viitsi vähese mänguaja pärast enam halisedagi ja Vidic pääses platsile üle hulga aja suhteliselt noorde kaitseliini veidi kindlust lisama,
        ainuke probleem on Evra, kelle leping on lõppemas ja uue vasakkaitsja otsimisega aktiivselt tegeldakse

        .. ja uus peatreener on muidugi loogiline combo ebaõnnestunud hooaja algusele.
        bingo

        Näiteks eelmisel hooajal sai Ferdinand 32 mängu
        seevastu sel hooajal on Rio liigas alustanud
        ainult 7 mängu
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
          tõstaks selle pigem siia teemasse:

          noh, näiteks

          väga hull tõesti ei ole


          nii ja naa, 4-8. on samuti 5 meeskonda 4p vahega ja palju oleneb ka konkurentide mänguvormist


          kui põhiründepaar on korraga audis, ollakse tõesti raskustes,
          pigem on suur probleem keskväljaga - ääred ja keskpoolkaitse, kes piisavalt ei loo ja neid piisavalt ei toeta


          näh, jälle mingi linnalegend,
          Rio ei viitsi vähese mänguaja pärast enam halisedagi ja Vidic pääses platsile üle hulga aja suhteliselt noorde kaitseliini veidi kindlust lisama,
          ainuke probleem on Evra, kelle leping on lõppemas ja uue vasakkaitsja otsimisega aktiivselt tegeldakse


          bingo
          Las ma vastan siis ka siin, võrreldes päris mitme teise meeskonnaga (näiteks Everton, Newcastle, ka Tottenham) on ManU võime jaanuaris mõni otsustav ost teha märksa suurem. Samuti on neil siiski päris pikk pink ja vähemalt kunagi tasemel vendi kes võiks jalad kõhu alt välja võtta hulgim. Meeskond ei müünud ka mitte kedagi ja kui nad aasta peale päris head hooaega Meistrite Liigast välja jääks, siis uus treener või mitte, on see ikkagi nende enda kaotatud, mitte mingite väliste mõjude sunnil juhtunud asi. No näiteks kui Tottenham lõpetas küll 4ndana, aga Chelsea võidu tõttu ei saanud või siis tegi küll läbi aegade parima punktisumma, aga ikka jõi 1 puudu jne. Mehi on, taset on, peatreener on hea, võitu ei oota neilt keegi, aga top 4 peaks igatahes jõukohane olema sellise kaliibriga meeskonnale.

          Probleemid ründajatega - selle all mõtlesin ma pigem seda, et pole ei Rooney (suvine saaga Chelseaga + vigastused), van Persie (vigastused, Moyesi liiga intensiivne treening jne), Welbeck (väravad), Chicarito (väravad) omanud oma parimat hooaega.

          Vananev kaitseliin - No ma ei ole küll nüüd ManU tulihingeline jälgija ja hingeelu teadja, aga vähemalt kõrvaltvaatajana oli kuni eelmise hooaja lõpus nii Ferdinand, Vidic kui ka Evra ikkagi põhimehed (kui nad terved olid). Wikipedia statsid väidavad ka suhtkoht sama. Näiteks eelmisel hooajal sai Ferdinand 32, Evans 30, Smalling 22 ja Jones 24 mängu. Vidic, kes vist kui mälu mind ei peta oli pikalt väljas sai 23 mängu, samas on ta vist endiselt klubi kapten ja vähemalt see hooaeg tundub küll põhimees jälle olevat. Samas kui noored mehed paremadki on kui vanad, siis tõepoolest see probleem ei ole.

          Kommentaar


            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
            et pole ei Rooney (suvine saaga Chelseaga + vigastused) .... Welbeck (väravad),

            Vananev kaitseliin - No ma ei ole küll nüüd ManU tulihingeline jälgija ja hingeelu teadja, aga vähemalt kõrvaltvaatajana oli kuni eelmise hooaja lõpus nii Ferdinand, Vidic kui ka Evra ikkagi põhimehed (kui nad terved olid).
            Sa vist mänge ei ole liiga palju vaadanud...? Rooney on siiani olnud suurepärases hoos ja jätnud vahele 19 liigamängust kolm. Väravaid on juba praegu peaaegu sama palju koos kui terve eelmise hooajaga. Welbeck lõi terve eelmise hooajaga kaks väravat, nüüd on löönud juba seitse. Ei oskagi seda osa rohkem kommenteerida.

            Kaitseliin ei saa ju olla vananev, kui meeskonda kuuluvatest vanuritest enamik sageli ei mängigi ja nende asemel on platsil 25 eluaasta ringis mehed. Või kuidas? Sama loogika järgi võiks öelda, et peatreener on vananev, sest Ferguson saab homme ikkagi juba 72. Nõus, et see liin ei pruugi tingimata alati sama tugev olla, aga nimetame asju ikka õigete nimedega.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Sa vist mänge ei ole liiga palju vaadanud...? Rooney on siiani olnud suurepärases hoos ja jätnud vahele 19 liigamängust kolm. Väravaid on juba praegu peaaegu sama palju koos kui terve eelmise hooajaga. Welbeck lõi terve eelmise hooajaga kaks väravat, nüüd on löönud juba seitse. Ei oskagi seda osa rohkem kommenteerida.

              Kaitseliin ei saa ju olla vananev, kui meeskonda kuuluvatest vanuritest enamik sageli ei mängigi ja nende asemel on platsil 25 eluaasta ringis mehed. Või kuidas? Sama loogika järgi võiks öelda, et peatreener on vananev, sest Ferguson saab homme ikkagi juba 72. Nõus, et see liin ei pruugi tingimata alati sama tugev olla, aga nimetame asju ikka õigete nimedega.
              Ma ei saa ikkagi sellest vaidlusest aru, minu analüüs põhineb meeskonna seisu võrdluses esimene pool hooajast 2013 vs 2012. Kui eelmine hooaeg oli Manul sellel ajal 46 punkti ja 48 löödud väravat, siis nüüd on neil 34 punkti ja 32 löödud väravat. See on -12 punkti (millest suurem tagasiminek on vaid West Bromil) ja -16 väravat. Võibolla sahistas teil eelmine hooaeg keskväli kogu aeg väravaid, aga ma pigem kipun arvama, et tegu oli Robin Van Persiega ja Rooney ja Welbeck võibolla on see hooaeg rohkem löönud kui eelmine, kuid kindlasti ei ole see asju piisavalt kompenseerinud, ehk siis probleem ründajatega.

              Mis puudutab kaitset, siis ma ütlen viimast korda, et kõrvaltvaatajale on Vidic, Ferdinand ja Evra olnud ManU kaitse põhimehed, seda juba aastaid. Kui nooremad kaitsjad on nendest nüüd siis paremad, siis jumala eest, pole vananev kaitseliin ka probleem. Ei tasu ärrituda.

              Sama moodi ei tasu võrrelda võrreldamatut, peatreeneri puhul on noorem vanus pigem negatiivne aspekt, ei tea, et kuskil asetseb noor 6-12 aastaseid treeneritalente koolitav klubi.

              Ning nendele, kelle arvates on suurim probleem keskväli, täpselt sama keskväljaga (- Fellaini) tuldi eelmine aasta meistriks, ei tea küll, et keegi ülioluline vend oleks suvel maha müüdud või mängimisest loobunud (Scholes tegi seda ju varem). Niiet sellisel juhul peab seda pigem sõnastama treeneri suutmatuses keskvälja sarnaselt Fergusoniga tööle saada.

              Kommentaar


                Eee, eelmine aasta võidetigi liiga ilma keskväljata, või noh Carrickuga. See kes kõrval mängis oli enamasti poogen, mingit maailmatasemel stabiilseid esitusi teised ei teinud. RVP pani hullu ja eks teised olid ka sitad, olgem ausad.
                Kaitse kohapealt, kui siin niigi juba eelmise hooajaga võrrelda
                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                Sisse lasknud 22, mis on 6 vähem kui möödunud hooajal peale 19.ndat vooru.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Loodab siis, et Evra magab aastavahetuse paugud sinna juurdekuuluva shampanjaga maha ja riisub oma pasa homseks korralikult kokku. Eeldada võib, et Lennoniga tuleb tal maid jagama hakata. Ju keegi selga ekstra tal ka toetama saadetakse, aga põhimahv jääks ikkagi Evrale.
                  Muid muresi nagu polegi, kui sama isuga peale minnakse nagu viimasel ajal tavaks.
                  SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                  Kommentaar


                    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                    Ma ei saa ikkagi sellest vaidlusest aru
                    Sest sina räägid üldisest seisust, millega ma olen täiesti nõus - tabel ei valeta. Minu vastused olid aga konkreetsete väidete kohta, kui sa näiteks kirjutasid, et Rooney pole tänavu teinud head hooaega. See, et osad mängijad saavad vanemaks ja nende asemele tulevad uued, ei ole nüüd ka kindlasti mingi mankuspetsiifiline sündmus, mida tuleks eraldi rõhutada, ma arvan.

                    Scholes lõpetas muide suvel koos Fergusoniga, mitte varem. Kui me jällegi räägime faktitäpsusest...

                    Ja ärritumisest on asi väga kaugel, kui sa nüüd ise ka rahulikult vaatad. Nägin lihtsalt mingeid väiteid, mis ei vasta tõele, parandasin. Ei midagi rohkemat. Mis tegelikult ilmselt kõige rohkem silma kraapis, on see, et sa oled kirjutanud kogu oma liiga ülevaate tabeli ja numbrite pealt, vähemalt nii mulle tundub. Mitte mängupildi. Sellest ka äärmiselt lihtsustatud järeldused nagu "põhiründaja vigastusega eemal = probleemid ründajatega", mis panevad mind kui Inglise liigat pidevalt ja üsna põhjalikult jälgivat inimest kergelt kukalt kratsima. Jalgpall ei ole nii lihtne 1+1 matemaatika.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Sest sina räägid üldisest seisust, millega ma olen täiesti nõus - tabel ei valeta. Minu vastused olid aga konkreetsete väidete kohta, kui sa näiteks kirjutasid, et Rooney pole tänavu teinud head hooaega. See, et osad mängijad saavad vanemaks ja nende asemele tulevad uued, ei ole nüüd ka kindlasti mingi mankuspetsiifiline sündmus, mida tuleks eraldi rõhutada, ma arvan.

                      Scholes lõpetas muide suvel koos Fergusoniga, mitte varem. Kui me jällegi räägime faktitäpsusest...

                      Ja ärritumisest on asi väga kaugel, kui sa nüüd ise ka rahulikult vaatad. Nägin lihtsalt mingeid väiteid, mis ei vasta tõele, parandasin. Ei midagi rohkemat. Mis tegelikult ilmselt kõige rohkem silma kraapis, on see, et sa oled kirjutanud kogu oma liiga ülevaate tabeli ja numbrite pealt, vähemalt nii mulle tundub. Mitte mängupildi. Sellest ka äärmiselt lihtsustatud järeldused nagu "põhiründaja vigastusega eemal = probleemid ründajatega", mis panevad mind kui Inglise liigat pidevalt ja üsna põhjalikult jälgivat inimest kergelt kukalt kratsima. Jalgpall ei ole nii lihtne 1+1 matemaatika.
                      Ma ei väitnud mitte kuskil, et konkreetselt Rooney teeb halba hooaega, väitsin, et on probleem ründajatega, kuna tegu on terve esimese hooaja poole analüüsiga, siis ei pea see ilmtingimata kirjeldama hetkeseisu, vaid pigem seda, mis põhjustel tiim asetseb sellisel kohal võrreldes eelmise hooajaga, nagu nad nüüd.
                      Rooney - terve suvi käis trall, et ta tahab ära minna, lõpuks ei läinud, on heas vormis, väga tore ju. Tegu oli ka "ründajaga", keda Ferguson kasutas väga tihedalt ka keskväljal eelmine hooaeg
                      Van Persie - tundub olevat tagasi vigastustelainel
                      Welbeck - ei pea minema kaugel tagasi siinsamas foorumis, et näha, et temaga ei ole üldiselt keegi rahul olnud. Väravaid on ta löönud rohkem, aga peale avavooru võttis tal kuid et uuesti detsembri keskel Aston Villa vastu lüüa.
                      Hernandez - löönud see hooaeg täpselt 1 värava 11 mängust. No jah vahetusmees, aga varasemalt pole see teda takistanud. Seega ei pea valeks üldistavat väidet, et on olnud probleeme ründajatega, võibolla jah oleks pidanud täpsustama, välja arvatud Rooney, aga kuna tegu on väga üldistava tabeli ja iga tiimi paari lausega kirjeldava postitusega, siis ei pidanud seda vajalikuks.

                      Loomulikult tegin selle tabeli järgidest statistikat ja hetkeseisu vs eelmine aasta. Ma ei pea ennast mingiks Inglise Liiga spetsialistiks, et saaksin igat tipptiimi lehekülgede pikkuselt analüüsida. ManU mängudest olen näinud see hooaeg umbes 6-7 (sama võib öelda ka teiste top meeskondade kohta va Tottenham, mida jälgin võimalusel rohkem). Selle tabeli ainuke eesmärk oli lihtsalt 2 aasta võrdlus numbrite põhiselt ning mulle meeldib iga võrdluse juurde ka paar lauset kirjutada, et ei tuleks lihtsalt kuiv numbririda.

                      Kindlasti polnud selle tabeli eesmärk kedagi või kellegi tiimi toetajaid millegiga solvata, vaid pigem lihtsalt kõrvaltvaataja neutraalne arvamus.

                      Kommentaar


                        Mina eelkõige näen suuremat taaka siiski keskel/ääres.. Ütleme seni on äärtelt toitnud eelkõige Young ja uus poiss Januzaj. (Ei nimetaks Welbecki sinna alla, kuigi ta vahepeal äärel mänginud ja ära löönud).
                        Zaha - pole võimalust saanudki veel
                        Valencia - väga sirgjoonelise mängustiili juures ootaks temalt rohkem Leverkuseni mängu sarnased tagumise posti sööste.
                        Nani - katki olnud palju.

                        Kui nüüd siia lisada ka Herne ja RVP kohatine alavorm/vigastused jne. Siis ütleme, et potentsiaali mille najal tuure juurde keerata on palju. Sealt eelkõige tulebki see -12 hetkel välja. Sest kaitse on uskumatult korralikult siiski pidanud. See Evra seiklused on rohkem selliseid ohumärgid, mitte veel katastroof.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          väitsin, et on probleem ründajatega.
                          Sa ajad vist midagi sassi. Ilmselt tahtsid igavese foorumikuulsuse otsingul peatuda hoopis värskemal teemal - "Mankul on probleem keskväljaga."

                          Vt ka "See aasta on Liverpooli aasta."; "Kohtunikud on meie, st Arsenali, vastu."; "Chelsea ostab poolkaitsja.", "Tottenham on tegelikult top 4 meeskond.", "City on tulnud selleks, et jääda."
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Mis äärte taandarengust te räägite ? Eelmine aasta pold ääri ka olla. Vt ka hooajaeelsed ennustused teemal "wingerid ei saa ju jälle nõnda sügavalt lati alt läbi joosta"
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar




                              SAF sai täna 72.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                ja üks on kindel, jaanuaris lisatakse vähemalt üks mees, Moyes ise ka öelnud. Woodward olla oma "sokid jalast töödanud". Loodame parimat.
                                Love United
                                Hate Glazer

                                Kommentaar

                                Working...
                                X