320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Nii ja mis see Coleman maksis, mingi 60k naela väidavad nad mulle internetis. Samas kui lugeda kokku, kui palju on sellised tabeli keskmise kanti klubid toonud selliste rahade eest 20-aastaseid kutte, kellest ei saagi midagi enamat kui League One'i mängija eksole. Toome ikka üksikud äärmuslikud näited, see annab tiptop pildi asjast alati. Ma ei tea, võib-olla keegi suudab võtta tõsiselt ülejäänud juttu inimeselt, kes sellist kelbast kirjutab, ma mitte. "Having money doesn't guarantee a team will be successful." on ka jah?!
    Kui sa tood 60k mängija kellest saab Colemani sugune pirakas artikkel ja premier league tasemel väga hea ja arenev kaitsija on siin igasuguste turumajanduse reeglite järgi tegemist hiilgava diiliga. Vähe on neid tipptiime, kes Colemanist ära ütleks praegusel hetkel.
    Sellises hinnaklassis võib 10st mehest 9 perse minna ja league one tasemel lõpetada aga isegi sel juhul on miinus pea olematu, sest sinna allapoole võib neid tagasi müüa umbes poole rohkemagi eest. Samas, kui perse kukkub 30 milline tehing on järgi mõtlemist palju kauem. Ja ärge tulge ütlema, et neid episoode ei tule ette, seesama Carroll näituseks.
    Vincenti pikas räntis on kamaluga emotsiooni, mida mina sulle kindlasti pahaks ei pane. Aga nagu ma endagi puhul hiljem kümneid ja kümneid kordi mõistnud olen, emotsioon on emotsioon ja tema pole teps mitte parim komponent analüüsitsüklis. Niiet ärgem kodanik Colemanile liialt puid alla pane.


    Ja veel - kui Unitedi ja Moyesi eesmärkideks on omale tuua Koke või Costa Atleticost ja Herrera Bilbaost siis ei ole vaja suuri silmi teha lause peale " Me vb ei saa oma transfereesmärke kätte. " Kaunis keerulised sihtmärgid on mängijateturul menüüsse võetud.
    Baske oma kodu(maa)klubidest kätte saada on alati neetult keeruline, elagu klubi üle milliseid päevi tahes.
    Ja teisalt on varajasest noorusest peale Atletico kasvandikeks ( Costa küll mööndustega) olnud mängijaid sigaraske kätte saada, eriti veel tänaste saavutuste ja Atleticos oleva maagilise meeskonnavaimu valguses. Herilasepessa ei soovi küll keegi ronida neist, olgugi, et pesa maailmakuulsa brändi logo kannab.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      atleticomadrid, Colemani osas sa ei saanud aru vist. Tegu on ülivinge mängijaga ja ongi hiilgav diil, et Evertonil õnnestus sellise jackpoti otsa komistada. Mu mõte oli see, et teda ei saa/ole mõtet tuua mingiks tüüpnäiteks, kuidas väikese finantsiga saab vaat selliseid mehi. Ta on äärmus isegi Evertoni kulutuste kontekstis, täpselt nagu teine äärmus on Carroll. Sama hästi võib öelda, et kuna Ronalts lööb keskmiselt üle ühe mängu kohta, tõestab see, et suurt raha ikkagi on mõtet kulutada. Tiitel tuleb ja oled ka plussis lõppkokkuvõttes äkki? Selliste näidete pealt kirjutada teooriaid "rahaga edu ei osta" on minu jaoks sama sisutu pläma kui rääkida jalgpalli vaadates "muidu oli hea sööt, aga kahjuks läks auti". Puhtalt ja ainult sellepärast ka üldse välja tõin. Mitte sugugi Colemani või Evertoni või kellegi väikese rahakoti torkimiseks.

      Teine mees nüüd kahjuks hakkas muidugi kohe tüüpilise demagoogiaga peale - ma soovitan mitte keerutada juurde sellele, mida kollased lehed kütavad, sa tuled traditsioonilisega "kas sa oled kõigega rahul." Kirjutasin enda arust üsna selgelt, et probleeme on. Ei ole kõigega rahul. Aga mees teeb asja sellel tasemel esimest aastat, seega absoluutselt ei tekita mingit paanikat, et läheb kohati võssa omadega. Kui nüüd teiseks aastaks ka vigadest ei õpi - vaat siis võime hakata rääkima, et võib-olla ei ole seda materjali ja teist materjali.

      Aga vaata korra veel ise ka üle, mis "huvitavad laused" sa siia selle oma rahulolematuse pealt kirjutasid-kopeerisid, ja küllap saad siis aru, miks ma nii vastasin.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        pienaar 440k, arteta ja cahill (arvestades, mis tasemele mehed jõudsid ja kui edukalt klubi teenisid; arteta puhul pane juurde ka hinnalipik, mille eest arsene ta endale boytoyks võttis) tagasihoidlikud 2.5. ja 1.5 milli. naeltest räägime.

        me peame muidugi aru saama, et see oli davidi ainus variant omal ajal, sest rahakott, mille põhjast ta sente otsima pidi, oligi täpselt nii tühi. vähemalt see, mis talle anti. teiseks - mis on olnud ootused? oleks dm tala saand, kui oleks aeg-ajalt nende 7ndate kohtade asemel 10-12koht olnud? vaevalt. tema ainuke võimalus ja seega ka vabandus oligi mängijate katsetamine, vaatamine, kas ja kes sobib. kui ta samasugust tendentsi praegu mankus jätkaks, siis saaksid need kirevad kuked südari, sest meeskond madistaks nufciga (jeap, olen teadlik, et seda tehakse ka praegu) ühel tabelireal ning CLi hais käiks nagu 'poolifännidel ainult korra enne hooaega ninast läbi.

        üleüldse - mis kuradi nõrganärviliste vigin siin käib? esiteks on meie ees lahtirullumas võiks öelda et selle aastatuhande huvitavaim premmi hooaeg ajal, mil - see on vist juba välja toodud, aga panen veel üle paremhaagi teiste liigade aadressil - Baier SS võitis liiga juba enne kui see alandki oli; kõik teavad, et barca on realist poole hooaja peale täpselt 8punkti parem ning varsti istub messi selle atletico madridigi, kes on ääretult sümpaatne, õhupalli koos kambaga jõuga puruks; itaalias ongi forever ainult üks normaalne tiim olnud. (kõik, kellel nende väidete peale pupill suureks ja silm kissi läks, siis puhake jalga, ei hakka teiega eos vaidlema, üritan siin lihtsalt alaealistele asja väga kujundlikult selgeks teha)

        teiseks - te ei saa vist ikka aru, kui kõva taat SAF oli. tema lahkumine on rohkem kui ühe poolarusaamatus dialektis möirgava bravehearti poja asendamine teisega. nii mängijatel kui staffil läheb aega mõistmaks, et maailmas on teisigi viise klubi juhtimiseks, kui see, mis viimased 27aastat - kelle jaoks muidug vähem - oli. tuletan siinkohal ka seda meelde, et äkki oli see 02-03 või nõks varasem hooaeg (rantvibe on põhjas, ei saa seda guugldamisega häirida) kui see eelmainitud barca oli la ligas - wait for it - mingi kuradi kuues. t*ra, seal ainult 4 tiimi mängibki ju!

        kolmandaks - oleks siis nii tore istuda praegu teisel kohal, emmast-kummast sinisest väikeklubist 10 punkti kaugusel, koolis arsenali ja 'pooli fänne endiselt sirge näoga emm'i saata ning tunnis istudes jalgu kõlgutada ja mõelda, et fakk, jalkafänn on ikka sitaks äge olla?

        jah, ma saan aru, et päeva lõpuks jagatakse kohad ja neist tulenevad preemiad välja kasvõi loterii alusel ja pole vahet, kas olla võitjast maas kolm või kolmteist punkti, kui sa oled viies, siis palju õnne, tuusik kuskile uefa-tsivilisatsiooni äärealadele, kus heinekeni asemel ostad enne mängu staadioni eest nimetus plastikpudelis läbipaistmatut vedelikku, mille müüja palub justkui sõbraliku soovitusena see väravast sisse minnes kuskile püksirihma ja m*nni vahele ära peita. seal ei lasta enne mängu seda laulu, mida sa lapsest peale kolmapäeva õhtuti kuulma oled harjunud, on ainult vilest vileni 90minti ja kiirelt bussi ja lennujaama ja koju.

        tähtis on põhjus, miks kõik see nii harjumatu ja vale ja mõistmatu on. see ongi mikroelu, makett, gloobus. siin on tõusud ja mõõnad, aga see on alati huvitav, mõõnad isegi huvitavamad, sest kui tihti sa oled kuulnud enda liverpooli fännist sõpra rääkimas kui äge hooaeg neil on ja kuidas brendan on jube vahva vend, tuleks ainult xabi alonso koju tagasi...või tottsi fänni lootmas, et kui aprilli alguses neljanda koha piirimail olla, siis vaadates kalendrit, on kõik veel enda teha ja sa mõtled, et fakk, mind isegi ei koti, mis mais seisud on ja kui sirge molliga keegi kedagi perse saadab, sest mul on olnud õnn näha enda lemmik kadjakaid teid kõiki aastast aastasse ja igast asendist tagantvõtmas ja nüüd ma näen seda langust või vähemalt nii nad räägivad, metamorfoosi, mida ma kartsin, et tuleb, aga ei tahtnud sellele mõelda - SEE kõik ongi põhjus, miks ma vutti jälgin. carpe maderfaking diem.
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          Väga head tekstid nii HM'lt kui Vincentilt. 2 hooaega peaks olema ikkagi ülim miinimum, mida DM'le anda. Siis on tal aega olnud proovida ja sättida ja on olnud rohkem kui üks transfer window. Praegu tundub, et ta muretseb tõsiselt palju, mida meedia temast arvab (See RVP vahetuse ja mida-meedia-arvab teema on ikka täisnali. Kurat sa riskid sisuliselt meeskonna parima mängija veel pikema vigastusega selle nimel et mailydailid ja teised "vähesed" kollased ei kritiseeriks sind jne). Peaks aga suhtuma just vastupidi. Jätma selle meedia ja üldsuse kus see ja teine ning keskenduma oma asja ajamisele (kui on vaja poolvigane mängija õigel hetkel välja tuua, siis teedki seda, mitte ei mõtle mängu ajal väljaku ääres "Oo fuck, mis minust küll mõeldakse kui ma nii teen").

          Jõuluvana pandud pilt on muidugi kole. Poole hooajaga lasta koguni neli iidamast-aadamast ajast püsinud rekordit lõpetada, on natuke palju, isegi nii suure muudatuse puhul. Aga kui ikkagi TOP4 jõutakse ja CLis saadakse 1/16 seast edasi, siis võib küll üsna rahule jääda. Minu arvates nende kahe parameetri põhjal saabki mai lõpus öelda, kas DM'i esimene hooaeg õnnestus või ebaõnnestus. Täidetakse mõlemad - õnnestus, mitte kumbki - ebaõnnestus, üks neist - "kergelt" ebaõnnestus. Eks see Liverpooli edasisest käekäigust sõltub, kui kerge või raske see pääsemine sinna ole. Ise väga Evertoni ja Tottenhami võimalusi ei usu selles osas, kuigi üks neist on olnud seni fantastiline.

          Lõpetuseks, ütlen ausalt, et on (väga) hea meel, et Manu on seal kus ta on ja et on saadud mitmeid kaotusi (just kodus). Millisel Arsenali, Liverpooli, City või Chelsea poolehoidjal siis ei oleks hea meel. Enne kasvõi alateadlikult juba olid leppinud, et on Manu ja TOP2 on kindel. Hetkel on aga õhk Premieris kohe palju värskem, mida ei saa teiste liigade kohta öelda. Isegi Eestist on seda tunda

          Lõpetuseks2. Watching Man Utd these days is like meeting the kid who bullied you at school, 20 years on, working as a human sign post for a golf sale.

          Kommentaar


            Kas muidu isakeste meelsust on ka kusagil kajastatud? Nemad vast vaatavad ennekõike numbreid ja siis soccernet.ee foorumit mitte kunagi.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              Briti meedia on üldse tuntud oma äärmuslikkuse poolest. Kui võidad oled taevas, kui kaotad pole kunagi sust meest olnud ja kui oli, siis oli see imeline nostalgia aeg, mis on ammu selja taga. Ärgem unustagem, et ajakirjanduse mõte kipub olema klikke müüa ja sellised artiklid teevad seda hästi.
              Tegemist on ühe viimase aja põnevama Premiershipi hooajaga ja praegu on raske öelda, kes võidab. Me pole tõesti esimesekoha konkurentsis, aga SAF ju ütles, et toetage uut meest nagu te toetasite mind. Üleminek võib raske olla, aga iga asi vajab muutusi. Telegraphi artikkel http://www.telegraph.co.uk/sport/foo...ownership.html toob näiteks välja, et noored mehed tahavd pigem olla treenerid kui managerid. SAF oli ju väidetavalt tõeline kontrollija, kes tahtis kõike teada. Ma ei tea milline Moyes treenerina on, aga minu meelest käis suvel läbi, et üleminekutega tegeles peamiselt klubi uus Vice-Chariman Woodward, kelle jaoks on see ka ülevtmine Gillilt. Loodame, et lihtsalt järgmine aasta jätkame sealt kus pooleli jäi.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Pole kohalik tallinlane, aga kas keegi oskaks öelda, kas mõni pubi õhtust mängu kannab üle?

                Kommentaar


                  Algselt postitas torumees Vaata postitust
                  Pole kohalik tallinlane, aga kas keegi oskaks öelda, kas mõni pubi õhtust mängu kannab üle?
                  Olybeti spordibaar? õlu 1.5 Eur info: 1677 and +372 630 5537
                  tõmba kõne peale ja küsi

                  Kommentaar


                    Mis veel Moyese närvidele surumisse puutub, siis loodetavasti ei näe nüüd jaanuaris ega ka tulevikus mingeid paanikaoste, et kellegile meele järgi olla. Kui ikka soovitud esimest-teist valikut turult kätte ei saa, siis parem jäägu nii, pole vaja räigelt üle maksta ja kedagi pingiotsale sitsima tuua. Viimasel ajal annab väärt lugemist meedia vahendusel tiku ja tulega taga ajada, põhiline jutt käib sellest, et kui ikka 3-5 ostu ei suuda teha, siis aidaa Moyes ja United. Tõsi, värsket verd on vaja, aga mingi 50 milli eest Barkleid ja Matasi ostma ikka ei hakaks.
                    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                    Kommentaar


                      Viimati kui käisin uurimas, siis seal oli õlle hinnaks 3,5 kui ma ei eksi, tavapärasest olympsi 1,5 eurist polnud haisugi. On muutunud nüüd?
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                        Mis veel Moyese närvidele surumisse puutub, siis loodetavasti ei näe nüüd jaanuaris ega ka tulevikus mingeid paanikaoste, et kellegile meele järgi olla. Kui ikka soovitud esimest-teist valikut turult kätte ei saa, siis parem jäägu nii, pole vaja räigelt üle maksta ja kedagi pingiotsale sitsima tuua. Viimasel ajal annab väärt lugemist meedia vahendusel tiku ja tulega taga ajada, põhiline jutt käib sellest, et kui ikka 3-5 ostu ei suuda teha, siis aidaa Moyes ja United. Tõsi, värsket verd on vaja, aga mingi 50 milli eest Barkleid ja Matasi ostma ikka ei hakaks.
                        Praegust seisu vaadates käiks küll selle ulmesumma Mata eest välja
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          Praegust seisu vaadates käiks küll selle ulmesumma Mata eest välja
                          ...paanikaoste...
                          Algselt postitas Plechazunga
                          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                          Hmm, that didn't really work.

                          Kommentaar


                            Mul on selline tunne, et mingi ost see kuu siiski tuleb, kuid ei näeks väga suurt probleemi, kui ei tuleks.
                            Hetkel raske saada sellist mängijat, keda tahaks, kuid ehk saavad millegi heaga hakkama. Samas saaks samasuguse koosseisuga ilusti hooaja lõpuni ka mängida ja top 4 tuleb ära küll, sellest tulenevalt suvel tuua need mõned täiendused, kes on nagu Fifas öeldakse: ''last piece of the puzzle''.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
                              ...paanikaoste...
                              viimased 2 aastat chelsea parim mängija...???
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Suvel võiks Criscito Zenitist ära tuua (räägitakse et meil 200 mln € transfer budget, mõned augud peavadki olema nii betoneeritud, et paha hakkab, siis tulebki veidi rohkem kulutada) ja rahumeeli edasi vegeteerida. Äkki Zahast tuleb asine mees, tuleb aint võimalust anda, pole uut wingerit vaja ka.

                                352 taktika peale ja peaks huvitav küll olema.

                                DDG

                                Vidic-Evans-Jones

                                Rafael(WB)-Carrick-Fellaini-Kagawa-Criscito(WB)

                                Rooney-RVP

                                mida Juvel on ja meil ei ole? Pirlo? Pogba?
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X