320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
    Viimati kui käisin uurimas, siis seal oli õlle hinnaks 3,5 kui ma ei eksi, tavapärasest olympsi 1,5 eurist polnud haisugi. On muutunud nüüd?
    Eile hüppasin Kristiine olybeti spordibaari niisama sisse, et uurida millise kohaga tegu on. Ekraane oli piisavalt ja letil säras suure sildina õlu 1.5 EUR

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      mida Juvel on ja meil ei ole?
      euroopa liiga.
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        Suvel võiks Criscito Zenitist ära tuua (räägitakse et meil 200 mln € transfer budget, mõned augud peavadki olema nii betoneeritud, et paha hakkab, siis tulebki veidi rohkem kulutada) ja rahumeeli edasi vegeteerida. Äkki Zahast tuleb asine mees, tuleb aint võimalust anda, pole uut wingerit vaja ka.

        352 taktika peale ja peaks huvitav küll olema.

        DDG

        Vidic-Evans-Jones

        Rafael(WB)-Carrick-Fellaini-Kagawa-Criscito(WB)

        Rooney-RVP

        mida Juvel on ja meil ei ole? Pirlo? Pogba?
        VIDAL!


        Lisaks, pmst kõik positsioonid alustades Buffonist kuni Tevezeni välja.

        Kommentaar


          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
          Praegust seisu vaadates käiks küll selle ulmesumma Mata eest välja
          Arvatavasti ei müü vene-juut teda Inglismaale.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas JanK Vaata postitust
            352 taktika peale ja peaks huvitav küll olema
            Alles mõned ajad tagasi saag undas juba sellel teemal.

            Kas Sulle tundub, et äärekaitsjad (va. Smalling episooditi) ei tõuse ründesse või ei saa ründefaasis hakkama?

            Kommentaar


              ManUtd XI: De Gea, Rafael, Vidic, Evans, Evra, Valencia, Carrick, Cleverley, Giggs, Januzaj, Welbeck.
              Love United
              Hate Glazer

              Kommentaar


                kui ma sellest õigesti aru saan, siis Januzaj mängib ründaja all, getting a little excited...

                Edit: okei, Januzaj ikka äärele joonistatud.
                Love United
                Hate Glazer

                Kommentaar


                  Jaanus eelistab 10-t.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Huvitav vasak-eesliin tõesti, võibolla tehakse seal Giggsi, Welbecki ja Januzaj vahel karuselli ja kõik saavad ründes proovida korra. Mhm.
                    Reaalselt võiks poolajal Giggsi asemel Kagawa sisse tuua kohe.

                    Oleks seal Giggsi asemel Rooney, siis oleks see hetkese ManU üks paremaid koosseise minu silmis (Jonesi võiks emma-kumma asemel keskele panna).

                    Kommentaar


                      Oi kuidas täna seda võitu vajame.

                      Kommentaar


                        miks mõndadel mängijatel mingi totaalne fullretard mõte pähe tekib? evra kollasest räägin
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Enne seda standardolukorda, tabasin end mõttelt, et ei imestaks üldse, kui siit sisse imetaks... Hiromant no.
                          Olgu see mängupilt, kuidas on, aga mulle tundub, et väga suure taandarengu on teinud kogu kaitsetegevus üleüldiselt. On korduvalt jopanud, et vastased ei ole suutnud tekkinud auke ära kasutada, aga ausalt tundub nagu kaitses oleks pühapäevaliiga õllesõbrad, kes jooksevad iga vastasega kaasa ja lasevad end positsioonilt labaselt ära vedada...
                          Algselt postitas Plechazunga
                          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                          Hmm, that didn't really work.

                          Kommentaar


                            Mina olin juba lausa päris kindel, et seal ära imetakse, pole midagi imestada. Lahe mäng on lahe.
                            Love United
                            Hate Glazer

                            Kommentaar


                              Viga ei olnud kastis ja viga üleüldse ei olnud. Hea otsus, hea penalti.
                              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                              Kommentaar


                                Algselt postitas alehis Vaata postitust
                                Viga ei olnud kastis ja viga üleüldse ei olnud. Hea otsus, hea penalti.
                                Viga oli, ühe nurga alt oli kenasti näha. Kas nüüd aga kastis, see oli üsna joone peal tehtud. Kohtunik otsustas nii.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X