320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
    Tahaks näha kastis tehtud viga, mille eest penaltit ei anta.
    Vt. kaasust Lloris vs Young ning järgnenud selgitusi suunal "Noh jah... Keskväljal oleks vist ikka vilistatud, aga pennu jaoks ikka vähe pehme".
    20 LEGEND

    Kommentaar


      Algselt postitas Spade
      Millest sa aru ei saa, oku? Väljak peab olema märgitud joontega ning jooned kuuluvad nende alade sisse, mida nad piiravad.
      Kui külje- ja otsajoon kuuluvad väljaku juurde(ehk selle ala sisse, mida nad piiravad), siis miks peaks väljaku sees olema asjad teistmoodi?
      Sest, et oku viidatud sõnastuses on penaltiala osas erireegel. Ma ei ole küll juuratudeng, aga ma ütleks ka esmapilgul et joon on väljaspool penaltiala.
      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

      Kommentaar


        Ulme vaidlus ikka. Tuletaks meelde, et see joon ca 10cm, mitte mingi Kostivere laiune maa-ala. Kust see näha on, et kas viga on joone peal üldse. Või, et kust seda vea "epitsentrit" loetakse, mille järgi arvestada, kas viga on kastist sees või väljas.

        Kommentaar


          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
          Sest, et oku viidatud sõnastuses on penaltiala osas erireegel. Ma ei ole küll juuratudeng, aga ma ütleks ka esmapilgul et joon on väljaspool penaltiala.
          Tegelt ma võtan tagasi eeltoodu...
          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

          Kommentaar


            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
            kui ülehomme safci vastu ka zaha mängu ei saa, siis no nahhui.
            no nahhui.

            eks on vist nii, et selle hooaja vaimne selgroog saab nädala pärast murtud või (osaliselt) lapitud. annaks hesus, et OT'l suudetakse päris mängu teha ja vaatame suvel asjadele tagasi pilguga "...sellest hetkest said poisid teise hingamise".
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Joonel tehtud viga on kastis!
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Joonel tehtud viga on kastis!
                ega krõllid enne ei usu kui Rott Järvela seda eetris ütleb

                Kommentaar


                  joonel tehtud viga = joonelt antud karistuslöök. mina mäletan veel PES ja fifaaegadest küll, kui ikka karistuslöök sealt joone pealt saadi, siis pall oligi täpselt joonel ja mitte mingi penalt.

                  tegelt saab nii ka vaadata et kui sätid treeningus palli joonele, siis lööbki karistuslööki joonelt, kui aga pall on pooleldi üle joone 16 kasti suunas, siis penalti.

                  E: kui keegi aru ei saanud siis võite tanelile priva saata, et me töötame ühes ruumis nüüd

                  et ma suht eriline juba
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JanK Vaata postitust
                    joonel tehtud viga = joonelt antud karistuslöök. mina mäletan veel PES ja fifaaegadest küll, kui ikka karistuslöök sealt joone pealt saadi, siis pall oligi täpselt joonel ja mitte mingi penalt.
                    See on kõige parem argument, mida ma täna lugenud olen.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      ma aimasin et keegi midagi sellist ütleb

                      ma aimasin

                      suht hea tunne valdab mind hetkel isegi
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Mmmmm, mul on hea meel, et sind hea tunne valdab. Aga sa siiski eksid.
                        Pärnu JK Poseidon

                        Kommentaar


                          linki paluks su väite aluseks
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JanK Vaata postitust
                            linki paluks su väite aluseks
                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            FIFA Laws of the game, sisuliselt esimene punkt: The field of play must be rectangular and marked with lines. These lines belong to the areas of which they are boundaries.
                            Igaks juhuks eestikeelsetest reeglitest ka sama lõik:

                            Mänguväljak peab olema ristkülikukujuline ja tähistatud joontega. Need jooned kuuluvad sellesse mänguväljaku alasse, mida nad piiravad.

                            Kommentaar


                              tänud tõlke eest, kui muidu võib väita, et justkui tõlkes kaduma läinud, siis see on kripsti-krapsti täpselt nii nagu olema peab. vahel on hea tunne olla eestlane - tõlgime tekste emakeelde sama ladusalt kui traktoril õlivahetus kambodža lähistel
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                lihtne analoogia, kui see kambodža traktor endiselt õlita on: kui pall on joonel, siis on ta väljakul, mitte audis (nagu see auto), korneriks/väravahi lähilöögiks läinud või hoopis väravas. kuniks pall pole üleni väljas, on ta sees - seda tead ju isegi. sama kehtib adam johnsoni puhul.

                                seda ka, et isegi kui clevzi see pendla-asi kõrvale jätta, oli ta ikka täielik pasarahepilv. aastate tagusest shity vastu võidetud community shieldi järgsest elevusest pole suur sittagi alles. kurb.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X