320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
    seda ka, et isegi kui clevzi see pendla-asi kõrvale jätta, oli ta ikka täielik pasarahepilv. aastate tagusest shity vastu võidetud community shieldi järgsest elevusest pole suur sittagi alles. kurb.
    See oli see ilus aeg, kui taevas sinisem oli ja kõik muu ka parem. Andersonist tundus isegi asja saavat, Cleverleyga mängiti keskel korralikult ühepuute sööte ja isegi uus ost Young tundus mõistlik.



    Kas on mul õigus kui väidan ,et liigakarika finalist euroopa liiga kohta ei saa eks ? Ses suhtes mingi sita stsenaariumi kohaselt kui liigas jalgu alla ei võeta (võetakse küll ,aga nii teoreetiliselt) võib juhtuda ,et me jääme euroopa liiga kohast välja. Siinkohal mainin ära, et parem jääkski välja kui mängiks neljapäev-pühapäev, Liverpooli pealt hea näide kuidas liigas asjad jooksevad kui ei pea nõnda rassima.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Tere hommikust.

      Kommentaar


        Carlingu võitja saab ainult euroopa liigase kui just see klubi pole juba UEFA-sse saanud(liigaga) http://en.wikipedia.org/wiki/Football_League_Cup
        sigpic

        Kommentaar


          Algselt postitas priity Vaata postitust
          Ütleksin ka seda, et Evertoni selleaastane üllatavalt hea minek peaks ju viitama sellele, et DM on õige inimene MU viimisel uuele tasemele – põhiosas on selle hooaja Evertoni meeskond ju ikkagi DM „nägu“. Aga eks igaüks näeb seda, mida ta näha tahab
          Huvitav ja mina mõtlesin, et Martinez oli see, kes andis Evertonile uue mineku - vahetas käiku ja näitas, et on ka teisi mooduseid ning üllatavalt hea minek peaks ju viitama sellele, et DM ei suutnud Evertoni viia uuele tasemele. Nokin.
          Samas pole hooaeg läbi ning nii nagu on mängu kõige tähtsamaks väravaks 2:0 värav, on seda ka progressi/regressi hindamisel aasta nr 2. Iseasi, kas seda antakse, kui sa järjepidevalt miinust toodad.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
            Kas on mul õigus kui väidan ,et liigakarika finalist euroopa liiga kohta ei saa eks ? Ses suhtes mingi sita stsenaariumi kohaselt kui liigas jalgu alla ei võeta (võetakse küll ,aga nii teoreetiliselt) võib juhtuda ,et me jääme euroopa liiga kohast välja.

            kui liigas kümnes olla, jäädakse tõesti Euroopast välja,
            aga City liigakarika võidu korral tähendab see just seda, et koht läheb ümberjaotamisele

            ja ELi pääseb keegi, kes sinna saada ei lootnudki ehk siis premieri kuues või kui FA Cupi finalistid on mõlemad juba CLi koha taganud, siis ka seitsmes meeskond
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
              Huvitav ja mina mõtlesin, et Martinez oli see, kes andis Evertonile uue mineku - vahetas käiku ja näitas, et on ka teisi mooduseid ning üllatavalt hea minek peaks ju viitama sellele, et DM ei suutnud Evertoni viia uuele tasemele. Nokin.
              Samas pole hooaeg läbi ning nii nagu on mängu kõige tähtsamaks väravaks 2:0 värav, on seda ka progressi/regressi hindamisel aasta nr 2. Iseasi, kas seda antakse, kui sa järjepidevalt miinust toodad.
              Omast arust viitasin sellele, et kui keegi on 11 aastat ühte meeskonda arendanud ja sellel hakkab hästi minema peale seda kui ta selle eesotsast on lahkunud, siis tõenäoliselt on tal ikkagi mingid roll meeskonna eduloos. Ehk siis Evertoni toodud mängijad, seal ülesehitatud süsteem jms on kindlasti DM teene + lisaks ei saa me välistada et käesoleval hooajal oleks Everton tema juhtimisel vähemalt sama või veel enamgi edukamalt mänginud. Nagu me ei saa ka välistada seda, et nad oleks võinud totaalselt põruda.

              Kommentaar


                Algselt postitas priity Vaata postitust
                Omast arust viitasin sellele, et kui keegi on 11 aastat ühte meeskonda arendanud ja sellel hakkab hästi minema peale seda kui ta selle eesotsast on lahkunud, siis tõenäoliselt on tal ikkagi mingid roll meeskonna eduloos. Ehk siis Evertoni toodud mängijad, seal ülesehitatud süsteem jms on kindlasti DM teene + lisaks ei saa me välistada et käesoleval hooajal oleks Everton tema juhtimisel vähemalt sama või veel enamgi edukamalt mänginud. Nagu me ei saa ka välistada seda, et nad oleks võinud totaalselt põruda.
                Kui Moyes't üldse milleski süüdistada, siis vast selles, et ta läinud suvel meeskonda ei muutnud. Aga teisalt oli seesama sats just meistriks tulnud ja sellist pärandit niisama lihtsalt laiali ei lammuta. Aga minevik ei loe. Moyesile ei anta kindlasti nelja-viit aastat ülesehitustööks nagu Fergusonile omal ajal, ta peab juba praegu jaanuaris alustama. Või siis hiljemalt suvel. Kaitseliin ja poolkaitse tuleb enam-vähem tervikuna ümber ehitada. Ma pole eriline asjatundja, aga ega seal väga palju mehi ei paista, kelle ümber tuleviku ManU luua. Phil Jones ja Januzaj ainult. Seega ülesanne pole lihtne.
                Moyesi saatuse otsustab tõenäoliselt järgmine hooaeg. Niipalju aega peab juba kasvõi traditsioonide mõttes andma ja küllap ka antakse.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Kui Moyes't üldse milleski süüdistada, siis vast selles, et ta läinud suvel meeskonda ei muutnud. Aga teisalt oli seesama sats just meistriks tulnud ja sellist pärandit niisama lihtsalt laiali ei lammuta. Aga minevik ei loe. Moyesile ei anta kindlasti nelja-viit aastat ülesehitustööks nagu Fergusonile omal ajal, ta peab juba praegu jaanuaris alustama. Või siis hiljemalt suvel. Kaitseliin ja poolkaitse tuleb enam-vähem tervikuna ümber ehitada. Ma pole eriline asjatundja, aga ega seal väga palju mehi ei paista, kelle ümber tuleviku ManU luua. Phil Jones ja Januzaj ainult. Seega ülesanne pole lihtne.
                  Moyesi saatuse otsustab tõenäoliselt järgmine hooaeg. Niipalju aega peab juba kasvõi traditsioonide mõttes andma ja küllap ka antakse.
                  Põhimõtteliselt ongi mu (puhtalt MU-d kui organisatsiooni vaatav) loogika selline:
                  Kui MU oleks tahtnud sama võistkonna koosseisuga meistriks tulla, siis oleks pidanud treeneriks tooma Fergusoni klooni. Praegustest arengutest võib aga näha, et DM ei ole SAF-kloon. Seetõttu on ka äkitselt selgunud, et meeskonnas pole piisavalt kvaliteetseid mängijaid, et need kellegi teise kui SAF-i taktikepi all edukalt mängima panna. Samas on selge ka see, et uus treener ei tee ühe üleminekuakna jooksul just meistriks tulnud meeskonnas suurpuhastust. See kehtib ka igasuguses muus organisatsioonis - uue juhi saabumisel ei lasta lahti alluvaid, kelle panus on aidanud parima tulemuse saavutada.
                  Minu jaoks viitab DM 6-aastane leping sellele, et MU omanike visioon on mingisugused põhjalikud muutused läbi viia. Millised need täpselt on, sellest saame ehk kunagi tulevikus aimu - kui spekuleerida, siis võiks eeskujudena ehk mõjuda võistkonnad, mida juhib või on juhtinud Pep. Siiski on minu arvates osa MU identiteedist see, et ollakse teerajaja ja mitte kellegi jäljendaja

                  Kommentaar


                    pigem on hetkel asi selles, et moyes ei tea, kas olla väike saf või olla ikka tema ise. mehel on kerge identiteedikriis, asi on iseloomus kinni. egas loogiline ka - avb kukkus chelseas ära kiiremini kui tottsis. põhjus? porto peatreenerina ei saa nii palju tähelepanu ja kriitikat, sest maailmamastaabis ei ole nii palju kaalul. kõik on psühholoogiline.

                    tagantjärele nüüd mõelda - mr mourinho soovis kangesti unitedi peatreeneriks saada. oleks see parem idee olnud? või oleks ta aint mingi "teeme treble ja siis ma lähen ligue 1/bundesligat vallutama, adios pedekad" olnud?

                    meedia tähelepanuga ei saa kohe harjuda, see tulebki ajaga. evertoni peatreener ei saagi kuidagi sama palju tähelepanu kui unitedi peatreener, sellest see surve tulenebki.

                    pigem leian, et mental ei ole tal piisavalt tugev, et olla unitedi või mis iganes suurklubi peatreener. täpselt sama nagu mul football manageris - unitediga alati pelades olin sackimis äärel, aga atalantaga 6 hooajaga 3x meistriks tulla pole probleem. milles asi? ma sobin madalamate tiimide peatreeneriks paremini, sest ootused on väiksemad, saan rohkem teha oma asja ja ei oodata, sõrm sadulas, neid tulemusi nii rängalt kui suurklubides.

                    mental ongi tähtsam kui skill, alati olnud ja jääbki olema. kui on kandev roll siis mental on kõige alus.
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      Algselt postitas priity Vaata postitust
                      Omast arust viitasin sellele, et kui keegi on 11 aastat ühte meeskonda arendanud ja sellel hakkab hästi minema peale seda kui ta selle eesotsast on lahkunud, siis tõenäoliselt on tal ikkagi mingid roll meeskonna eduloos. Ehk siis Evertoni toodud mängijad, seal ülesehitatud süsteem jms on kindlasti DM teene + lisaks ei saa me välistada et käesoleval hooajal oleks Everton tema juhtimisel vähemalt sama või veel enamgi edukamalt mänginud. Nagu me ei saa ka välistada seda, et nad oleks võinud totaalselt põruda.
                      Seega võib öelda et SAF juhendas kauem ja viis meeskonna sinna kus ta praegu on.

                      Martinez hea, SAF hea, DM halb või DM hea, Martinez ja SAF halb?
                      The One and Only

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JanK Vaata postitust
                        pigem leian, et mental ei ole tal piisavalt tugev, et olla unitedi või mis iganes suurklubi peatreener. täpselt sama nagu mul football manageris - unitediga alati pelades olin sackimis äärel, aga atalantaga 6 hooajaga 3x meistriks tulla pole probleem. milles asi? ma sobin madalamate tiimide peatreeneriks paremini, sest ootused on väiksemad, saan rohkem teha oma asja ja ei oodata, sõrm sadulas, neid tulemusi nii rängalt kui suurklubides.
                        Üritad siin terake asjalikku juttu ajada ja siis tuleb selline postitus. Never ending koolivaheaeg.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Kui Moyes't üldse milleski süüdistada, siis vast selles, et ta läinud suvel meeskonda ei muutnud. Aga teisalt oli seesama sats just meistriks tulnud ja sellist pärandit niisama lihtsalt laiali ei lammuta. Aga minevik ei loe. Moyesile ei anta kindlasti nelja-viit aastat ülesehitustööks nagu Fergusonile omal ajal, ta peab juba praegu jaanuaris alustama. Või siis hiljemalt suvel. Kaitseliin ja poolkaitse tuleb enam-vähem tervikuna ümber ehitada. Ma pole eriline asjatundja, aga ega seal väga palju mehi ei paista, kelle ümber tuleviku ManU luua. Phil Jones ja Januzaj ainult. Seega ülesanne pole lihtne.
                          Moyesi saatuse otsustab tõenäoliselt järgmine hooaeg. Niipalju aega peab juba kasvõi traditsioonide mõttes andma ja küllap ka antakse.
                          De Gea, Jones, Rafael, Welbeck, Januzaj on noored mängijad, kelle ümber vägagi võimalik uue põlvkonna meeskonda luua. Kuigi paari eelnimetet mängija vigastuste nimekiri võib saada probleemiks.

                          Küsimus on pigem selles, mida keegi näeb David Moyese varasemas ajaloos ja selle aasta tegemistes, mis viitaks potentisaalsetele positiivsetele arengutele tulevikus. Mina isiklikult näen ainult ebapädevust. Taktikaliselt pädev ja/või hea motivaator ei veaks eelmise aasta meistermeeskonda 7-8. koha suunas. Treeningmeetoditest rääkides ei ole kuskilt märgata asjade moodsamaks muutmist nagu siin ennist mainiti - lugedes ridade vahelt Evertoni mängijate kommentaare pärast Martineze saabumist ja ka Unitedi mängijate enda (siiani veel vaoshoitud) väljaütlemisi, siis pigem tundub siin olevat samm ajas tagasi füüsilisema ja primitiivsema lähenemise suunas. Jah, tõesti, vara veel. Aga siiani on ikka väga kuradi raske ühtki positiivset märki kogu selles sitavihmas leida.

                          Liverpooli fännid muidugi loodavad, et traditsioonid ja värk ja kaks aastat. Nagu neil endal Roy Hodgsoniga, eks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                            Liverpooli fännid muidugi loodavad, et traditsioonid ja värk ja kaks aastat. Nagu neil endal Roy Hodgsoniga, eks.
                            Mina ei looda midagi. Pigem võrdleksin Moyese olukorda Rodgersiga, kes alles oma teisel hooajal hakkab enda nägu meeskonda platsil nägema. Ega need asjad väga kiiresti ei käi tavaliselt.
                            Ma seda Rafaeli ei oska vist hinnata, aga De Gea on väravavaht ja oma ametis väga hea ning Welbeck ründaja, kellel ka kahtlemata potensiaali. Probleemid on teil kaitses ja poolikus.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Algselt postitas decrakas Vaata postitust
                              Seega võib öelda et SAF juhendas kauem ja viis meeskonna sinna kus ta praegu on.

                              Martinez hea, SAF hea, DM halb või DM hea, Martinez ja SAF halb?
                              See on paljude Moyest pooldavate inimeste argument tegelikult. Et Sir Ferg tegutses viimased paar aastat ainult isikliku aupaiste nimel lahkumaks areenilt võitjana ja seega jättis hetkelise edu nimel hooletusse meeskonna tuleviku. Et meeskonna sügavus lähemalt vaadates pole kaugeltki see, mis ta kõigi aegade edukaima Briti treeneri käe all paistis.

                              Nagu alati, eks tõde on kuskil vahepeal.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas priity Vaata postitust
                                Omast arust viitasin sellele, et kui keegi on 11 aastat ühte meeskonda arendanud ja sellel hakkab hästi minema peale seda kui ta selle eesotsast on lahkunud, siis tõenäoliselt on tal ikkagi mingid roll meeskonna eduloos. Ehk siis Evertoni toodud mängijad, seal ülesehitatud süsteem jms on kindlasti DM teene + lisaks ei saa me välistada et käesoleval hooajal oleks Everton tema juhtimisel vähemalt sama või veel enamgi edukamalt mänginud. Nagu me ei saa ka välistada seda, et nad oleks võinud totaalselt põruda.
                                Omast arust viitasin sellele, et nokin. Samas, mida ütleb siis 20+ aastane valitsusaeg SAFi kohta? Juhtis meeskonna kuristiku äärel või? Vaevalt eks. Jällegi lihtsalt nokun.

                                Küll aga (suur)organisatsioonid teavad, kui raske on suunamuutus, kuid keegi neist ei planeeri enda tegevusse miinust, mida Manu hooaeg seni on pigem olnud. Pinge kasvab ning võib sundida algset plaani muutma.

                                Ja kehakeelt ei tasu alahinnata - vaadake näiteks AVB'd. Samas ei saa ka põhjalike järeldusi teha. Tegelikult oleks imelik kui DM frustratsiooni välja ei näitaks.
                                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X