320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Mina ei looda midagi. Pigem võrdleksin Moyese olukorda Rodgersiga, kes alles oma teisel hooajal hakkab enda nägu meeskonda platsil nägema. Ega need asjad väga kiiresti ei käi tavaliselt.
    Ma seda Rafaeli ei oska vist hinnata, aga De Gea on väravavaht ja oma ametis väga hea ning Welbeck ründaja, kellel ka kahtlemata potensiaali. Probleemid on teil kaitses ja poolikus.
    Ega ma sind tegelikult ei torkinudki, piisavalt kaua luuranud siin, et teada, kes on kes. Pigem rohkem nende teiste sama märki avatarina kandvate üldse mitte trollimise eesmärki täitvate tegelaste suunas. Olid ju Unitedi trollid sama jutuga Hodgsoni ajal ühes teises teemas platsis.

    See nimekiri oli ka rohkem üldiselt toodud, et mis on praegu pädev noor tuumik. Kaitse oleks palju paremas seisus, kui ühel teatud šoti päritolu jorsil oleks olnud mune paar veterani pensionile saata ja järjekindlust näidata. Keskvälja remondiks osteti 27 miljonit naela maksev karvane lambipost. Et põhimõtteliselt ma ei vaidle sinuga, kuid süüdlasi selles olukorras on rohkem kui üks.

    Ja Rodgersi kohapealt, isegi kui te eelmine aasta tulemusi veel ei näidanud, oli ilmselge, mis muudatused on plaanis ja mismoodi kavatsetakse uuele tasemele jõuda. Moyese puhul? Milline on see 'nägu', mille moodi United platsil olema saab?

    Kommentaar


      Algselt postitas priity Vaata postitust
      Põhimõtteliselt ongi mu (puhtalt MU-d kui organisatsiooni vaatav) loogika selline:
      Kui MU oleks tahtnud sama võistkonna koosseisuga meistriks tulla, siis oleks pidanud treeneriks tooma Fergusoni klooni. Praegustest arengutest võib aga näha, et DM ei ole SAF-kloon. Seetõttu on ka äkitselt selgunud, et meeskonnas pole piisavalt kvaliteetseid mängijaid, et need kellegi teise kui SAF-i taktikepi all edukalt mängima panna. Samas on selge ka see, et uus treener ei tee ühe üleminekuakna jooksul just meistriks tulnud meeskonnas suurpuhastust. See kehtib ka igasuguses muus organisatsioonis - uue juhi saabumisel ei lasta lahti alluvaid, kelle panus on aidanud parima tulemuse saavutada.
      Minu jaoks viitab DM 6-aastane leping sellele, et MU omanike visioon on mingisugused põhjalikud muutused läbi viia. Millised need täpselt on, sellest saame ehk kunagi tulevikus aimu - kui spekuleerida, siis võiks eeskujudena ehk mõjuda võistkonnad, mida juhib või on juhtinud Pep. Siiski on minu arvates osa MU identiteedist see, et ollakse teerajaja ja mitte kellegi jäljendaja
      No ma ei tea. Minu meelest peitub ka siin iva. Mängijad mängijateks, aga Moyes sackis oma tulekuga ühed kõige tähtsamad isikud treeningsüsteemis - Meulensteen ja Phelan.
      See aeg, et atra seada, antakse Moyesile kindlasti. Eks suuremalt jaolt näitabki järgmine hooaeg, kes või mis ta on suure klubi juhina. Loodan vaid, et tema "nägu" Unitedi juhina ei ole eelmiste aastate Everton - kompaktse ja igava mänguga solid tulemus ja stabiilne esitus, aga mitte midagi huvitavat.
      Algselt postitas Plechazunga
      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

      Hmm, that didn't really work.

      Kommentaar


        Phelan oli Fergu isiklik saapaviksija. Kindlasti kõva seltskonnahing, aga selle-eest saab nüüd Phil Neville-le sarvi teha või vuntse joonistada, nii et not all is lost.

        Meulensteen selle eest oli pädev taktik ja treener. Eric Steele oli hinnatud väravavahtide treener, kes töötas De Geaga ja aitas tal saada üheks parimaks väravavahiks Inglise liigas. Selliste meeste minemasaatmine ja asendamine on tõepoolest küsitav.

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Vincenti vastus.
          6 aastat tippjalgpallis on pikk aeg ja sellest perioodist 2/3 ei anna klubijuhtkond eluilmas aega uue eduka meeskonna ehitamiseks. Vähemalt taolise suure ajalooga klubi juhtkond küll mitte.

          Vihjates oma eelmisele postitusele ja Sinu vastusele õnnetu inimhinge osas, siis tagumine aeg oleks endise eduka treeneri AVB eluloo põhjal aru saada, et on treenereid, kes sobivad meeskonda ja on seltsimehi, kes ei sobi, s.t et edu ühes keskkonnas ei tähenda seda ilmtingimata teises keskkonnas. See on üldlevinud argument, mida teab igaüks, kes jalgpalliga maast-madalast kokku puutunud.

          OK, mõistan, et konkurentidel on hea hoog ja konkurentide näol on tegemist aastaid liigavõidust kõrvale jäetud vihaste meeskondadega ning mõistetav, kui neilt tappa saadakse, aga kurat Teie komistuskivideks on praegu mingid teiseringi uut elu & edu otsivad meeskonnad?

          Moyese Evertonis üles ehitatud struktuur võinuks vabalt ka jääda ilma suurepärase mineku ja eduta, niisamuti võinuks nad ka olla väga tugevalt esineliku piiril, endise peatreeneri jätkamisel. See on aga asi, mida me ei saa kunagi teada.

          Ühesõnaga kokkuvõtteks, siis verevahetus või mitte aga 8ndast kohast kõrgemal paiknemiseks on satsil sisu küll ja veel. Ega tegemist ei ole Kuressaare taolise amatöörmeeskonnaga, kus värsked kasvandikud tuleb koheselt platsile kastaneid grillima saata, vaid verevahetus peab tulema aegamisi eduka töö viljana, kuid selleks on vaja inimest, kes suudab seda koormat pärast vanameister SAFi kreatiivselt kanda ja esineliku kandadel püsida.

          Hooaja teine aga raskem pool on veel ees, tore kui suudetakse üllatada. Loodetavasti üllatab paksu rahakotiga ka Moyes ehk läheb paremaks elu Manchesteris. Samas ei päästa ilmselt ka see, kuna suure tõenäosusega kaotate mõne uue staari saabumisel mõne olemasolevatest.

          Kurat, aga seis peab ju kahtlane olema, kui isegi Giggs nii õnnetu on, et vastaste värava asemel endi koduõue pommitab?

          Kommentaar


            Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
            Ja Rodgersi kohapealt, isegi kui te eelmine aasta tulemusi veel ei näidanud, oli ilmselge, mis muudatused on plaanis ja mismoodi kavatsetakse uuele tasemele jõuda. Moyese puhul? Milline on see 'nägu', mille moodi United platsil olema saab?
            No vaatame kõigepealt, kas jaanuariaknas tehakse mingeid olulisi muudatusi. Veidi lihtsustades piisas Arsenalil Özili sissetoomisest, et muuta lootuseta punt tiitlinõudlejaiks. Pole välistatud, et sama trikki teilgi proovitakse. Iseasi muidugi, mida turult võtta on.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              No vaatame kõigepealt, kas jaanuariaknas tehakse mingeid olulisi muudatusi. Veidi lihtsustades piisas Arsenalil Özili sissetoomisest, et muuta lootuseta punt tiitlinõudlejaiks. Pole välistatud, et sama trikki teilgi proovitakse. Iseasi muidugi, mida turult võtta on.
              Kes on hetkel need suured nimed , kes oleks talveaknas potensiaalsed ManU-ga liitujad?
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                Ja Rodgersi kohapealt, isegi kui te eelmine aasta tulemusi veel ei näidanud, oli ilmselge, mis muudatused on plaanis ja mismoodi kavatsetakse uuele tasemele jõuda. Moyese puhul? Milline on see 'nägu', mille moodi United platsil olema saab?
                Rodgersil oli muidugi selle võrra lihtsam, et ta võttis kaheksanda koha meeskonna. Selge oli, et ega sealt enam väga allapoole mistahes mängijamaterjaliga kukkuda ei anna ja seega oli ka pingevabam värk oma lähenemist proovida. Liigavõitjaga on natuke teine teema, kohustuslikud võidud ja nii edasi.

                Minu mõte oli eeskätt, et vaatame nüüd selle pool allesjäänud hooaega, suvise akna ja siis näiteks järgmise aasta esimese poole ka ära. Ja siis paneme lõplikult paika, kas on feil või ei. Seda ilmselt ei eeldagi keegi, et talle kolm-neli aastat antakse tabelis väljaspool esinelikut lõpetada.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Rodgersil oli muidugi selle võrra lihtsam, et ta võttis kaheksanda koha meeskonna. Selge oli, et ega sealt enam väga allapoole mistahes mängijamaterjaliga kukkuda ei anna ja seega oli ka pingevabam värk oma lähenemist proovida. Liigavõitjaga on natuke teine teema, kohustuslikud võidud ja nii edasi.
                  Nojah, aga neid võite ei ole ju. On kohutav 'virutage see pall kasti juba' jalgpall peaosas Antonio Valencia ja tema 89542 ebaõnnestunud tsenderdust, 7. koht liigas ja 5 kaotust Old Traffordil. Kui alguses ei lubanud staatus muudatusi teha, siis nüüdne seis peaks seda juba konkreetselt nõudma. Küsimus on selles, kas Moyesel üldse on mingi lähenemine, mis erineks praegusest.

                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Minu mõte oli eeskätt, et vaatame nüüd selle pool allesjäänud hooaega, suvise akna ja siis näiteks järgmise aasta esimese poole ka ära. Ja siis paneme lõplikult paika, kas on feil või ei. Seda ilmselt ei eeldagi keegi, et talle kolm-neli aastat antakse tabelis väljaspool esinelikut lõpetada.
                  Jah, ega minagi kohe praegu saabast ei nõua, kuigi ei saa öelda, et ma kurvastaks kui taoline otsus peaks tehtama praeguste asjaolude jätkumisel. Aga anda talle veel üks hooaeg kui selle hooaja teisel poolel samuti positiivsed arengud puuduvad? Miks?

                  Kommentaar


                    patt on seda arutlust off topicuga vahele segada... aga vahest hakkab karikas üle ajama.

                    Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                    De Gea, Jones, Rafael, Welbeck, Januzaj on noored mängijad, kelle ümber vägagi võimalik uue põlvkonna meeskonda luua.
                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    ning Welbeck ründaja, kellel ka kahtlemata potensiaali.
                    Me oleme vist viimased 3 hooaega erinevat Dannyt jälginud. Kõige väiksema football IQ'ga mees väljakul pea igas mängus. Pole temas mingit potensiaali.

                    *Loodan, et eksin*

                    enivei... carry on

                    Kommentaar


                      Mis see football IQ on? Kas see on nagu see basketball IQ, mille definitsiooni mulle ka siiani keegi seletanud pole?

                      Danny Welbeckil on puudusi ja vajakajäämisi ilma kahtlusteta, kuid näha temas potentsiaali puudumist? Eks igaüks vaata oma nurga alt ja arvamusi on niisama palju kui neidsamuseid...

                      Kommentaar


                        Eks ma mõtlesingi seda alustamist, ei saanud kohe mingi oma käekirjaga peale lennata. Seejuures ma samuti ei välista varianti, et tal seda va käekirja polegi ja ta ongi ebaõnnestunud valik ja varsti on uus tüüp pukis (OG tule koju!!!), aga minu arust on seda lihtsalt veel liiga vara nii põhjapanevalt hinnata nagu siin mõned teevad.

                        Mis puudutab palli kasti peksmist, siis viimastes mängudes Fletcher oli esimene, kellelt võis sel hooajal näha, et ta otsib järjekindlalt keskelt läbisöötu ründajale või siis augus liikuvale mehele. Samaks on olnud põhimõtteliselt suuteline veel Carrick, enne kui katki läks, aga Fletcheri kvaliteet on selles ampluaas parem. Cleverley on täiesti abituks vajunud, ei tõuse ise palliga, ei loo teistele võimalusi. Ja lähebki pall äärde, kust Young tsenderdab vastastribüünile või Valencia paneb sada km/h litaka värava eest läbi. See on küll jube vahva vaadata, et keskväljalt palle korjav Rooney laseb sealt igas mängus 30m diagonaalsööte ääremängijatele jala peale, aga samas on sellise asja vastu ka väga lihtne kaitses seista. Kahjuks lihtsalt ei ole praegu keskel mängijat, kes suudaks midagi loovamat pakkuda. Keskpoolikud on löönud selle hooajaga manku 52 väravast täpselt kolm. Seda siis juhul, kui lugeda Jones ka poolkaitsjaks...

                        Ja ega on ka olnud ropult halba õnne vigastustega. Ma arvan, et võta teistelt mitmeks mänguks korraga mõlemad põhiründajad ära ja äkki tuleb ka kolm kaotust järjest. Lisaks Carrick, Rafael, Nani, Fellaini näol samuti keskele siiski üks käik puudu...
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Trollin siin edasi - DM puhul on tegemist maailma kõige väärtuslikuma spordivõistkonna (mille väärtust on miljardites ning aastane käive 440 miljonit eurot) ühe kõige olulisema tegelasega. Ma millegipärast arvan, et tal oli tarvis tööpakkumise saamiseks korduvalt esitada oma visioon meeskonna tuleviku suhtes, seda põhjendada ning kaitsta jne. Lisaks arvan, et omanikel on üsna kindlad kriteeriumid mille järgi nad DM tegevust hindavad ning seejuures pakuksin selles nimekirjas esikohale mingit muud kriteeriumit peale sportliku. Aga see kõik on mõeldud vaid diskussiooni edendamiseks ja ei pretendeeri absoluutsele tõele (vähemalt mitte veel )

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vincent Vaata postitust
                            ...
                            Mõistlik. Eks personali taha jääb nii mõndagi. Aga teisest küljest jällegi see 27 milline lambipost...

                            Lugesin hiljuti seda, ei tea kas on siit läbi käinud või mitte. Paljus muidugi ajakirjanduslik hüsteeria ja populaarse teema lüpsmine läbi maaslamaja nüpeldamise, kuid oma iva võib sellest statistikast siiski välja lugeda eelkõige just selles osas, mis Moyese Evertoni puudutab. Taaskord - personal, tulemuste vajadus jne, kuid siiski...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas priity Vaata postitust
                              Trollin siin edasi - DM puhul on tegemist maailma kõige väärtuslikuma spordivõistkonna (mille väärtust on miljardites ning aastane käive 440 miljonit eurot) ühe kõige olulisema tegelasega. Ma millegipärast arvan, et tal oli tarvis tööpakkumise saamiseks korduvalt esitada oma visioon meeskonna tuleviku suhtes, seda põhjendada ning kaitsta jne.
                              Sa vist ei ole lähemalt tutvunud sellega, kuidas too protsess selles maailma kõige väärtuslikumas spordivõistkonnas käib (või käis).

                              For David Moyes and the Barclays Premier League champions, the future began on a sunny afternoon in Stretford and Sir Alex Ferguson’s successor had come armed with all the right messages.


                              Tähtsaimad kriteeriumid Fergusoni raamatut lugedes põhinevad eelkõige sellel, kui šotlane keegi on.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                                Lugesin hiljuti seda, ei tea kas on siit läbi käinud või mitte. Paljus muidugi ajakirjanduslik hüsteeria ja populaarse teema lüpsmine läbi maaslamaja nüpeldamise
                                Ma ei ütleks sugugi nii, tundub üks asjalikumaid sõnavõtte. Esitab küsimusi, mitte ei lahmi "sack moyes" stiilis pseudovastuseid. Või siis on lihtsalt ülejäänu nii halb... Kõige räigem väljatoodud fakt on muidugi see:

                                United currently rank bottom of the Premier League for the percentage of their attacking play that goes through the central zone of the field.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X