320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Eks ma mõtlesingi seda alustamist, ei saanud kohe mingi oma käekirjaga peale lennata. Seejuures ma samuti ei välista varianti, et tal seda va käekirja polegi ja ta ongi ebaõnnestunud valik ja varsti on uus tüüp pukis (OG tule koju!!!), aga minu arust on seda lihtsalt veel liiga vara nii põhjapanevalt hinnata nagu siin mõned teevad.
    Alles nüüd saan aru, mida sa mõtled. Just kirjutasin siin Vincenti bashimise teksti aga õnneks tegin enne refreshi. Ma lihtsalt ei salli seda pimesi järele jooksmist. Olin ise suvel täielik Moyese toetaja. Hetkel ma mõtlen, et kas see suund, kuhu ta meid viib,on ikka õige? - MihkelK on siin ajanud üsna asjalikku juttu. Tõstan klaasi. Aga ma tahan öelda seda, et kui Rodgers läks Liverpooli, siis ta läks sinna ideega. Esimesest mängust peale on nad mänginud ilusat jalgpalli. (Mis siis, et sellega kaasnesid kaotused. Tänu sellele ei bashinud teda ka fännid) Kui Ferguson tuli MU-sse, siis tuli ta ideega. Kahjuks oli plats selleks täiesti alla arvestust. Seega pidi ta algselt oma plaane natukene kohandama, et mitte väga mööda panna. Ta pidi mängima suure tipuründaja peale pikka palli. Seda rääkis ta ka juhatusele, kes sai kõigest aru. Kuidas DM enda hetkeolukorda selgitab saame ka vb teada alles 10-20 aasta pärast, mis siis täpselt valesti on. Kas juhatus saab aru, et välja tuleb vahetada 5-15 mängijat või on mingi muu põhjus.

    Nüüd Moysey probleem on selles, et tal pole oma ideoloogiat. Kui see pole just kaitses istumine ja vastasele palli andmine. Tema Everton oli ''hard-to-beat''. Samas kordagi ei suutnud ta võita ühte suurtest meeskondadest. Siiani on ta üritanud dubleerida Fergiet. Võiks nüüd natukene DM olla. Samas võin siinkohal eksida ja järgmisel hooajal oleme väga ilusat jalgpalli viljelev meeskond, siinkohal ütlen kohe. Oleksin nõus, kui me lõpetama 16. kohal. Peaasi, et mängud oleksid ilusad ja me suudaksime ikka natukenegi atraktiivselt rünnata. Kui kaotame 5-6 chelseale, siis olen nõus võtma selle vastu ka meie enda Teatris aga kui meie kodumängud suurte klubide vastu hakkavad olema 0-0, 0-2, 0-1, 0-6, siis see pole väga minu jaoks. Ja särgirahast, mille igal aastal ameeriklastele kannan oleksid nad küll ilma. Eks me näeme kuhu Moyes meid kannab. Selle mõtte võivad küll kõik maha kanda, et ta lahti lastakse. Ihnuskotid Ameerikas sellist summat välja ei käiks.
    Pay attention to the manager!

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Ma ei ütleks sugugi nii, tundub üks asjalikumaid sõnavõtte. Esitab küsimusi, mitte ei lahmi "sack moyes" stiilis pseudovastuseid. Või siis on lihtsalt ülejäänu nii halb... Kõige räigem väljatoodud fakt on muidugi see:
      Selles artiklis küll tegelikult puudub too kontekst, millele ma viitasin. See artikkel on küll aastast 2012, kuid kaht teksti kõrvutades võib ehk teha (küll pisut otsitud) järeldusi.

      Kommentaar


        Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
        Kui Ferguson tuli MU-sse, siis tuli ta ideega. Kahjuks oli plats selleks täiesti alla arvestust. Seega pidi ta algselt oma plaane natukene kohandama, et mitte väga mööda panna. Ta pidi mängima suure tipuründaja peale pikka palli. Seda rääkis ta ka juhatusele, kes sai kõigest aru.
        Ideega? Jup, alkohoolikud peksis Fergie kiirelt tiimist minema. Aga Ferguson oli 2 aastat pukis olnud ja üsna arvestatavalt kulutanud, kui tiim lõpetas veel järjestikused hooajad kohtadel 11/13/6. Hilisem lõplik edu tuli ikkagi mängijate pealt, keda Ferguson oli aastate jooksul enda käe järgi hankinud (Schmeichel, Pallister, Bruce, Ince, Cantona, Hughes etc). Moyes pole kasvõi võrreldes Rodgersi/Mourinho/Pellegriniga saanud üldse poodlemas käia, et endale meelepäraseid mängijaid tuua. Ausaltöeldes väga ei mäleta viimastest aastatest olukordi, kus peatreener on saanud kätte tipptiimi ja ilma arvestatava (enda maitse järgi) šoppamiseta on selle meeskonna ka mängima saanud.

        Kommentaar


          @Swansea 4-1 (e.h 1-1) vahe +2p
          vs Chelsea 0-0 (e.h 0-1) vahe +1p

          @Liverpool 0-1 (e.h 2-1) vahe -3p
          vs Palace 2-0 (e.h 4-0 vs Wigan) vahe 0p
          @ ManCity 1-4 (e.h 3-2) vahe -3p
          vs WBA 1-2 (e.h 2-0) vahe -3p
          @ Sunderland 2-1 (e.h 1-0) vahe 0p
          vs Southampton 1-1 (e.h 2-1) vahe -2p
          vs Stoke 3-2 (e.h 4-2 ) vahe 0p
          @ Fulham 3-1 (e.h 1-0 ) vahe 0p
          vs Arsenal 1-0 (e.h 2-1 ) vahe 0p
          @ Cardiff 2-2 (e.h vs Reading 4-3) vahe -2p
          @ Spurs 2-2 (e.h 1-1) vahe 0p
          vs Everton 0-1 (e.h 2-0) vahe -3p
          vs Newcastle 0-1 (e.h 4-3) vahe -3p
          @ Aston Villa 3-0 (e.h 3-2) vahe 0p
          vs West Ham United 3-1 (e.h 1-0) vahe 0p
          @ Hull City 3-2 (e.h QPR 2-0) vahe 0p
          @ Norwich 1-0 (e.h 0-1) vahe 3p
          vs Spurs 1-2 (e.h 2-3) vahe 0p
          väravate vahe 33:24 (e.h 35:20), punkte 34

          Kokku eelmise hooajaga võrreldes -13 punkti ja kurss 76 punktile
          Peale 20. vooru oli eelmine hooaeg koos 49 punkti, sellega võrreldes punkti -15. Väravaid oleme löödund 33, mis on 17 vähem kui eelmisel aastal peale 20.ndat vooru. Sisse lasknud 24, mis on 4 vähem kui möödunud hooajal peale 20.ndat vooru.
          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            No vähemalt on teema kvaliteet viimasel ajal tõusnud, tore kohe lugeda.

            Muudes uudistes :
            Manchester United manager David Moyes is amongst the nominees for Barclays Premier League manager of the month for December.

            Ja Smallingul on ka kahju
            "Chris and his girlfriend hosted a fancy dress party to celebrate Christmas and their belated birthdays with close friends in the assumed privacy of his own home.
            "He dressed in a costume consisting of empty bottles of Jagermeister and cans of Red Bull strapped to his chest in an attempted comedy play on the popular 'Jagerbomb drink'.
            "Although he fully accepts in hindsight it was an ill-thought out and insensitive decision, absolutely no harm was intended whatsoever and he apologises for any offence caused."

            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Ideega? Jup, alkohoolikud peksis Fergie kiirelt tiimist minema.
              Bryan Robson oli Unitedis veel üheksakümnendatelgi

              See Fergusoni võrdlus on tegelikult huvitav, sest vastupidiselt levinud arvamusele ei pärinud ka tema tollases mõistes mingit kohutavat tiimi. Eelmine hooaeg oldi alustatud 10 järjestikuse võiduga ja lõpetatud liigas neljandana. 'Idee', mis teda pukis hoidis oli rohkem seotud uue noortesüsteemi arendamise ja korraliku skautide võrgustiku sisseseadmisega. Moyesel sellist ülesannet enam ees ei seisa, seega ka vähem vabadust tulemuste osas, ma eeldan.

              Muidugi tasub märkida, et enne Fergi tulekut lõpetas United viiel eelneval hooajal esimese nelja hulgas. Neli hooaega pärast seda veel 13. olla, oleks tollal vaid internetifoorumid olemas olnud...

              Kommentaar


                Ei tahtnud Arsenali teemas offtopicut jätkata, aga
                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                ma ei taha tolmu üles keerutada ja jaanuse daivid on vastikud, aga no andke andeks, teda ikka pekstakse korralikult ka.
                Uurisin siis ESPNi statistikast, et Januzaj on 11 mänguga teeninud 55 viga.
                5* karistuslööki iga mäng teenida on päris korralik panus selles valdkonnas. Vaene poiss muidugi, sest kossi tagumine ei ole kunagi meeldiv tunne.

                Kommentaar


                  55/11=5,5?
                  Once a Gooner, always a Gooner

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                    pilt: hooaja stats
                    keegi Evra nimeline tegelane on sinna juhuslikult ära eksinud. tõsi, ründes on enamvähem hea, aga kaitses on ta küll zero. kuna ta on kaitsja, siis eeldan, et hinnataks rohkem ikka kaitsetööd, mida ta sel hooajal(ja mitte ainult) halvasti tegi.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas DenisMU Vaata postitust
                      keegi Evra nimeline tegelane on sinna juhuslikult ära eksinud. tõsi, ründes on enamvähem hea, aga kaitses on ta küll zero. kuna ta on kaitsja, siis eeldan, et hinnataks rohkem ikka kaitsetööd, mida ta sel hooajal(ja mitte ainult) halvasti tegi.
                      Ma olen sinuga ühes paadis selle arvamusega.

                      Januze fouls suffered per game on igas mängus väga selgelt näha ka.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mongol Vaata postitust
                        55/11=5,5?
                        I have no idea, mida ma mõtlesin. Muidugi on 5 viga mängus see õige summa .

                        Manchester Unitedi mängijaid ähvardab 25-protsendine palga vähendamine, kui nad ei suuda liigas esinelikusse jõuda.

                        Vaesed miljunärid, kui nii juhtub

                        Kommentaar


                          Viimased leheküljed on päris palju head juttu. Nii jätkata. Varem on siin see ka teemaks tulnud, aga minu arust üks suuremaid probleeme on see hooaeg sportliku viha puudumine, taktikad taktikateks ja kobadus kobaduseks, aga mind on kõige rohkem härinud just, kas nüüd päris motivatsiooni puudumine, aga sära, mida Arsenali ja Liverpooli mängijate nägudest paistab, puudumine. Eks mängijatel ole ka keeruline, kui päris kaua üks ja sama mees vitsaga (putsadega) mehi motiveeris ja nüüd järsku tuleb uus mees peale. Mehed on piisavalt head, et tiitili eest võidelda, selles pole ju probleem, aga eks see suur pinge segab ka mängijaid. Mina igastahes arvan, et Moyes on hea treener ja isegi kui see hooaeg peaks persse minema (5. koht või allapoole jäämine), siis järgmine hooaeg me näeme juba vana head tiitli eest võitlevat tiimi. Esiteks juba, tema Evertoni taktika ei sobi suurklubile, oli ta ikkagi ju 11? aastat järjest ühe ja sama niiöelda väikese klubi treener. Ehk esimene hooaeg ongi uue visiooni otsimine. Kes mängijatest on tema jaoks sobiv jne. Nagu mainitud siin juba kordi ja kordi, siis ei hakanud ta kohe varem toiminud kooslust hävitama. Kindlasti see suvi näeme me natuke suuremat mängijate liikumist. Minu arusaamist mööda ei ootagi klubi talt kohe tiitli võitmist ja esimene hooaeg antigi talle sissesulandumsieks. Kahjuks meedia hakkas koheselt risti lööma ja päris suur osa fännidest samamoodi. Ka minul oli mõnda mängu päris valus vaadata, aga ma usun, et mängijad harjuvad temaga ja ta ise kohaneb vaikselt suurklubi tüürimsiega ja muretsemiseks on veel vara. Kohati läks see tekst päris segaseks, motivatsiooni puudumise osast hüppasin sujuvalt "ma usun DM." teemasse, aga kui motivatsiooni juurde tagasi tulla, kes on kõige motiveeritum mängija see hooaeg - kas mitte Jaanus? ehk jällegi, Enamus mängijad on palju võitnud ja võibolla on raske motivatsiooni vajalikul määral leida. Mina igastahes olen nendega ühes paadis, kes veel ei muretse ja näevad, et tulevik on helge. Kui täpselt aasta pärast on sama seis siis võiks hakata alles arutama, kui hea treener ta on ja kas ta sobib ManU süsteemi. Praegu võiks Moyes riietusruumis veidi meeste motivatsiooni paranda (las igaüks mõtleb nagu ise tahab, kuidas see käib) - tahaks jälle seda 90 minutit ja natuke peale kõva võitlust näha, nagu Fergusoni ajal asjad käisid ja küll nägemus, taktikad jne tulevad vaikselt järgi.

                          Kommentaar


                            Unitedi eksperdid öelge kas Eurospordi eksperdil on õigus või mitte.

                            Kommentaar


                              BEWARE: WALL OF TEXT
                              Rooney on puhtalt oma sportlikkust entusiasmist kõige rohkem tahtmist täis mängija. Isegi kui teda ümbritseb mingi kuulujuttude iba, on mees platsil selgelt kõige võimsama mentaliteediga.
                              Seega motiveerituselt paneksin mina hoopis tema esikohale.
                              Vahel viskab silme eest mustaks ja teeb lollusi, aga sellised olid ka näiteks Cantona ja Keane. Mehed kes liigutasid mägesi.

                              Minu silmis on Rooney hea vorm selle hooaja kõige positiivsem noot. Januzaj esiletõus on teine. Ja siis tuleb hunnik õnnetust.
                              Kuid hooaja käiku saab veel ümber kirjutada. Kui vormikõver nüüd tõusma hakkab, siis oleme tipphoos just kõige otsustavamatel aegadel. Ja vormitõusu impulssi võiks just anda varemmainitud Rooney brilliantsus ja mõne teise härra comeback. Kuid miks mitte ka mõni üllatusost. On mida oodata!

                              //See Eurospordi eksperdi hinnang on ikka üsna populaarne arvamus juba pikemat aega.
                              Evra vajab väljavahetamist ja on see hooaeg üks suurimaid murekohti. Ferdinand on juba välja vahetatud ja hääbub kiiresti. Vastuolulisus peitub puhtalt selles, et mehed on klubi väga hästi teeninud ja seetõttu on juba eos nende minnalaskmine raske otsus. Kuid minu silmis on aeg tulnud ja seda näitab mängupilt.

                              Hernandez, Nani ja Anderson on igaüks omadel põhjustel hammasratastesse jäänud mängijad. Kõigi minnalaskmine heasse klubisse oleks neile endile ehk kasulik. Kuid igaühe minnalaskmine oleks samas ka oma moodi kurb. Hernandez on alati olnud see varumees, kes on alati valmis. Sellist teist on raske leida. Kui see talle endale ei meeldi, siis on muidugi asi kurb. Kuid minu silmis on tal endiselt roll olemas. Mees võiks ise selgelt väljendada, mida ta soovib.

                              Nanist on palju räägitud. Üldiselt on ta minu silmis kõige suurema potentsiaalse mojoga winger meie ridades. Jällegi on tippklubis raske mänguvormi ja momentumit tekitada mehele, kes on alatihti vigastatud ja kelle positsioonil on palju mängijaid. Seetõttu on ta vorm olnud korralik pettumus. Kuid natuke on veel aega üritada, enne kui vanus peale tungib ja lõpliku hääbumise kaasa toob. Romantiline unistus on siiski, et mees jääb ja tõuseb taas. Realist minus aga seda ei usu.

                              Anderson on küll mängija, kelle lahkumine mind ei üllataks. Potentsiaali on, kuid seda ta ei täida. Ei näe kuidagi, et mees tõuseks keskväljahierarhias kuhugi olulisele kohale meeskonnas.

                              Mina ei oleks üllatunud ühegi lahkumise puhul, kuid loodaksin eelkõige Hernandeze viibimist kas või ühe hooajakese veel. Kuniks on TÄIESTI kindel, et ta roll on meeskonnas null.

                              Tean, et on ka fänne, kes loodaksid radikaalset uuendust meeskonnas. Ja lisaksid sinna listi ka Cleverley, Welbecki, Büttneri, Youngi, Valencia või isegi Evansi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas N4pster Vaata postitust
                                Unitedi eksperdid öelge kas Eurospordi eksperdil on õigus või mitte.

                                http://uk.eurosport.yahoo.com/blogs/...163144368.html
                                Nani on ikkagi tõestanud see hooaeg, et temast korralikku mängulooma siin ei tule, Anderson on mõttetu, Rio segab noori, ehk nendest kolmest võiks lahti saada küll, Mehhiko äss ei meeldi kellegile (treeneritele, pluss ees on ässad) ja ta vääriks lahkumist, aga Evra võiks lahkuda kui vääriline asendus leitakse, ehk ühesõnaga minu arust on tal suht õigus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X